Kompletní kadeřnické a kosmetické služby - Karlovy Vary

Potřebujete kvalitní péči o váš zevnějšek a to jak o vlasy, tak i zbytek těla? Zajděte si proto do salonu, který má multinabídku služeb, jež vás zkrášlí od hlavy až k patě. Čtěte dále.

Kompletní péče o vlasy a pleť na jednom místě

Jistě to znáte. Ke kadeřníkovi v jeden den a danou hodinu. Další dvě hodiny strávíte na kosmetice na druhém konci města a pak spěcháte, abyste se vrátila blízko ke kadeřníkovi, kde sídlí vaše manikérka. Tak využijte služeb salonu, kde všechny procedury máte při jednom. Udělejte si den pro sebe a nechte se hýčkat od hlavy až k patě. Výhodu je, že pokud to možnosti dovolí, můžete se nechávat opečovávat současně několika odborníky – kadeřníkem, manikérkou a kosmetičkou.

Kadeřnické služby v Karlových Varech

Základem každého perfektního účesu je správný střih. Dopřejte si to, co vám nejlépe sedne a nechte si poradit od profesionála. Jistě znáte ty pořady, kde se mění vizáž figurantů. Mnohdy se dějí s danými osobami markantní změny, ale výsledek si nemohou vynachválit, protože stojí za to. Nechte se tedy i tak trochu vést odborníkem. Ten vám navíc sjednotí barvu, kterou vy domácím barvením nedosáhnete.

Pokud máte poškozené vlasy, nezkoušejte experimentovat doma a honem běžte za kadeřníkem, který pomocí profesionálních a účinných kosmetických i technických prostředků vyřeší váš problém mnohem efektivněji.

Jestli máte před sebou významnou společenskou akci, tak se nechte učesat profesionály. Nejen, že budete mít skvostný účes, ale zároveň i záruku, že vám vydrží, aniž by působil uměle a přelakovaně.

Prodlužování vlasů v Karlových Varech

Ne každý může mít hustý a dlouhý porost ze svých vlasů. Lze toto ale vyřešit dnes hojně chválenou a využívanou metodou prodlužování a zhušťování vlasů. Odborníci vám pomohou vybrat nejvhodnější typ a barvu vlasu k vašim přírodním. Proto je před návštěvou a výběrem typu pramenů nijak nezatěžujte stylingem, ani nijak neupravujte. Nechte je přirozené, ať kadeřník vidí, jak reagují přírodně, protože pokud máte lehce vlnité vlasy a na návštěvu přijdete s vyžehlenými, tak se vám vyberou rovné. A to jenom ty rovné, které pak nesednou s vašimi vlnitými až je umyjete. Prameny lze také samozřejmě dobarvit, aby se nezatěžovaly vaše vlastní vlasy.

Co se týká nastavování samotného, tak je lepší, když se používají přírodní a evropské prameny. Ty totiž nejlépe padnou do zdejších zeměpisných šířek. Upevnění vlasů se provádí jejich fixací za pomoci speciálního kosmetického vosku a zahřívacího přístroje, díky čemuž se aplikují na váš porost. Až vosk zastydne, tak se vlasy spojí. Až se budou vlasy posouvat nebo sundávat, tak stačí jen roztavit vosk a máte znovu svůj účes, ať už původní nebo znovu prodloužený. Vaše vlasy se nijak neničí, protože mohou dýchat a rozpouštědlo je na šetrné bázi. S vlasy můžete běžně zacházet jako se svými, jen používejte speciální kartáč, který se dostane až ke spojům. Na výměnu pak přijdete jednou za 3 až 4 měsíce.

Prodej paruk a příčesů v Karlových Varech

Ne každý chce permanentně prodloužit účes. Někdo si přeje změnu třeba jen na večer a to nemusí být jen délka vlasů. Krátká paruka, která je kratší než váš vlastní účes vám dovolí experimentovat a jít do věcí, do kterých byste si normálně netroufli.

Můžete si vybrat jednak tupé, což ocení nejen dámy, ale i páni. Jedná se totiž o příčesek, který zahustí porost vlasů, jen v místech, kde je třeba, tudíž se to hodí i pro pány, jež mají na hlavě už značný úbytek vlasů, tzv. kolečko.

Další formou jsou příčesky, které rovněž můžete nasadit jen na jeden večer a další dny už nemusíte upravovat hřívu. To se hodí zejména pro sportovněji založené dámy, které chtějí od účesu hlavně praktičnost, ale na večírku by se zase rády blýskly. Velmi oblíbené jsou pak příčesky z pravých vlasů, které jsou spleteny do ohonu. Vybírejte proto takový příčes, který se bude hodit k odstínu vaší hřívy, protože když máte vlasy stažené, tak někdy mají tmavší barvu než ohon.

A nesmíme opomenout ani klasické paruky. Chcete změnit barvu i délku účesu, ale netroufnete si na tak radikální změnu? Pořiďte si paruku, se kterou nic neriskujete. Navíc efekt je okamžitý hned v obchodě. Uvidíte, jestli vám sluší nebo ne.

 

Kosmetické služby v Karlových Varech

Dopřejte si péči, jež vás zkrášlí, ale zároveň si u ní odpočinete, zrelaxujete duši, zregenerujete pokožku a naberete nové síly. Nechte si hloubkově vyčistit pleť, kdy se vaše póry zbaví nečistot, což pomáhá jak v boji proti akné, tak se zpomaluje i proces stárnutí.

Nechte tento efekt umocnit i použitím masky či krému, které jednotlivé procedury zafixují a pleť si bude pamatovat, že byla regenerována, tudíž bude odolnější proti škodlivým vlivům.

Pokud chcete krášlící proceduru, tak se nechte nalíčit od profesionála, který ví, co a jak a jistě vám poradí i s tím, jak se každodenně líčit. Pokud máte před sebou větší akci, tak se vám postará o skvělý make-up, se kterým budete hvězdou večírku.

Manikúra a pedikúra v Karlových Varech

Mnozí lidé věnují péči obličeji, aby nevypadali starší nebo zanedbaní. Depilují si tělo, aby nebyli jak z doby před více jak sto lety. Ovšem u řady lidí je patrné, že nevěnují péči rukám a nohám. Přitom právě ruce mohou prozradit náš věk a nohy by měly dostat tu nejlepší péči, protože nás nosí celý život. Proto uvolněte nohy masáží a nechte odstranit ztvrdlou kůži. Dopřejte jim osvěžující masku či zábal. To samé lze aplikovat i na ruce. Následně si nechte udělat perfektní manikúru, protože na ruce se lidé dívají často a podle toho nás hodnotí.

Nemáte své vlastní nehty kvalitní? Tak si nechte udělat modeláž. Máte jistotu, že nebudete muset nic přelakovávat, pokud si necháte udělat barevný základ, který se nemůže oprýskat, protože jinou barvu umělý nehet nemá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15766 (rodina-finance.cz#22627)


Přidat komentář