Komplexní péče o pleť, věk 45+

Stárnutí není žádná tregédie. Naopak. Pěstěný obličej, který je svěží a plný energie, má v sobě více charizmatu než kůže leckterých dvacetiletých dívek. Stárneme každý a jen péče o pokožku se v závislosti na věku liší. Vy si dopřejte to nejlepší.

Co dělat s pletí nad 45 let věku?

Tato pleť je přeci jenom sem tam nějaká vráska, kůže může být volnější a svěžest či zářivá barva kůže přeci jenom někdy nemá jiskru. Nemusíte se hned obávat, že půjdete pod skalpel. Dopřejte si kvalitní péči od kosmetické řady, která si nic nezadá od té profesionální.

Zlatý poklad Anew ULTIMATE od Avonu

Tato řada od firmy Avon je určena pro pokožku žen, které mají po pětačtyřicítce pokožku, kde jsou více znatelné projevy stárnoucí pleti. Složení jednotlivých produktů se orientuje na minerály a vitamíny jako jsou zlato, hořčík a měď. Proč zrovna tyto prvky? Jejich vzájemná symbióza umožňuje podporovat udržování kolegenu v pleti, který je nezbytný pro stálou pevnost kůže a tím se docílí jejího mladistvějšího vzhledu. Jednotlivé kontury se vypnou, barva kůže dostane zdravější vzhled a tím pádem se osvěží a okolí vás bude přijímat lépe. Sada obsahuje samozřejmě denní a noční variantu krému, speciální péči o oční okolí, čistící gel, kúry a také krém na ruce. Výrobci si totiž uvědomují, že i když klientky budou mít perfektní mladistvý obličej, tak jejich věk může prozradit stav pokožky rukou. Neopomínejte tedy péči i o tuto oblast. Pojďte si nyní více přiblížit jednotlivé přípravky.

Denní omlazující krém Anew ULTIMATE od Avonu

Přípravek nanášejte ráno, aby mohl působit po celý den. Dodržujte i princip nanášení, abyste podpořily mladistvý vzhled pokožky a naopak eliminovaly příznaky vrásčité a povadlé pleti. Krém jemně vmasírujte do pokožky pohyby, kdy ruku taháte vzhůru k čelu. Tím se vám pokožka nevytahá a nebudet muset řešit, co s povadlou bradou a podobně. Vyhněte se také očnímu okolí, na to máte jiný krém.

Proces stárnutí tento krém zpomaluje na základě užití proteinů. Jednak se obnovují buňky pleti, kdy vlastně vzniká nová, mladší kůže. Tu si musíte udržovat a to zajistí druhý účinek, kdy se vyplňující proteiny postarají o udržení pevnosti a hladkosti kůže. Výsledkem tak je vyhlazená a revitalizovaná pokožka.

 

Noční omlazující krém Anew ULTIMATE od Avonu

Noční péče funguje na stejném principu dvouúčinku proteinů, které pleť nejprve obnovují a již vzniklé vrásky vypínají. Koriguje se i šeď, která je bohužel dalším průvodním znakem zralé pleti. Krém však dodává kůži svěží odstín, který mívala zamlada. Noční péče umožňuje pleti vstřebávat a vnímat jednotlivé složky produktu v klidu, bez stresu. To způsobuje intenzivní příjem cenných látek a pleť se tak lépe regeneruje, čímž se užívání dvou produktů znásobuje. Podle testů vybrané ženy potvrdily, že pevnější vzhled pleti zpozorovaly již za 3 dny. Za měsíc pak spatřily lepší barevnost pleti, svěžest a potvrdily, že se jim zredukoval počet vrásek nebo se alespoň zmírnil jejich vzhled. Celkově žena může vypadat až o 5 let mladší.

 

2-fázová omlazující péče o oční okolí 45+

Oči jsou samostatným místem, kde je pokožka jemnější a citlivější než ve zbytku obličeje. Proto byste zde měla používat krém, který je konkrétně vyroben za tímto účelem. Přípravek je jednak citlivější, tudíž nedráždí oči, které poté pálí a slzí, čímž se maže i make-up a pak nezanechává mastnotu, což také vede k rozmazávání řasenky či očních stínů.

Péči používejte ráno i večer, každý přípravek ovšem zvlášť. Obnovovací krém mazejte ráno i večer, kúru pak naneste na již aplikovaný obnovovací krém a to pouze večer. Oba přípravky nanášejte na oční okolí, každý ale trochu jinak. Obnovovací krém na horní část víčka, pod oči a k vnějším koutkům očí a kúru namažte pod oči a k vnějším koutkům očí. Proč je to důležité a jak jednotlivé fáze působí?

Obnovovací krém pokožku nejprve revitalizuje a zbavuje kůži příznaků stárnutí. Ta je pevnější a získá hladší strukturu. Kúra se zase postará o napuchlá místa a tzv. pytle pod očima, které zmírňuje. Účinky se dostaví ihned po prvním použití, kdy je pleť evidentně vyhlazenější, po dvou týdnech pak můžete zpozorovat mladistvější vzhled a svěží výraz pokožky.

Omlazující kúra Anew ULTIMATE od Avonu

Tak, jako všechny kúry, je tento přípravek intenzivnější a koncentrovanější než ostatní krémy, proto působí více do hloubky a představuje omlazující terapii pro kůži. Její účinky jsou až 2x silnější než u nočního omlazujícího krému stejné řady a tím se docílí lepšího vzhledu pokožky, která má již značné problémy s vráskami a jinými příznaky stáří. Výrobek je založen na stejném principu působení jako předešlé produkty. Dvoufázovost proteinů buňky pleti nejprve obnoví a zabrání tvoření dalších příznaků zralosti. Druhá fáze procesu pak vyživuje, vypíná a osvěžuje kůži, které dodává i potřebnou elasticitu. Přípravek se aplikuje ráno nebo večer na obličej a rovněž nezapomínejte i na krk, protože i zde je třeba myslet na prevenci vrásek. Jen si vybavte tzv. želví krk, na který trpí některé ženy. Neriskujte, zda patříte mezi ně.

 

Zlatá noční kúra Anew ULTIMATE od Avonu

Tato intenzivní kúra dodá** pleti mladistvější vzhled během 14-ti dnů.** Po jednotlivých denních intervalech budete postupně pozorovat jednotlivé kroky, kdy se vaše pleť stává, hladší, mladší a svěžejší. Po prvním dni můžete zpozorovat několikanásobně vyšší hydrataci kůže, druhý den přinese svěžejší vzhled. Eliminaci vrásek spatříte už ve třetím dni a po pátem dni již máte pocit, že máte mladší, jemnější a svěžejší pokožku. Pokud máte problém s rozlišným zabarvením v jednotlivých partiích obličeje a trpíte na pigmentové skvrny, tak již po týdnu zpozorujete lepší barevnou korigaci. Následně se vaše pleť postupně stává mladší, hladší a má pevnější kontury. Po dvou týdnech můžete zpozorovat výrazný omlazující efekt, který vám ubere až pět let.

Kúra se aplikuje každý večer. Protože ale obsahuje AHA kyselinu, tak se po dobu užívání vyhýbejte přímému slunci a mažte se krémem s UV faktorem.

 

Omlazující čisticí krémový gel od Avonu

Gel se aplikuje na kůži ráno a večer, kdy se natře na kůži a poté se odstraní vatovým tamponem či vodou. Přípravek jednak odstraňuje nečistoty a také, díky svému složení, hydratuje, vyhlazuje a obnovuje pleť. Ta se po použití stává svěží a připravená pro aplikaci dalších přípravků.

 

Krém na ruce a nehty SPF 15 UVA-UVB

Nezbytná součást v péči, kdy se zpomaluje proces stárnutí. Poskytuje pokožce na rukách a nehtům výživu, vláhu a obnov

uje strukturu pleti. Vyřeší problémy, které mají ženy se zralou kůží na horních končetinách. Jedná se zejména o vrásčitost, která se

následně vyhladí, eliminuje se výskyt skvrn, zpevní se nehty a vymizí rýhy v této oblasti.

Zůstaňte věrná jedné sadě - Avon

Společné užívání produktů jedné řady totiž zajišťuje ty nejlepší výsledky. Jednak je to dané tím, že výrobci počítají s využitím více produktů, proto jednotlivé výrobky přizpůsobují jednomu základu, aby pleť měla co nejlepší komfort. Stejný základ a složky si konvenují a dodávají požadovaný výsledek. Díky kompletní péči se vaše pleť stane svěží, hladkou a při pravidelném užívání můžete dosáhnout výsledků, které by jinde jiní řešili skalpelem a plastickou operací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15714 (rodina-finance.cz#22477)


Přidat komentář