Jak se prodlužují vlasy?

Nelíbí se vám vaše délka vlasů? Chcete je mít delší? Ale nechce se vám čekat až dorostou? Nechte si je prodloužit! Kadeřnice vám vybere vhodný odstín vlasů a prodlouží vám vaše vlasy. Nebojte se! Nové vlasy nerozeznáte od svých vlastních!

Jak se vlasy prodlužují?

Existuje několik způsobů, díky kterým získáte delší vlasy. Chcete si nechat prodloužit vlasy dlouhodobě? Nebo chcete každý den vypadat jinak a měnit účesy i délku vlasů? Přejete si mít vlasy delší jen na zvláštní příležitost? Podle vašeho přání vám kadeřnice vybere jinou techniku prodlužování vlasů!

Jak se prodlužují vlasy? ukázka na ww.clip-in-levne.cz

Clip in vlasy levne

Dlouhodobé prodloužení

Chcete mít delší vlasy stále a každý den? Nelíbí se vám vaše krátké vlasy? Téměř každý kadeřnický salón nabízí dlouhodobé prodloužení vlasů.

Prodlužování lepením nových vlasů

Jak probíhá lepení nových vlasů? Pramínky nových vlasů jsou navzájem slepené a k vašim vlasům se lepí speciálním lepidlem. U této metody se však předem informujte na druh lepidla, který vaše kadeřnice hodlá použít. U některých lepidel dochází při opětovném prodlužování vlasů k poškození vašich vlastních vlasů. Nejlépe je použít lepidlo, které se po použití neagresivní chemikálie samo rozpustí.

Šetrné prodloužení pomocí stahovacích trubiček

Nechcete si poškodit své vlasy? Zvolte tento způsob prodloužení vlasů! Při této metodě se nové vlasy přichytí k vašim vlasům pomocí speciálních trubiček, které se pod vlivem tepla stáhnou a tak lépe drží na vašich vlasech. Oproti předchozí metodě se nemusí na vašich vlasech vytvářet smyčka, která slouží k uchycení trubiček.

Jak dlouho se prodloužené vlasy mohou nosit?

Při správné péči a pravidelné údržbě můžete vlasy nosit neomezeně dlouho. Je však potřeba dbát na rady a doporučení vaší kadeřnice.

Jak správně pečovat o prodloužené vlasy?

Na prodloužené vlasy vám kadeřnice doporučí výživné olejíčky nebo šampóny. Vaše vlastní vlasy dostávají živiny a vitamíny z vašeho těla, ale těm vloženým je musíte dodávat pomocí speciální vlasové kosmetiky. Ta uchová vloženým vlasům lesk, pružnost a hebkost.

Krátkodobé prodloužení

Chcete mít delší a hustější vlasy jen na krátkou dobu? Nelíbí se vám příčesky? Pokud chcete mít rozpuštěné vlasy, příčesky nejsou vhodným řešením. Vyzkoušejte metodu prodlužování vlasů pomocí spon!

O co se jedná? Vlasy jsou sešity do malých pramínků a upevněny na sponkách. Sponky si pak dle svého uvážení vkládáte do vlasů. Kde je nejlépe umístit vlasové příčesky? Pro dosažení nejlepšího vzhledu upevněte spony s vlasovými příčesky do zadní části hlavy- nejlépe do střední části zátylku. Vrchní vlasy překryjí spony a nikdo nepozná, že máte vlasové příčesky!

Příčesky

Jdete na večírek či slavnost? Máte schůzku? Přejete si vypadat jinak než obvykle? Překvapte své okolí delšími vlasy! Mezi jednoduché způsoby prodlužování vlasů patří aplikace klasických příčesků. Zakoupit si je můžete obvykle v obchodech s drogerií.

Aplikace je velmi jednoduchá. Do vytvořeného účesu vložíte příčesek a získáte bohatší účes. Nevýhodou je, že v obchodech jsou k dostání jen některé odstíny vlasů. Na druhou stranu, pokud máte extravagantní účes nebo máte ve vlasech melír, nikdo si příčesku nevšimne.

Používejte kvalitní vlasovou kosmetiku!

Zejména tu s vysokým obsahem vyživujících látek. Prodlouženým vlasům, stejně jako vašim vlasům, rozhodně neprospívá pobyt na přímém slunci. Proto zejména v letním období noste pokrývky hlavy, například kloboučky či moderní šátky.

Chcete si vlasy obarvit?

Poraďte se se svou kadeřnicí o možném způsobu barvení. Vložené vlasy mohou reagovat odlišně na barvící směs. Pokud chcete mít stejný odstín barvy vlasů, přenechejte barvení raději kadeřnici.

Dorůstání a prodlužování

Máte rádi změnu? Prodloužené vlasy nemusíte mít natrvalo! Po dvou až třech měsících je potřeba znovu navštívit kadeřnický salón a nechat si vložené vlasy posunout směrem vzhůru nebo si je můžete nechat odstranit. Co s prodlouženými vlasy? Pečlivě je uschovejte a za několik týdnů či měsíců si je můžete nechat znovu vložit!

Z čeho se „vložené vlasy" vyrábí?

Samozřejmě se u prodlužovaných vlasů jedná o vlasy pravé. Vlasy si před samotným prodlužováním musíte zakoupit. Pozorně ale vybírejte! Nejvíce doporučované jsou vlasy evropské. Na trhu najdete i vlasy asijské a indické.

Jaký je mezi nimi rozdíl? Evropské vlasy jsou nejkvalitnější. Asijské vlasy jsou hrubší, drsnější a tvrdší než evropské vlasy. Novinkou na trhu jsou vlasy indické, ani tyto si však nenašly na trhu mnoho příznivců.

Při nákupu vlasů si dále všímejte kvality vlasů. Rozhodně se vyhněte vlasům poškozeným, příliš jemným či barveným! Raději si zajděte do několika kadeřnických salónů a porovnejte jak kvalitu nabízených služeb, tak i kvalitu prodávaných vlasů.

Podle čeho se odvíjí cena kupovaných vlasů?

Cena vždy závisí na tom, kolik pramínků vlasů si chcete koupit. Zaleží také na vašich vlasech, zda jsou husté nebo naopak řídké. Cena se odvíjí i podle délky vlasů. Chcete si nechat prodloužit vlasy o 30, 40 nebo 50 centimetrů? Před návštěvou kadeřnictví si vše nejprve pečlivě promyslete. Výsledná cena se pohybuje v tisících korun!

Není pro vás vhodným řešením prodloužení vlasů?

Máte pleš? Chybí vám vlasy? Nevyhovují vám paruky či příčesky? Zejména muži podstupují transplantaci vlasů, aby získali vlasy, které jim během let vypadaly. Transplantace je ovšem náročnější. Trvá nějakou dobu, než vám začnou růst vaše vlastní vlasy.

Jak se prodlužují vlasy? ukázka na ww.clip-in-levne.cz

Clip in vlasy levne

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15521 (rodina-finance.cz#21027)


Přidat komentář