Kosmetický salón v Olomouci

Krášlení, relaxace, péče. Hlavně péče, kterou vám dopřává někdo jiný. Vy můžete odpočívat, relaxovat a navíc po procedurách odejdete zkrášlení. Co vše vám nabízí kosmetické salony?

K čemu kosmetické salony jsou?

Ke zkrášlení. Jednoduchá odpověď. Ale tak trošku pejorativně k těmto službám někteří přistupují. Mají pocit, že to je zbytečné, že spoustu věcí si mohou udělat sami. Svěřit se do rukou profesionála ale neznamená jen, že danou procedurou vám udělá dobře. Odhadne, co vám bude nejlépe vyhovovat, poradí vám a vy si při této službě navíc odpočinete, což je i pro váš vzhled velmi podstatné.

Klasická kosmetika

Ošteřování pleti, kdy profesionálové pomáhají od problémů jak mladším, tak i starším ročníkům. A to jak dámám tak i mužům. Pokud to vezmeme chronologicky, tak do kosmetických salonů zavítají už mladí v pubertě, protože jim zdejší personál perfektně vyčistí pleť. Dívkám, ale i chlapcům, kteří mají oproti ženám tu výhodu, že se jim pleť rychleji hojí. Čištění pleti je totiž založeno na principu vymačkávání uhříků, ovšem za daných hygienických podmínek a s takovou zručností, kterou laik neumí. Tudíž se nemusíte obávat, že vám po proceduře zůstanou jizvičky.

Starší ročníky do kosmetických salonů chodí kvůli aplikacím přípravků zabraňujících stárnutí. Může se jednat o aplikaci masek, masáže, peelingu a natírání krémy či séry, které obsahují látky zpomalující proces stárnutí. Dané salony většinou spolupracují s exkluzivními značkami, které v drogeriích běžně neseženete, tudíž si takový komfort a kvalitní péči doma jen tak nedopřejete. Je to jako s kadeřníkem – i ten vám dopřeje lepší barvu a péči než vaše domácí pěstění s pomocí přípravků z klasické drogerie. V obou zmíněných příkladech vám v salonu navíc poradí, jak o pleť denně pečovat a doporučí vám vhodné přípravky.

Klasické kosmetické procedury vaši pleť především regenerují, nechávají relaxovat a obnovují přirozenou strukturu pleti. Napařování, různé zábaly, čištění peelingy a pleťovými vodami pleť očistí od škodlivin a tím ji uzdrav

Rady vizážisty, vizážistika

Součástí služeb kosmetického průmyslu je i vizážistická poradna. Tento servis nenaleznete jen ve vyložene kosmetických salonech, ale nabízejí je i lepší parfumerie, jejíchž součástí je i kosmetická péče o pleť. Můžete se s odborníky poradit, jaké barvy se hodí k vašemu typu pleti a navíc dostanete typ na vhodné přípravky, které salon nebo parfumerie nabízí.

Kadeřnictví v kosmetickém salonu

Vlasy rámují náš obličej, a tudíž zdůrazňují i výsledek kvalitní péče o pleť. Proto se v kosmetických centrech nabízejí i služby kadeřnické. Profesionální péče o vlasy je základem pro zdravou a lesklou hřívu. Proto nepodceňujte pravidelnou návštěvu kadeřníka. Je to jako doktor na vlasy – když máte problém, tak jedině on správně poradí a odhalí vám nové přípravky, které běžně neseženete.

Pokud se bavíme o kadeřnictví, tak nesmíme zapomenout ani na muže, k nimž se vztahuje pojem holičství jako péče o vlasy určená pánům. A tím neopomeneme i klasické holení. Možná, že vás to překvapí, ale perfektní sestřih vousů od profesionálů si dnes dopřává čím dál více mužů. A součástí služeb pro muže jsou rovněž masáže obličeje a natírání krémy, které se vstřebávají, tudíž neobtěžují mastnotou a vyživují zevnitř.

Další péčí je prodlužování vlasů a řas. Dnes již běžné služby, které jsou tak oblíbené, že aby byly přístupné co nejširšímu spektru lidí, se poskytují i na leasing.

Depilace v kosmetickém salonu

Zbavování chloupků po celém těle. Do kosmetických salonů chodí zejména ženy často s problémem ochlupení v obličeji. V těchto partiích je lepší odborná péče, která zajistí delší trvanlivost hladké kůže, zabránění zarůstání chloupků a eliminaci růstu hustšího ochlupení. Tyto problémy však obtěžují ženy a někdy i muže i na jiných partiích těla. Proto se provádí depilace i na nohách, rukou, zádech či intimních partiích různými vosky nebo cukrovou pastou. Vytrhávání chloupků profesionály je méně bolestivé a zbavíte se opravdu veškerého porostu na dlouhou dobu.

Manikúra a pedikúra v kosmetickém salonu

Péče o nehty na rukou i nohou. Zastřihávání, pilování, odstraňování kůžičky kolem nehtů a natírání speciálními krémy. Ty pokožku zvláční a pomohou v boji proti zatvrdlé kůži na nohou. Ovšem nesmíme opomenout i aplikaci umělých nehtů, když nemáte své kvalitní. Akrylové nebo gelové nehty se mohou použít jak na ruce, tak i na nohy, protože mnohdy na dolních končetinách bývá problém s jejich estetikou.

Kliniky estetické medicíny nábízí kosmetické procedury

Klasická plastická chirurgie patří do sféry jiné, ale krášlící kosmetické procedury na sofistikovanější úrovni naleznete zde. Pokud chcete zkusit něco jiného než běžné čistění pleti, tak zkuste chemický peeling. Jedná se o speciální jemnou kyselinu, kterou vám odborník rozetře na pleť a tím se odstraňují odumřelé buňky. Jakmile vám to začne být nepříjemné, tak se přípravek setře. Dosáhne se tím hloubkovější péče než s běžnými produkty a tím pádem i delšího účinku.

Jiným typem péče v těchto centrech je laserová aplikace. Léčí se jím rovněž problematická pleť, zmírňují se projevy stárnutí, odstraňují se znaménka nebo pigmentové skvrny či se provádí odstraňování chloupků. V případě této depilace se rovněž jedná o dlouhodobější účinek než vytrhávání chloupků i s kořínky, protože se hloubkově zničí ložisko a základ ochlupení. Je proto možné, že vám chloupky zmizí úplně.

Důležitá je celková péče o pleť

Pamatujte, že líčení patří na zdravý základ. Tudíž si nechte nejprve vyčistit pokožku, odstarnit odumřelé buňky, zbavte se ochlupení a mějte dobrý střih vlasů. Pak můžete jen zdokonalovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15660 (rodina-finance.cz#22313)


Přidat komentář