Kožené bundy - výběr

Chcete-li vsadit na nestárnoucí, stále moderní a kvalitní outfit, pořiďte si koženou bundu, která se stane nadčasovým kouskem ve Vašem šatníku. Ať už s dámskou nebo pánskou koženou bundou, můžete s ní být ležérně, elegantně, ale i sportovně oblečeni.Na co se zaměřit při výběru kožené bundy

  • Hydrofobní úprava – tímto ošetřením bundy, ji můžete nosit i v dešti a dokonce v mrazu.
  • Kvalita materiálu – vybírejte bundu z kvalitního usňového materiálu, jen tak se budete moci těšit ze zakoupené, či ušité kožené bundy po mnoho let.
  • Kvalita zpracování – při nákupu kožené bundy si pečlivě zkontrolujte veškeré prošívání, a to včetně uchycení zipu.
  • Materiál kožené bundy – na dámskou i pánskou koženou bundu se používá broušená vepřovice, skopovice, teletina, jehnětina. Podle druhu použité usně jsou bundy broušeny, žehleny, tvarovány. Výsledná kvalita kožené bundy je závislá především na kvalitě materiálu, ze kterého je vyrobena.
  • Barva – u dámské kožené bundy vévodí černá, dále máte však na výběr i barvu bílou, hnědou, oranžovou, červenou. U pánské kožené bundy je klasikou také černá, poté jsou velmi oblíbené tlumené odstíny hnědé, či světle béžové. Mladí muži volí i bílé kožené bundy, mnohdy zkombinované s černou či oranžovou barvou.
  • Střih – co se týče střihu, záleží na příležitosti, kam budete koženou bundu nosit. Můžete volit ze střihu, který bude kopírovat Vaši siluetu, nebo volného pohodlného střihu, prodlouženého střihu, to v případě koženého kabátu, či střihu s nejrůznějším štěpením, zdobením, vypolstrováním, v případě sportovní bundy, či bundy na motorku apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15581 (rodina-finance.cz#21737)


Přidat komentář