Guess značkové oblečení

Máte rádi luxusní značkové zboží, které nenosí jen tak někdo? Chcete se cítit výjimečně a užívat si přitom pohodlí, luxusu a zároveň držet krok s módou? Pokud hledáte neokoukanou a přesto světovou a luxusní značku, prohlédněte si výrobky Guess.

Guess je oblíbená americká luxusní značka, kterou v 80. letech minulého století v Los Angeles založili čtyři sourozenci pocházející z Francie. Guess tak v sobě spojuje francouzský šarm a smysl pro módu a pro detail spolu s americkou dravostí a úspěšností.

Co nabízí luxusní značka Guess?

Guess se původně zaměřovala na oblečení, především na džíny, ale již brzy do jejich kolekce přibyly také hodinky, které se rovněž staly nedílnou součástí značky. Dnes Vám Guess nabízí ještě mnohem více, takže v jejich obchodech můžete kromě hodinek a oblečení pořídit i obuv, kabelky a peněženky, parfémy, bižuterii, sluneční brýle a další.

Již tradičně se značka Guess dělí na kolekce Guess, G by Guess, Guess by Marciano a Guess Kids. Výrobky značky Guess si můžete zakoupit v mnoha zemích po celém světě, ale obvykle jen v e-shopech, protože naprostá většina kamenných obchodů Guess se nachází ve Spojených Státech Amerických a v Kanadě.

I díky tomu u nás působí značka Guess velice neokoukaně a svěže a jistě se Vám jen tak nestane, že potkáte někoho ve stejném modelu. Využijte možnost pořídit si luxusní zboží, díky kterému se budete cítit opravdu výjimečně.

Čtyři kolekce Guess

Značka Guess se původně zaměřovala především na oblečení a na džíny a v 80. letech patřila k jedněm z nejpopulárnějších výrobcům džín v USA. Od té doby však značka Guess prošla dlouhým vývojem a dnes nabízí oblečení a další zboží pro celou rodinu. Guess se tak již tradičně dělí na čtyři kolekce, díky kterým si vybere opravdu každý.

  • Guess – Kolekce Guess představuje původní a nejoblíbenější výrobky Guess od oblečení přes hodinky a obuv až po bižuterii, parfémy a další.
  • G by Guess – tato kolekce se zaměřuje na mladé a tomu je přizpůsobena také cenová hladina, aby si značkovou kvalitu mohli dovolit i náctiletí a mladí lidé.
  • Guess by Marciano – na opačné straně stojí kolekce Guess by Marciano, kde najdete to nejluxusnější, co Vám Guess může nabídnout.
  • A konečně Guess Kids – tato kolekce je zaměřena na nejmenší. I děti mohou díky Guess vypadat skvěle a mít styl.

Guess pro ženy

Snad každá žena se ráda zdobí, chce se líbit svému okolí, chce prostě zářit. Pokud toužíte po luxusní a přesto neokoukané značce, která Vám nabízí prvotřídní kvalitu, zvolte výrobky Guess.

Značka Guess nabízí skutečně široký výběr a to zvláště pro ženy. Mezi výrobky Guess najdete:

Dámské oblečení Guess

Pokud ráda nakupujete oblečení, budete se při prohlížení nabídky dámských oděvů značky Guess cítit jako v ráji, neboť výběr je vskutku široký. Oblečení Guess, to jsou módní a skvěle padnoucí trička, halenky, tuniky, korzety, vesty, nátělníky, svetry, košile, sukně, kraťasy, kalhoty, džíny, šaty, bundy, kabáty a také sportovní oblečení a doplňky.

Kabelky Guess

Bez čeho nemůže být snad žádná žena? Správně, bez své kabelky! Některé ženy mají rády velké kabelky, do kterých se toho spoustu vejde a jiné zase volí spíše menší kabelky, které poslouží především jako módní doplněk. Mezi kabelkami Guess najdete velké, střední i malé velikosti a vybírat můžete z mnoha materiálů, nejrůznějších typů provedení, designů a barev.

Dámské peněženky Guess

I peněženka je důležitou součástí každodenního života. A pokud chcete udělat dobrý dojem, je krásná a kvalitní peněženka stejně důležitá, jako perfektní kabelka. U Guessu si tu svou vyberete určitě, a že je z čeho vybírat.

Dámské pásky Guess

Pásky už dnes neslouží ani tak jako ochrana před sklouznutím kalhot, jako módní doplněk, který podtrhne a doplní celkový dojem ze skvěle sestaveného outfitu. A stejně jako v předchozích případech, tak i u pásků platí, že Guess jich nabízí celou řadu v mnoha provedeních, materiálech, vzorech a barvách.

Dámské hodinky Guess

I když značka Guess původně začínala jako džínová, brzy se začali zaměřovat také na kvalitní hodinky. A protože se staly hodinky Guess velmi oblíbenými, zůstaly součásti značky dodnes. Hodinky si sice můžete koupit v kdejakém obchodě, ale kde jinde než u Guess najdete opravdové designové a módní skvosty, které Vám nejenže budou stále ukazovat přesný čas, ale zároveň poslouží jako vybraný a jedinečný doplněk a šperk k Vašim šatům, jež vypoví nejvíce o Vaší osobnosti a vkusu.

Dámské boty Guess

Co je pro ženu stejně důležité jako oblečení a čemu věnuje stejně velkou pozornost? Snad už jedině své obuvi. Guess nabízí sandále, tenisky, kozačky, žabky, baleríny i lodičky. Neváhejte a vyberte si ty své.

Dámské sluneční brýle Guess

Sluneční brýle jsou skvělým pomocníkem za slunných letních dnů, ale mohou stejně tak posloužit jako stylový doplněk, který skvěle podtrhne celkový dojem. Značka Guess nabízí sluneční brýle s různými odstíny a intenzitou zabarvení skel a s mnoha typy designových obrouček, takže si vyberete sluneční brýle jak do přírody, tak i do města.

Bižuterie Guess

Protože Vám chce značka Guess nabídnout co nejširší okruh výrobků, abyste si v jejich obchodech mohli pořídit opravdu vše, co potřebujete pro vytvoření prvotřídního dojmu, vybírat si můžete i z celé řady nádherných šperků. Náramky, náušnice, přívěsky, prsteny, řetízky a další, to vše a mnoho dalšího objevíte v úžasném světě luxusní značkové módy Guess.

Dámské doplňky Guess

Zdánlivě nenápadné a malé doplňky, které tvoří součást oblečení, mohou celkový dojem podtrhnout a zvýraznit, ale při nevhodném výběru a kombinaci také naopak pokazit. Doplňky Guess, to jsou především rukavice, šály, šátky, čepice anebo také deštníky.

Parfémy Guess

Nejen to co nosíme na sobě, ale také to jak jsme cítit, určuje, jaký uděláme konečný dojem. Pokud nechcete nic ponechat náhodě, vyberte si ten pravý parfém značky Guess.

Guess nabízí parfémy pro ženy i pro muže.

Guess pro muže

Guess se sice rozsahem svých výrobků zaměřuje především na ženy, ale ani muži nepřijdou v obchodech této značky zkrátka. Poslední desetiletí se Guess stále více stará také o mužské zákazníky a nabízí jim neustále se rozšiřující okruh výrobků, mezi nimiž v současnosti dominují oblečení, obuv a hodinky.

Pánské oblečení, obuv a doplňky Guess

Muži si mohou v obchodech značky Guess pořídit kvalitní a skvěle padnoucí oblečení od spodního prádla přes trička, kalhoty a džíny až po luxusní košile, kalhoty, obleky a kravaty. Stejně tak široká je kolekce obuvi, kde se můžete vybavit pohodlnými žabkami a sandály, sportovními teniskami anebo společenskou obuví.

Pánské hodinky Guess

Čím jsou pro ženy boty a kabelky anebo šperky, tím jsou pro muže kvalitní hodinky, které nejvíce vypovídají o jejich sebevědomí a postavení. Značka Guess nabízí kvalitní stylové pánské hodinky pro každou příležitost. Vyberte si i Vy!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15833 (rodina-finance.cz#23444)


Přidat komentář