Erotické košilky, koupě a výběr

Každá žena touží být přitažlivá a sexy v intimních chvílích. Proto je erotické prádlo velmi ideální pro takovéto příležitosti. Mnoho žen se domnívá, že pouze štíhlé ženy a dívky si mohou dovolit erotické prádlo, ale bohužel se mýlí.

I pro plnoštíhlé ženy a dívky je nádherný výběr různého erotického prádla

Pokud chcete zažít se svým partnerem nádherné intimní chvíle, je toto prádlo jedno ze skvělých možností. Každému muži se líbí i přesto že to nedává ženě najevo. Ovšem při výběru erotického prádla bychom měli být obezřetní. Ne všichni muži upřednostňují hodně vyzývavé košilky v červených barvách. Proto je nezbytné se vždy muže nenápadně zeptat, v jaké barvě spodního prádla ho nejvíce přitahujete.

Je dokázané, že pokud se ženám líbí červená barva spodního prádla, spoustu mužů tato barva odrazuje. Je to tím, že jim žena připadá velmi vyzývavá. Pojďme se blíže podívat na možnosti nádherného erotického prádla, v kterých si můžete skvěle zpříjemnit intimní erotické hrátky s partnerem. Můžete si vybrat mezi těmito možnostmi, které jsou také vhodné pro plnoštíhlé ženy a dívky.

 • Erotické košilky
 • Župany
 • Korzety
 • Komplety
 • Kalhotky
 • Kalhoty a legíny
 • Podvazky
 • Punčochy
 • Podprsenky
 • Lakované erotické prádlo
 • Gogo oblečky
 • Kostýmy

Pokud chcete partnery opravdu v těchto erotických oblečkách překvapit a navodit je do sexuální nálady, je vždy dobré se ho pozeptat, co se mu líbí. Přeci jenom přijít do ložnice v latexovém prádélku, může vypadat poměrně překvapivě, pokud to partner zrovinka neuznává.

Erotické košilky

Tyto košilky jsou velmi přitažlivé. Jejich styl a střih je nesmírně okouzlující. Mohou se využít při každé příjemné intimní chvíli. Některé košilky vytvoří vaší siluetu velmi dokonalou pomocí stahovacích mašliček buď na zadní, nebo boční straně. Jsou vyrobeny z dokonalých materiálů, jako je satén, krajka nebo jsou košilky nádherně vyšívané. Což jim dává neuvěřitelně jemný vzrušující dojem. Erotické košilky se hodí pro každou ženu. Druhy těchto košilek se sice dělí, ovšem každá má svůj eroticky osobitý půvab.

 • Erotické košilky
 • Saténové
 • Luxusní
 • Sexy
 • Krajkové
 • Krásné
 • Zdobené

Župany

Erotické župany, dělají z ženy dokonalou eroticky přitažlivou ženu. Pod těmito župany můžete mít krásné erotické prádlo, nebo také vůbec nic. Je to proto, že žena pod tímto župánkem zcela v Evině rouše je neuvěřitelně sexy. Důvodem je dokonalý střih a materiál, jako jsou satén a krajka. Satén je příjemně jemný na dotek a krajka naopak krásně průsvitná. A to těmto župánkům dodává ten správný erotický nádech.

Erotické korzety

Korzety se dnes nosí nejen při intimních chvílích, ale také na různé plesy, oslavy, ale i jako celodenní nošení. Proč tomu tak je? Hlavním důvodem je, že korzety jsou dokonale šité tak, že dokážou ženské siluety dokonale vytvarovat. Nejen, že skvěle vytvarují vaše menší nedostatky kolem pasu, ale také nádherně vyzvednou i sebemenší poprsí. A tím se docílí skvěle celé ženské siluety. Ženy mají korzety velmi v oblibě, protože žádného muže tato dokonalost nenechá v klidu. Korzety jsou stále velmi eroticky přitažlivé.

Erotické komplety

Jejich střihy jsou dokonale erotické v tom, že podtrhují celkovou postavu každé ženy, jak štíhlé tak plnoštíhlé. Je to komplet podprsenky a kalhotek, ale také korzetu a kalhotek. Můžete si vybrat mezi tangy nebo velmi eroticky přitažlivé jsou kalhotky v podobě šortek, které jemně odkrývají zadeček spojené s korzetem. Vypadáte tak neodolatelně, jemně a sexy.

Erotické kalhotky

Erotické kalhotky jsou nádherné a mnohoúčelové. Hodí se nejen na eroticky intimní chvíle, ale také na všestranné využití. Kalhotky bývají z krajek, které jsou podtrhnuty nádhernými vyšívanými vzory. Dokonale padnoucí kalhotky umí skvěle podtrhnout siluetu vašeho zadečku. Muži vzrušují erotické kalhotky, protože díky střihům podtrhují intimní partie žen. Kalhotky se dělí:

 • Tanga
 • Šortky
 • Kalhotky síťované
 • Kalhotky zavazovací
 • Kalhotky luxusní

Kalhoty, legíny a catsuity

Jsou velmi ideální pro všechny typy žen. Nejvíce se hodí také pro plnoštíhlé ženy. A to z důvodu, že dokonale obepne postavu a vytvaruje dokonale siluetu. Díky dírkám na intimních místech si toto erotické prádlo nemusí žena vysvlékat. A to je veliká výhoda. Muži obdivují tento styl erotického prádla z toho důvodu, že ženské tělo je dokonale vytvarované, eroticky přitažlivé a intimně přístupné.

Erotické podvazky

Mají různé využití. Jsou velmi erotické a vzrušující pro mnoho mužů. Podvazky dokonale sladěné s barvami punčoch a kalhotek jsou sexy. Velmi dobře a vkusně podtrhují erotické prádlo. Nemusí se nosit jenom při intimních chvílích, ale také při celodenním nošení. Podvazky skryté pod delší sukní s větším rozparkem nenechá žádného muže chladným. Je to nenápadné a přitom velmi přitažlivé.

Erotické punčochy

Erotické punčochy jsou nádherným doplňkem při intimních chvílích. Jejich krásné zdobení a celá škála možností barev je až neuvěřitelná. Již delší dobu, ovšem zůstávají v popředí velmi jemně nenápadné eroticky přitažlivé černé a tělové silonky. Jsou sexy, při každé příležitosti. U erotických hrátek ovšem nepostradatelné. Možnosti silonek jsou:

 • Krajkové nebo pouze s krajkovým lemem
 • S lemem
 • Síťované
 • Se vzory
 • S dírkami na intimních místech

Erotické podprsenky

Erotické podprsenky se vyznačují svojí dokonalostí střihů, barev, vyšívání a hlavně stylu. Dokážou dokonale podtrhnout nejvíce erotické zóny. Velmi erotická podprsenka je, pokud ženské prsa obepínají pouze pásky. Se spojením stejných kalhotek je tato kombinace velmi vzrušující. Ale třeba taková podprsenka s nádherně jemným vyšíváním dokáže z ženy dračice udělat milého beránka.

Lakované erotické prádlo

Je vhodné pouze pro ty ženy, když jejich partnera takovéto erotické prádlo vzrušuje. Ovšem i pouhá sukýnka nebo podprsenka je velmi sexy. Sukýnka skvěle vypíná ženský zadeček, nebo pokud se zkombinuje s erotickými kalhotkami, podprsenkou a botami stejného materiálu, je tato kombinace neodolatelně eroticky přitažlivá. Lakované erotické prádlo dokáže skvěle zvýraznit vaši siluetu.

Erotické kostýmy

Kostýmy jsou velmi erotickou záležitostí. Jejich dokonalé provedení, dokáže mužskou sexualitu dokonale povzbudit.** Je to podmíněno tím, že každý muž touží podvědomě mít erotické hrátky, třeba s pokojskou*.*** Proto proč mu tento jeho tajný sen nesplnit? Nejen, že muže dokonale navodíte do sexuální nálady, ale také ho potěšíte, jelikož mu dáváte najevo, že mu rozumíte. Kostýmy dokonale navozují intimní náladu jak u muže, tak u ženy.

Erotické boty

Erotické boty jsou dokonalým doplňkem ke všemu erotickému prádlu. Podtrhuje celou dokonalost tohoto prádélka. Každému muži se líbí vysoké podpatky. Tak proč jim neudělat radost a zpříjemnit jim intimní chvíle s vámi? Jaké jsou možnosti erotických bot.

 • Lodičky – lodičky mohou být, plesové, na vysoké nebo střední platformě.
 • Kozačky – na vysoké nebo střední platformě, nebo také kozačky ke kotníkům i nad kolena.

Erotické prádlo dokonale navodí erotickou harmonii mezi mužem a ženou. Jejich výroba je až fascinující a proto tolik pro mnoho mužů neodolatelná. S erotickým prádélkem dokáže každá žena vzrušit i mužského puritána. A právě proto, je výběr erotického prádla tak pestrý a dokonalý. Erotika patří k životu, je to jeho součást. Proto pokud třeba váš partnerský vztah nějak ochladl, změňte svůj intimní život pomocí erotického prádla. Uvidíte, že se tato volba 100 % vyplatí. Ovšem vždy je dobré vědět, co se dotyčnému muži líbí. Vše má své pro a proti a to platí i u erotického prádla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15644 (rodina-finance.cz#22239)


Přidat komentář