Kosmetika s květem thajského lotosu

Přípravky, jejichž tajemství tkví v přírodní bázi a skládají se ze složek, jejichž původ sahá až do zemí východní Asie. Můžeme čekat nejen jedinečnou péči, ale i relaxační zážitek. Jak je to možné? Seznamte se s produkty s lotosem a uvidíte.

 

Asijská péče po těle i na duši

Pokud už jste vyzkoušeli výrobky, které jsou nějak spojené s asijskou recepturou, tak jste poznali, že kromě kosmetických účinků produkt uvolňuje i určité esence, které vám jsou příjemné. Tím se aplikace stává blahodárnější nejen pro vaše tělo, ale pomáhá i vaší psychice, protože relaxujete, dýcháte příjemné výpary a nabíráte novou energii. Ač se to nezdá, tak i to je spojené s výsledným efektem, jež působí na vaši vnější krásu. Při relaxaci se vám uvolňují svaly, pokožka se více otevírá novým živinám. Posléze tyto živiny přijme a výsledným efektem je, že vypadáte odpočatí, prostě lépe. Jednotlivé esence jsou navíc intenzivnější než běžné složky kosmetiky, tudíž je budete cítit ještě po dlouhou dobu. Vyzkoušejte proto jednotlivé přípravky, které jsou určeny jak na tělo, tak i na vlasy.

Účinky lotosového květu v kosmetice

Výtažky z této rostliny mají několik vlastností, které se hodí pro všechny typy pleti. Kůži jednak nevysušují, takže se nemusí bát starší lidé, že jim přípravek s obsahem lotosového květu zadělá na vrásky. Výrobky ani nemastí, takže je mohou využít i lidé s problematickou pletí. Kosmetika tohoto složení má spíše terapeutické účinky a její složení vyrovnává balanc pokožky. Při aplikaci si užíváte vůní z výparů, které vás odprostí od napětí a nastartují vás na další činnost. Po této relaxaci odejdete uvolnění jako z hodiny jógy či masáže.

Pokud se zaměříme na vyloženě kosmetické účinky, vězte, že lotos hlavně čistí. Pomáhá odstraňovat nečistoty a působí hluboko do nitra pórů, které zbaví toxinů, jež se hned tak nevrátí. Složky z krémů pleť zase hydratují, ale nezanechávají mastný film. Jen příjemný pocit.

Pokud se budeme bavit o vlasové kosmetice, tak zde lotos rovněž hydratuje, zjemňuje a zkrotí neposedné vlasy. Zabraňuje jejich elektrizování a udržuje je v perfektním stavu po dlouhou dobu. Navíc jeho intenzivní esenciální vlivy zanechají na vaší hřívě příjemnou voňavou stopu, takže budete cítit lotos neustále nadosah. Budete mít lepší náladu po celý den.

Kosmetika Avon s vůní a účinkem lotosu

Celou řadu produktů, která využívá lotosových výtažků, má ve své nabídce kosmetická firma Avon. Podívejte se, jaké přípravky to jsou a jaký mají účinek. Sada spadá do** řady Planet Spa**, která se vyznačuje použitím těch nejpřírodnějších látek, jež vám pomohou od problémů jak s pletí, tak i s psychickou rovnováhou.** Extrakty lotosu** firma ale využila i do přípravku na vlasy a pokud vám jeho vůně chyběla, tak si můžete zakoupit parfém s příměsí thajského květu.

Pleťová maska z lotosového květu

** **

Maska vám pleť vyživí a vyčistí opravdu do hloubky. Abyste nechali působit produkt dokonale, tak se uvelebte v teplejší místnosti a před nanenesením masky si napařte obličej. Uvidíte, jak jednotlivé esence bude vnímat intenzivněji. Bě

** **

hem doby působní vám maska dokonale uvolní obličejové svaly, vyčistí pleť a tím dopomůže k dokonalé hladké pleti.** Přídavek kokosového mléka** se zase postará o hydrataci pokožky. A jak se s maskou pracuje? Jednoduše ji nanesete na tvář a počkáte, až změní barvu z fialové na bílou.

**
**

Tělový peeling s relaxačním účinkem lotosového květu

Navlhčená pokožka velmi ráda přijme jemné částečky, které se skrývají v tomto produktu. Až si budete masírovat tělo peelingem, tak se vám dostatečné prokrví pokožka, čímž se aktivuje i lymfatický systém. Exfoliační účinky pomáhají odbourávat i celulitidu. Následně uvidíte, že budete mít pokožku jemnou a hladkou a bude mít lepší barvu.

 

Jemný tělový krém z výtažky lotosového květu

Po apliakci peelingu je vhodné se natřít krémem. Pokud máte k dispozici výrobek ze stejné řady, tak neváhejte ani minutu. Póry jsou otevřené a přijímají živiny, které do ních masírováním krému vpravíte. Kůže pak bude hebká jako samet a roztírání krému po celém těle pro vás bude zážitek, protože budete vnímat ty příjemné esence, které se polinou díky tomu, že natíráte tak velkou plochu.

 

Relaxační a koupelový olej s květem thajského lotosu

Jestli chcete opravdu intenzivně vnímat vůni thajského lotosového květu, tak si pořiďte tento olejíček. Můžete si ho vlít do koupele a jen se nechat unášet na vlnách východních dálek anebo poproste partnera, ať vás namasíruje právě tímto přípravkem. Olejovité složení vaši pokožku dokonale promastí, ale protože se při masáží jedná o delší aplikaci, tak se nemusíte bát, že budete příliš mastní. Přípravek se vstřebá hluboko do pokožky.

 

Vyživující maska na vlasy Planet Spa

I pro vlasy tu máme vzpruhu. Maska, kterou necháte na vlhkých vlasech působit jen tři minuty, vaši kštici zjemní, hydratuje a dodá jí lesk. Navíc ji krásně provoní a vy tak budete cítit závan lotosového květu stále při sobě.

 

Specialita - mýdlové okvětní lístky thajského lotosu

Pokud si chcete udělat romantický večer, tak si připravte malá mýdelka tří barev, kterými budete mydlit svého partnera nebo je rozsypete do vany. Uvidíte, jak se vůně nádherně uvolní. Pokud budete mít okolo i zapálené svíce v kalíšcích rovněž lotosového tvaru, které Avon nabízí, tak je idea Thajska dokonalá. Tyto produkty zakoupíte v sadě devíti kusů, takže pokud se vám proces bude líbit, můžete si z toho udělat rituál.

 

Výrobky, které obsahují lotosový květ

Avon má i jiné výrobky, kde je zastoupen tento květ. Jedná se o sérum proti krepatosti vlasů, z řady Advance Techn iques, které chrání kštici před nadměrnou vlhkostí. 

Pokud budete mít chuť cítit neustále závan lotosového květu, tak si pořiďte parfém, kde je lotos zastoupen. Avon nabízí hned tři - Avon Treselle a využila ji i uznávaná luxusní značka Ungaro, která navrhla pro Avon parfém U by Ungaro.

 

Pořiďte si kosmetiku s thajským lotosovým květem domů

Vůně exotiky, péče východních dálek. Ne náhodou spousta lidí chodí na thajské masáže. Jejich metodika je samozřejmě sama o sobě specifická, ale i obyčejné masáže se konají v prostředí jiném, než ty klasické rehabilitační záležitosti. Nyní máme na mysli vůně. Asiaté totiž umějí namíchat ty správné směsi a určit, které produkty vám budou dělat dobře. Někdy ale třeba nemáte čas si zajít do salonu. Proto si pořiďte kosmetiku s thajským lotosovým květem a udělejte si dobře i doma. Ostatně, jak se říká - všude dobře, doma nejlíp.

 

U Avonu** ** máte možnost ošetřit své tělo a pohladit duši kosmetikou, která svým složením, barvou i provedením navozuje příjemné pocity. Přísady jsou velmi účinné.

** Planet SPA** od Avonu promění každou koupelnu v luxusní lázně

Avon nabízí několik linií kosmetiky Planet SPA, stačí si jen vybrat tu pravou!

**
**

Čínský bílý čaj - je účinný antioxidant, zabraňuje příznakům stárnutí, osvěžuje a obnovuje** **

** **Japonské saké a rýže - vyživuje, vyhlazuje pleť a dodává jí sametovou hebkost** **

** **Olivový olej - je zdrojem vitamínů a minerálů, dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku

Výtažky z Mrtvého moře - bohaté na minerály, které detoxikují a omlazují pokožku

Vulkanické minerály z Havaje - prohřívací a čistící účinek, léčivé na problematickou pleť

Marocká růže - skvěle osvěžuje, uvolňuje a regeneruje pleť, zklidňuje podráždění a vyhlazuje jemné vrásky

Řecké moře - s výtažky z mořských řas, vyhlazuje pleť a dodává jí rovnováhu

Bambucké máslo - Přípravky z této linie se postarají o dokonale hebkou pokožku
celého těla. Kombinace s AHA kyselinami ve speciálním krému zajistí rychlejší
odlučování odumřelých povrchových buněk a tvorbu buněk nových

Himalájské byliny - regeneruje, revitalizuje a perfektně vyživuje pokožku. Přesvědčte se o skrytých silách nějvětšího himalájského pokladu - ovoce dlouhověkosti

Květ thajského lotosu - výtažek z lotosu chrání a vyživuje pokožku, kokosové mléko ji uklidňuje a hydratuje

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15707 (rodina-finance.cz#22462)


Přidat komentář