Kosmetika péče o pleť, věk 30+

Dříve si spousta mladých žen říkala, že péče o třicetiletou pleť ještě není akutní. Dnes mají dámy ovšem sofistikovanější znalosti. Péče sice není akutní, ale preventivní. Díky dobrým přípravkům zmírníte stárnutí. Co si mohou třicetileté ženy vybrat?

Jaká je péče o třicetiletou pleť?

Nejde jen o to, že se pleť musí promazávat, aby se nevysušovala a netvořily se vrásky. Existují totiž různé typy pleti a mastné nebo smíšené by mohlo přílišné mazání spíše uškodit. Vyberte si proto speciální péči, která tato fakta zohledňuje.

Technologii cell revitalization & repair technology.

Výrobky z této sady jsou založeny na technologii cell revitalization & repair technology. Složení těchto produktů tkví v látkách jako Andrographis, slunečnicová semínka, plankton, soja a hyrolyzované mléčné proteiny či trochu složitější složky gama oryzanol, phytol nebo retinol/saccharomyces polypeptide. Speciální výběr výchozích látek působí jemně na pleť, protože ještě není třeba příliš zasahovat proti příznakům stárnutí. Co si můžete vybrat?

24-hodinový oční krém ANEW Rejuvenate

Speciální krémy na oční okolí. Pokožka kolem očí totiž potřebuje odlišnou péči než zbytek obličeje. Speciální složení myslí na to, že kůže je jemnější, neměla by se mastit, aby se nemazaly stíny a řasenka a neměla by být podrážděná, aby vám neslzely oči. Oční krémy mizíkují viditelné vrásky, potlačují viditelnost kruhů pod očima a zabraňují hromadění tekutin v oblasti očí, což způsobuje oteklé okolí a tzv. pytle pod očima. Váš pohled bude díky oční péči rozzářenější a otevřenější. Péče obsahuje dva kalíšky - pro den bílý krém na nemastné bázi a na nos máte k dispozici zelený krém na gelové bázi.

Revitalizační denní krém Anew Rejuvenate SPF25

Až budete aplikovat roztírací krémy tohoto typu, tak dodržujte zásadu, kterou podpoříte efekt omlazujících přípravků. Pleť přílíš netahejte a masírujte směrem vzhůru. Netahejte ji dolů, tím by se dříve dostavil efekt tzv. padacího obličeje, což je jev, na který trpí hlavně slovanské ženy. Jedná e totiž o to, že v mladí mají ženy kypré obličeje, ale působením gravitace logicky hmota během let padá dolů. Krém však tyto jevy může pozdržet, protože zpevňuje strukturu kůže, zabraňuje výskytu vrásek a dává pleti svěží nádech.

Revitalizační noční krém Anew Rejuvenate

Krém, který nanesete večer na vyčištěnou pleť vaši pleť skvěle za noc vybudí. Protože ve spánku je vaše kůže v klidu, tak snadněji přijímá živiny, které ji různé přípravky poskytují. Noční revitalizační krém stáhne vaše póry a vyčistí pleť. Rozjasní a vyhladí pokožku a zbaví ji dojmu ustaranosti a šedi. Eliminuje efekt vrásek a posílí buněčnou strukturu. Účinkuje okamžitě. Již po prvním použití bude vaše pleť svěžejší, zářivější a mladistvější.

Revitalizační sérum s okamžitým účinkem

Produkt se aplikuje ráno. Jak to již bývá u přípravků tohoto typu, tak je produkt silnější než klasické krémy. Konkrétně toto sérum má 3x větší účinek než krémové produkty z této řady. Stahuje póry, čímž je pleť celistvější, vypíná se, tudíž je hladší a mastnější složky pleť zanechávají sametově hebkou, ovšem ne mastnou. Působením séra dopřáváte pleti hlubší výživu, kdy se kompletně revitalizuje a znovu se objeví struktury, které se schovávaly pod příznaky starší pleti.

Omlazující tónovací krém Dial-a-Glow SPF 15

Tento tónovací krém má nejen tu vlastnost, že vám dodá bronzový vzhled. Jeho intenzitu si můžete sama ur čovat. Aplikovat můžete v rozmězí čtyř stupňů vzhledu opálení (1 – mírné opálení, 2 – větší opálení, 3 – standardní opálení, 4 – intenzivní opálení). Jak se s produktem pracuje?

Pokud se chcete vyhnout opálení rukou, tak si můžete navléci kosmetické rukavice nebo si ihned po aplikaci důkladně umyjte ruce. Krém aplikujte před tím, než půjdete na slunce. Nejprve začnete odstínem 1 a poté budete intenzitu přidávat pomocí otočení speciálmního víčka, které umožňuje, abyste si barvu určovala sama.

Revitalizační čisticí gel 2v1 pro pleť 30+

Přípravek na gelové bázi** obsahuje speciální mikro kuličky**, které se aplikací rozpustí. Před tím ale budou mít exfoliační efekt, což umožní odstranit odumřelé buňky, hloubkově vyčistí póry a vypne se pleť. Přípravek nanášejte ráno a večer a vmasírujte ho do pokožky, až se perličky rozpustí. Posléze se pleť osuší a je dokonale připravená na další péči.

Smývatelná péče o pleť 30+ s minerály

Tento přípravek má speciální systém, který umožní bezchybnou manipulaci s produktem.** Speciálním štětcem** se totiž dostává ven

přípravek, který se postupným vymačkáváním natírá na pleť. Protože se péče pohybuje jen ve vláknech štětce, tak ni

kde nic neodkapává a přípravek nanesete tam, kam chcete. Produkt necháte 15 minut a posléze ho smyjete. Pleť bude vyhlazenější, póry budou staženější a vrásky nebudou vidět. Pro optimální vyýsledky používejte péči 3x týdně.

Pleťové sérum s kyselinou glykolovou pro pleť 30+

Přípravek se používá večer, aby působil přes noc. Kyselina glykolová se užívá v profesionální kosmetice díky svým schopnostem vyhlazovat kůži, dávat ji přirozený tón a zpevňovat strukturu pokožky. Tím se docílí mladistvého a pěstěného vzhledu. Tím, že se jiná o kyselý prvek, tak s přípravkem raději manipulujtre opatrně. Nehrozí vám velké zdravotní riziko, ale

přeci jenom si dávejte pozor, aby se sérum nedostalo do očí. Rovněž si dejte pozor na sluneční záření, protože vliv kyseliny by mohl urychlit proces spálení pokožky. Nezapomeňte se tedy ještě chránit krémem s UV faktorem a během užívání séra, a tak týden po ukončené proceduře, se na slunci moc nepohybujte.

Safírová noční kúra

Tento přípravek je klasický z řady Anew Rejuvenate, který mohou použít i dámy různého typu pleti. Předností kúry je její intenzivní účinek, kdy se ráno probudíte svěžejší. Třpytivou a voňavou kúru nanesete večer. Už to samo o sobě je velice příjemné, protože esence vám dopřejí menší aromaterapii. Již po prvním použití budete mít pokožku hydratovanější, omlazenou a bez viditelných vrásek. A protože produkt obsahuje tzv. komplex Exfo-smoothing, tak jeho abrazivní účinky zbaví pleť toxinů a odumřelých buněk. Rovněž se vám stáhnou i póry, takže váš obličej bude jen zářit mládím.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15712 (rodina-finance.cz#22475)


Přidat komentář