Elegantní dámské kostýmky

Dámský kostým. Prvek v šatníku, který dokonale zdůrazňuje ženskost, dámskou siluetu, i když je třeba kalhotový. Může být elegantní, nápaditý i sexy. Jaké střihy, barvy a možnosti existují? A jak je můžete nosit?

Svěží a elegantní dámské kostýmky

logo firmy kašparkova

V obchodě si můžete vybírat z bohaté škály sáček, sukní, kalhot a celkových kompletů za velmi lákavé ceny. Originální zpracování, jedinečné střihy a různé barevné kombinace jsou devizou tohoto obchodu, který můžete navštívit i v jeho kamenné podobě na adrese:

dámský kostým

Právě teď si nenechte ujít jedinečnou možnost slevy -40% na veškerý** sortiment.**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paní, která obchod provozuje, se této obchodní činnosti věnuje více než 30 let a pozorně sleduje, co její zákazníci chtějí. Nabízí zde i košile, halenky, kabáty, večerní a letní šaty, pánské opasky nebo kravaty. Pojďte se tedy jejím virtuálním obchůdkem projít i vy a přečtěte si tipy, jak kostýmky nosit.

 

**Klasický kostým, to je ale sako a k němu sukně či kalhoty. Nechcete-li nudnou klasiku, pojďte se podívat, kde si můžete vybrat.
**

Dámský kostým

Někdo by mohl říci, že dámský kostým je výdobytek emancipace, kdy se ženy chtějí rovnat mužům, zejména formou** kalhotového kostýmu.** Dříve ženy nosily šaty a dlouhé sukně. Když přišla na scénu Coco Chanel (na začátku 20. století), tak nastala revoluce v oblékání. I když před tím mohly být náznaky, kdy ženy nosily sáčka a sukně, tak od doby Coco Chanel se to stalo pravidlem.hnědý kostým

Hlavním prvkem každého kostýmu je sako. Nejedná se však jen o klasický střih s dlouhými rukávy. Dnes se experimentuje se střihy i barvami. Rukávky mohou být i kratší, límec může být formou stojáčku a zapínání může být šikmého charakteru. Sáčka můžete kombinovat i s jinými prvky šatníku. I když někteří konzervativní zastánci považují za módní prohřešek kombinaci sako, džíny a tenisky, tak tento model lze označit za svěží a nápaditý, který se velmi osvědčil.

Jaké dámské kostýmky obchod U Kašpárků nabízí?

Vybírat můžete z rozličných střihů a barev, které můžete vzájemně kombinovat. Různé styly vám dovolí vybrat si kostým do kanceláře, na zahradní slavnost nebo si můžete zkusit originální kousek, kterým zaujmete ve společnosti. Jaké barvy a střihy si můžete koupit?

Barvy dámských kostýmků

Decentní barvy a jednoduché provedení je základem každého modelu do kanceláře. Zkuste** krémovou obměnu kostýmu místo klasické černé.** Uvidíte, jak vás rozzáří. Pokud nemáte odvahu vyrazit ve světlé barvě, tak zkuste vínovou, jež se tak nenosí a tím pádem budete působit jako výrazný prvek ve společnosti, ale zároveň budete decentní.

Chcete experimentovat? Hrajte si s barvami a vzory. Velice nápaditě budete působit v saku v kombinaci dvou barev. Červená varianta, kdy se ke dvěma knoflíkům v zapínání sbíhají dva černé pruhy působí plasticky a kaskádovitě, čehož běžně konfekce nevyužívá. Proto využijte toho, že jste tento prvek našly. Jinou obměnou je pak klasický jemný vzor květin. Jste-li romantická duše, pak se vám kostým bude hodit na jarní a letní dny či na zahradní slavnost. Pokud chcete opticky zeštíhlit, tak si pořiďte svislé proužky. A milovnice alternativních vzorů si dopřejí abstraktní mix více barev nebo efekt batiky.

Střihy dámských kostýmků

Zejména střih saka je něco, s čím se dá skvěle pohrát a co zdůrazní vaše přednosti a potlačí nedostatky. I zde existují klasické střihy sak, které si mohou dopřát všechny typy žen. Dlouhé rukávy, klasický límec a lehce projmutý pas jsou ukázkou konzervativní elegance. Stejně tak si ale můžete pořídit sáčko, které je více vytvarované. Zdůraznění pasu vám dodá na ženskosti.kostým kašparkova

Experimentovat lze i s délkou. Delší kabátek působí dobře se sukní i kalhotami, ovšem dbejte na určitá pravidla. Užší střih jde k užšímu střihu sukně, rozevlátá by se pod sakem nepěkně kroutila. A když už jsme u zkracování. Už jste někdy viděly sako halenkovitého střihu? Na léto není lepší obměny elegantního modelu, když se nechcete potit v několika vrstvách a dlouhých rukávech.

Možná se vám to nezdá, ale záleží i na poloze kapes. Pokud máte zdůrazněné tyto části oděvu, tak i ty vás mohou opticky zeštíhlit. Jestli to potřebujete, tak si vyberte kapsy, jež nemají horizontální tvar, ale na jedné straně padají dolů, tím opticky padá dolů i vaše váha.

Jemně a ležérně působí sáčka se zapínáním na jeden knoflík. Tím, že váš kabátek při větru vlaje, tak to působí lehce a svěže. Rovněž jeden knoflík umožňuje mít hlubší výstřih, což je velmi sexy.

A máme tu i alternativní obdoby kostýmu. Sáčko s kapuckou, halenkovitý střih nebo forma klasického kabátku. I to všechno jsou kostýmky. A nezapomeňte ani na variantu s šaty. Je to velice elegantní a málo žen to využívá.

Jak můžete experimentovat s kostýmem?

Když si žena vybírá oblečení, často dbá na to, jestli ji barva půjde k pleti nebo jestli ji střih sedne k postavě. Jak si s tím poradit?

Dámské kostýmky pro blondýnky, brunetky a zrzkyčervený kostým

Černou nic nezkazíte, to je pravda. Obecně ale platí, že kontrasty působí velmi dobře. Proto, když na tmavou barvu spadají světlé vlasy, je to efektnější, než když se tam ztrácí tmavá hříva. Něco jiného je, když máte vlasy krátké nebo vyčesané. Tady není spjatost barev tak úzká a můžete si dovolit více. Protože kostým zahaluje pleť, tak nelze ani říci, že třeba velmi světlá kůže si nesedne s bílou jako je tomu v případě šatů i plavek. Dbejte tedy na to, co vám sedí, když se podíváte do zrcadla. Pár jistot tu ale máme.

  • Blondýnkám padne kromě tmavých odstínů blankytně modrá nebo sytě fialová. Lze říci, že i pastelové barvy vás nenaruší, ale můžete vypadat jako panenka Barbie, pokud jste něžný typ.
  • Tmavé ženy se budou vyjímat v bílé nebo krémové či fuchsiové. Pastel je v tomto případě vhodnější, na tmavovláskách působí elegantně.
  • Zrzky ať sáhnou po zelené. Hlavně té olivové nebo světlé. Toto zbarvení jim dodá na zajímavosti ještě více.

Tipy na padnoucí dámský kostýmek podle postavy

Základní pravidlo zní – kostým musí padnout, proto vybírejte svou velikost. Menší číslo vám na objemu přidá. Všeobecně platí, že štíhlým tvarům věci sluší více, proto pokud snad chcete někde opticky přibrat, tak si vezměte vzor s velkými tvary. Rovněž horizontální pruhy vám budou svědčit. Pokud se bavíme o střizích tak nabírané kalhoty, vycpávky v ramenou nebo balónové sukně vás také opticky zesílí.

  • Ženy slovanštějších rysů. Záleží na typu postavy. Pokud nemáte tzv. pas, tak si jej vytvarujte pomocí vypasovaného sáčka. Až budete vybírat kabátek, soustřeďte se na zpracování. Mělo by být jednoduché, ale nepravidelné linie mohou zase rozrušit vaši plnost (viz zmíněná podoba kapes). Co se týká sukní, tak spíše volte délku po kolena a spíše zužující se. Kalhoty pak minimálně rovného střihu nebo pak rozšiřujícího. Cigaretové střihy dělají ze silnějších nohou tzv. sloupy.černý kostým
  • Co se týká barev, tak platí, že světlá rozšiřuje a tmavá zužuje. Vybírejte svislé proužky a matnější materiály.
  • Jak jste poznaly, kostým může být ženský, sexy i alternativní zároveň. Jsou typy žen, které třeba vzhledem ke svému sportovnímu zaměření by kostým neoblékly, ale varianta s kapuckou by je už mohla nalákat. Směle do toho.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15735 (rodina-finance.cz#22547)


Přidat komentář