Kvalitní boxovací pytle

Jste milovníky boxu, nebo ho vnímáte a berete jako dokonalé odreagování? Jestliže Vás tento sport zajímá, určitě se rádi pozastavíte nad naší nabídkou, kterou jsme pro Vás vybrali. Je to nabídka velmi kvalitních boxovacích pytlů.Kvalita boxovacích pytlů

Boxovací pytle jsou vyráběny strojovým šitím a plněny textilií, která je z bavlny. Tento materiál, jenž je upřednostňován při výrobě, je odolný i proti změnám venkovních klimatických podmínek a dokonale drží optimální tvrdost i hmotnost. Všechny boxovací pytle jsou často s řetězy a karabinami. Tyto karabiny mají antikorozní úpravu.

Možnosti výroby boxovacích pytlů na zakázku

Jestliže toužíte například nechat si vyrobit boxovací pytel s logem, může Vám být Vám vyhověno. A nejenom to, také Vám mohou vyrobit na zakázku pytle, podle Vašeho přání, co se rozměrů, barevnosti a designu týče. ** **

Základními barvami boxovacích pytlů jsou: černá, červená a žlutá.  Většinou jsou určeny pro vnitřní použití.

** ** Boxovací pytel se skládá z těchto částí:

  • Otočného kola - pro uchycení, je určen na rozměr 80 centimetrů.
  • Rameno – je ho možné demontovat pomocí dvou šroubů.
  • Nosnost – je 150 kilogramů a zcela univerzální. Určena pro všechny typy pytlů.

 

Jak vybrat boxovací pytel?

Jestliže si nevíte rady s výběrem boxovacího pytle, potom Vám firma ráda s výběrem poradí. Hlavními předpoklady pro výběr jsou:

  • Druh sportu – hlavním a velmi důležitým faktorem je vždy si uvědomit k jakému druhu sportu chcete boxovací pytel využít. Těmi se myslí třeba box, thai box a podobně.
  • Postava – dalším důležitým faktorem je Vaše postava. Což je také velmi důležité si před koupí nebo výrobou na zakázku předem uvědomit.
  • Volba délky – pro trénink pouze u boxu je potřebná délka 80 až 120 centimetrů. Kdežto pro trénink boxu plus kopy je nutná délka 140 až 200 centimetrů.
  • Výška postavy – délka a bod: je nutné, aby jste byli rovni s výškou od pasu k hlavě. Nebo stejná jako výška postavy.
  • Váha – průměr boxovacího pytle by měl mít vhodný průměr k obětí. Proto by se nemělo zapomínat na to, že jeho hmotnost by se měla rovnat hmotnosti Vaší postavy.

Ceny boxovacích pytlů

Cena se vždy odvíjí na průměru a délce Vámi zvoleného boxovacího pytle. Přibližná cena boxovacích pytlů se pohybuje například: od nejmenšího průměru 30 centimetrů a délky 60 centimetrů = 550,- Kč. Záleží vždy na tom, jaký druh boxovacího pytle si zvolíte.

Dodací podmínky a objednávky boxovacích pytlů

Jestliže se rozhodnete zadat zakázku na boxovací pytle, nebo si vyberete z nabízeného sortimentu, potom je nutné vždy zadat důležitá kritéria při objednávce. Těmito kritérii jsou: Vaše osobní údaje, průměr, délka, barva, hmotnost, kolik kusů si objednáváte a cenu. Osobní údaje jsou vždy chráněny podle paragrafu o ochraně osobních údajů, takže se nemusíte obávat jejich zneužití.

Reklamace boxovacích pytlů

Pokud by se stalo, že bude boxovací pytel jakkoliv poškozený, můžete ho firmě zaslat zpět. Ovšem vždy na základě telefonického, emailového nebo skypového kontaktu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15769 (rodina-finance.cz#22634)


Přidat komentář