Erotické prádlo a sexy kostýmky

Erotické prádlo a sexy kostýmky patří do běžného života a proto bychom na ně neměli zapomínat. Je to příjemné zpestření našeho života a to nejen toho sexuálního, neboť se musíme líbit také samy sobě.

Něco málo z historie spodního prádla

Spodní prádlo bylo nošeno již ve 13. století, kdy byly vynalezeny natahovací spodky a ihned se staly důležitou součástí oděvu.  Volné spodky byly často vyráběny ze lněného plátna a nosili je muži všech společenských vrstev.

Spodní kalhotky se mezi ženami začaly nosit až v 19. století a jejími prvními nositelkami byly baletky, prostitutky a jeptišky. Slávu kalhotkám přinesly až kankánové tanečnice, které zkrátily jejich délku tak, aby byla vidět jejich stehna. V 60. Letech již byly kalhotky v také podobě, jak je známe dnes.

První podprsenka se objevila v americkém vydání časopisu Vogue a to bylo v roce 1907. Ta se však neuchytila. První podprsenku si nechala patentovat až v roce 1914 Američanka Mary Phelps-Jacobs. A v roce 1915 byl tento kus spodního prádla uznán jako nezbytná součást oděvu.

Pánské spodní prádloPánské boxerky

A jaké že jsou známé druhy pánského spodního prádla? Pánové mají v obchodech na výběr hned z několika druhů. Nejoblíbenější jsou v současné době tzv. boxerky. Ty jsou vhodné zejména pro pány sportovně založené. Boxerky mají nohavičku, avšak jsou přiléhavé, tudíž při sportování nepřekážejí. Dále zde máme možnost nosit trenýrky, které jsou velmi oblíbené u mužů, zejména pro svou vzdušnost. A v neposlední řadě mohou muži nosit také tanga. Pánská tanga bez zadní šňůrky nejsou příliš rozšířená, avšak najdou se muži, kteří tanga nosí zcela běžně.

Spodní prádla pro muže čítají také spodní trika a nátělníky. Trika se šijí z přiléhavých materiálů a oproti běžným trikům se označují jako bezešvé prádlo.

Výběr dámského spodního prádla

Dámy jsou na tom při výběru spodního prádla daleko lépe, než-li muži. Základem dámského prádla se rozumí podprsenka a kalhotky. Tyto se dále rozdělují na podskupiny, kterými jsou tanga, kalhotky s nohavičkou, korzety a podvazkové pásy, stahovací prádlo, košilky, trička a bezešvé prádlo.

Nákup erotického prádla

Všechny tyto druhy** dámského spodního prádla** najdete prakticky ve všech obchodech se spodním prádlem. Ženy si kupují velmi často také luxusní erotické sexy korzetprádlo a to zejména proto, aby potěšily své muže. Pro zpestření sexuálního života kupují ženy krásné a luxusní košilky, které jsou také nedílnou součástí dámského šatníku. Každá ženy by měla alespoň jednu takovouto košilku doma mít.

Noční košilka

K těmto košilkám patří bezesporu také luxusní župánky, které je nádherně doplňují. Tyto župánky bývají většinou ušity z luxusního saténu či nádherného, lehkého a lehce průhledného tylu s krajkou.

Krajkové spodní prádlo

Sexy prádlo pro dámy XXXL

Mnohé dámy kyprých tvarů mají dnes stále problém, najít si pro sebe prádélko, které by bylo krásné a sexy. V internetových obchodech si určitě vyberete.

Materiál sexy spodního prádla

Erotické prádélko pro dámy bývá nejčastěji vyrobeno z krajky a saténu, výjimkou však není ani bavlna. Pro ty odvážnější jsou zde materiály jako kůže či latex.

Pánské spodní prádlo je nejčastěji z bavlny. Někteří pánové nepohrdnou také saténem, ze kterých se prodávají pánské trenýrky.

Nejoblíbenější barvy erotického prádla

Při nákupu erotického prádla byste měli dávat velký pozor na výběru barvy. Obyčejné spodní prádlo si kupujeme většinou jednobarevné a nejčastěji jsou to barvy jako bílá, černá či tělová. Kupujete-li si sexy prádélko, nesmí být nudné. V barvách se meze nekladou, avšak byste se měli vyvarovat násilným barvám, jako je sytě růžová či sytě zelená.

Erotickým prádlem byste měli okouzlit, ne překypovat vykřičenými barvami. Nevíte-li si rady věřte, že decentní červenou, černou ani bílou nic nezkazíte. Pokud bude Vaše spodní prádlo krajkové, můžete si být jisté, že na Vás příliš dlouho nezůstane.

Když neznáte velikost spodního prádla

Všichni jistě víte, že každé** prádlo má jinou velikost.** Když nakupujete v kamenném obchodě, máte možnost si vše vyzkoušet. Při nákupu v obchodě internetovém, máte zase možnost vybírat si podle toho, jaké máte míry. Navštívíte-li sekci s názvem – Znáte svoji velikost? na většině internetových stránkách najdete tabulky, ve kterých zjistíte, která velikost je ta Vaše.

Sexy korzetSexy kostým Santa

Značky erotického spodního prádla

Všechny značky prádla nezná nikdo z nás, proto je velkou výhodou tohoto internetového obchodu fakt, že si zde můžete vybrat z nepřeberného množství různých luxusních značek. Kliknete-li na sekci – Seznam značek – zjistíte, z kterých značek můžete vybírat.

  • Ketty fasion
  • Ewana
  • Scala
  • Passion
  • Róza
  • Miran atd.

Sexy kostým RacingSexy kostým Obsessive Bunny suitSexy kostým Obsessive Maid

Nebojte se erotického a sexy prádla

V životě každého z nás nastanou chvíle, kdy chceme našemu partnerovi ukázat, že nejsme pouze uklízečky, kuchařky a hospodyňky. A, pokud chceme svého partnera svést, je potřeba dokonale se na tuto chvíli připravit a pořídit si sexy prádélko či župánek nebo dokonce erotické spodní prádlo.

Nebo naopak chceme obdarovat svého milého krásným županem či značkovým spodním prádlem. A zde přichází na řadu zvolit vhodný obchod, kde bychom všechny tyto věci mohli koupit. Máme zde na výběr z mnoha možností. Můžete si jít nakoupit do kamenného obchodu, ale v dnešní době, kdy nikdo nemá čas je nejideálnější možností internetový obchod.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15719 (rodina-finance.cz#22499)


Přidat komentář