Kde a jak nakupovat oděvy nadměrných velikostí

Asi nemusíme zdůrazňovat, že v našich zeměpisných šířkách je pro spoustu lidí občas problém nalézt vhodné oblečení ve větší velikosti, které by nevypadalo jako pytel a bylo by šmrncovní. Existují však obchody, které vám takové produkty nabídnou.

Oblečení které budete mít chuť nosit

oděvy xxl

Ať už jste žena či muž a máte větší rozměry, tak to ještě neznamená, že se musíte oblékat do neforemných, fádních a nemoderních kusů oblečení nebo naopak se vtěsnávat do malých velikostí. Je ale problém nalézt odpovídající oblečení, které vám padne, bude vám slušet a ještě zdůrazní vaše přednosti.

kostýmy pro plnoštíhlé

 

Antonín Haták

Nová Víska 3

Telefon: 602 549 211

Email: odevyxxl@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

Firma Haták vyrábí a prodává dámské a pánské oblečení plnoštíhlých a nadměrných velikostí. Firma HATÁK se specializuje na kalhoty rozměrů XL, XXL, XXXL. Kalhoty šijí i na přání zákazníka dle dodaných mír.** Internetové krejčovství HATÁK je to pravé pro Vás. Věříme, že budete velmi spokojeni.
**

Elegance i v nadměrných velikostech

Firma HATÁK zhotovuje dámské a pánské kalhoty všech velikostí, zvláště se zabývá velkými velikostmi. Individuálně se přizpůsobí každému zákazníkovi, proto nevadí, jestli jste vyšší postavy nebo nekonfekčních rozměrů.

Zboží je navíc za přijatelné ceny, což není u tohoto typu obchodů také časté, jelikož se jedná o nedostatkové produkty.

Sezónní a speciální zboží v nadměrných velikostechelegantní kostým

Obchod nabízí i oděvy, které jsou aktuální pro danou sezónu, tudíž se nyní můžete probírat zimními artikly. Nechybí ani speciální sekce pro svatební či jiné společenské aktivity, tudíž si můžete vybrat ze svatebních či večerních šatů, které rozhodně nepřipomínají klasické střihy, materiály, barvy a aplikace, jež nabízí standardně většina salónů. Takže vlatně budet mít navrch nad těmi štíhlými, kteří mohou lépe sehnat oděvy.

Jak nosit oděvy nadměrných velikostí?

Nyní vám poradíme, jak se máte chovat při nákupu a nošení oblečení nadměrných velikostí.

Jaké jsou časté chyby?

Lidé, kteří mají větší míry, dělají asi dva základní prohřešky. Mladší generace chodí do masových obchodů se standardními velikostmi. Zde lze občas najít i něco většího, ale pokud to není, tak není často problém se nějak nasoukat do menšího čísla. V domnění, že se do toho zhubne nebo se to zakryje, pak dotyčný zjistí, že doma ale nemá jiné kalhoty, než ty, které právě zakoupil, a tak je začne nosit. Z jistého úhlu pohledu ani není poznat, že jsou o číslo menší, ale mějte na paměti, že se hýbete a kalhoty nedrží na místě. Zařezávají se a vytváří faldy.

Druhý případ je pak pro starší generaci, z níž mají někteří pocit, že už moderní oblečení není pro ně, a tak vybírají pytlovité střihy a s ne příliš vkusnými vzory, které lze sehnat v levných zásilkových obchodech, které naleznete v přiložené inzerci v časopisech. Stačí se však rozhlédnout kolem sebe a nalézt moderní oblečení.

Čeho se vyvarovat při výběru nadměrného oblečení

  • Spíše se vyhýbejte světlým barvám, které rozšiřují. Stejný efekt má i metalický či perleťový odstín. Těžko ale žít jen s tmavou barvou, tak si vyberte vhodný střih (viz. níže).
  • Nevybírejte si velké grafické motivy na oděvech. Může tam být jeden dominantní a nic více, ovšem složité geometrické útvary, které nejsou zrovna decentní, rozšiřují.
  • Rovněž spíše nenoste nabírané oděvy, ať už se jedná o kalhoty či balónové sukně. Stejně tak si dejte pozor na volány, kanýry a plisování.
  • Dámy, opatrně jednejte i s topy bez ramínek. Je nebezpečí, že byste mohla „přetékat".

nadměrné kalhoty

Co vám bude lichotit vaší postavě

  • Opaky výše zmíněného. Tmavé barvy a jemnější dezén látky.
  • Střihy záleží na typu postavy. Pokud nemáte pas, tak noste vypasovaná saka a zúžené sukně, aby se pas opticky vytvořil. Pokud nemáte extra výrazné boky, zvolte sukně, jejichž střihy se ke kolenům zúžují. Pánové by rovněž neměli dbát na střih obleku. Ten musí skvěle padnout, protože se jedná o reprezentativní kousek, za který vydáte nemalé peníze, tak hledejte ten pravý.

I když máte plnější tvary, tak vás to nevyřazuje z módního oblékání. I s kypřejší postavou můžete být módní ikonou, ke které budou vzhlížet ostatní ženy a muž může být lev salónů. Jen musíte nalézt vhodné oděvy pro sebe a nebát se více si oživit šatník. Když víte, kde nakupovat, tak je to hračka, jako pro ty, kteří navštěvují masové obchodní domy. A to je další záruka. Co budete mít vy, nebude nosit většina a vy budete originál.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15697 (rodina-finance.cz#22429)


Přidat komentář