Dovoz obědů po Praze

Zamyslete se nad tím, jak trávíte čas oběda. Většině z vás nejspíše přijde na mysli jedno slovo – spěch. Buď nejíte anebo zhltnete něco v rychlosti. Dopřejte si komfort a nechte si jídlo dovézt až k vám.

Proč si nechat dovézt jídlo?

Už to bylo naznačeno. Dnes se vytrácí smysl společného stolování. A to zejména v Čechách, protože například v Rakousku si lidé vynahrazují čas k obědu, který tráví doma a pak se vrací zpět do práce. My Češi nemáme pro všechnu práci vůbec čas se najíst anebo v rychlosti spořádáme něco, co má s vyváženou stravou pramálo společného a navíc si za chvíli ani nepamatujeme, co jsme jedli. I když máme vyhlédnutých pár lokalit, kam chodíme na oběd, tak stejně myslíme na to, že už zase musíme do práce. Časem nás toto omrzí, což vede k úplné stravovací destrukci, kdy se přes den odbíjíme sendviči a hojnost jídla doháníme večer, což je to nejhorší. Přitom stačí tak málo.

Nechat si jídlo dovézt. Bude teplé, každý den jiné, nestojí více než v běžné restauraci a vychutnáme si ho v klidu. Navíc v prostředí, které důvěrně známe, tudíž se i tak uklidníme a snadněji nabereme energii do další práce. Nehledě na to, že můžeme pojídat v přítomnosti kolegů, což také rozvíjí kulturu stolování. Neruší vás, když sedíte v restauraci sami a vidíte jak okolo lidé nejsou ve stresu, zatímco vy vyhlížíte číšnika, který už půl hodiny nedorazil s účtenkou.


Dovoz obědu i večeře v Praze

Kromě obědů však můžeme pamatovat i na večer a když víme, že nestihneme večeři, tak si můžeme přiobjednat pokrm navíc. Ušetříme tím čas, který můžeme věnovat i jiným aktivitám. Výhodou služeb Obědrychle.cz je skutečnost, že se k ničemu nezavazujete. Nemusíte se uvázat na delší dobu dopředu, ozvete se jen, když potřebujete. Samozřejmostí je pak kvalita, čerstvost a chutnost nabízených pokrmů, které rozhodně nepřipomínají některá jídla, která někdy nabízejí různé jídelny. Navíc každý den máte možnost ochutnat něco nového, takže nezabřednete do stravovacího stereotypu.

Kultura stolování a vztah k jídlu

Nebudeme se zaobírat celou kulturou, do které bychom mohli zahrnout i chování u stolu, správné používání příboru apod. Vezměme si jen část. Do kultury stolování totiž patří i vztah k jídlu jako takovému. Vychutnání si pokrmu, dbání na pestrou stravu a nejíst ve spěchu. To je kámen úrazu dnešní doby. Ta je uspěchaná a my si vynecháváním jídla či rychlým občerstvením nejen pěstujeme špatné návyky, zatěžujeme organismus jednostrannou stravou nebo si zaděláváme na zdravotní obtíže (např. obezita či vředy). Jen si vzpomeňte, kolikrát hledáte místo, kde se naobědvat, pak rychle něco pojíte a jdete znovu pracovat. V horším případě si koupíte něco z fast foodu, co vás vyjde dráž než běžný oběd a ještě se jedná o jednostrannou stravu. Když si ale necháte oběd dovézt až do kanceláře, tak máte lepší komfort. Jídlo stejně pojíte ve své pracovně, nemusíte nikam běhat a nic shánět a navíc vás přijde levněji.

Obědrychle.cz vám zachutná


která má více jak patnáctiletou tradici. Firma vám nabízí komfort v podobě výběru a dovezení jídla až k vám. Rozvoz po Praze je navíc zdarma.

Stačí jen, když si objednáte alespoň šest kusů jídla a objednávku učiníte do 10.30 hodin v daný den. Pracovníci firmy vám přivezou vybrané pokrmy v menuboxech, které se při převozu skladují v termoprostoru, tudíž se nemusíte bát, že dostanete studené jídlo. Tuto nabídku nemusejí ale využívat jen firmy. Protože je nabídka limitovaná alespoň šesti kusy, tak jídlo mohou rovněž využít různé ústavy, domovy důchodců nebo různé spolky. Pokud žije více starších lidí v jednom domě, tak si rovněž mohou objednat větší zásobu jídla a co teprve vícečlenná rodina.  Stačí jen daný den do půl jedenácte učinit objednávku a dál se nemusíte vázat.

Pestrá nabídka rozvážených jídel v Praze

Nabídka je pestrá nejen co do různorodosti pokrmů, ale i původu kuchyně. Můžete si dopřát klasickou českou stravu jako jsou poctivé omáčky nebo knedlíky, ochutnáte ostřejší jídlo jako je guláš, můžete si dát oblíbené rizoto nebo si dáte exotičtější pokrmy jako je maso po pekingsku či mexickou tortillu. Nabídka se samozřejmě různě doplňuje, aby byla co nejpestřejší. Mezi stálicemi v menu pak najdeme klasické přílohy jako je bramborová kaše, bramborový salát nebo knedlík. Nechybí zde ani pečivo, specialitou je pak pivní rohlík. A pokud budete mít chuť na dobroty, které se podávají na zabíjačkách, tak ve stálé nabídce naleznete ovarové koleno, pečené koleno, pečený bok nebo sekanou. K dovršení vydatného oběda si pak můžete dopřát salát či zákusek.

Kolik stojí dovoz obědů v Praze?

Cenové relace se neliší od těch, které naleznete na poledních menu různých jídelen a restaurací. Za polévku zaplatíte 25 korun, hlavní jídlo vás vyjde do 80 korun, přílohy stojí do 25 korun, pečivo 4 koruny a zákusky do 15 korun.

Dovoz jídla na oslavu v Praze

K obědu si můžete nechat přivézt i různé lahůdky, které si můžete nechat na pozdější hostinu. Protože součástí Jídelny u Zvonu je i provozovna masa a uzenin, které jsou denně čerstvé, tak si ze sortimentu můžete vybrat i různé lahůdky, které budete podávat při návštěvě přátelům nebo když budete pořádat gril párty. V bohaté škále uzenin naleznete salámy kuřecího či vepřového původu, nechybí zde párky a špekáčky a samozřejmostí jsou speciality jako gothaj, točený salám či pizza šunka. Mlsné chutě pak navnadí uzeniny, tlačenky, různé druhy paštik nebo klobásy či jitrnice. Nechybí zde ani sýry, které neodmyslitelně tvoří dezert zejména francouzské kuchyně. Eidam, niva, madeland nebo balkánksý sýr můžete podávat samostatně nebo je využít do salátů či zkombinovat s jablky či olivami. Pokud však v nejbližších dnech nebudete pořádat velkolepý večírek, ale chcete do zásoby kvalitní potraviny, tak i zde uspějete. Trvanlivé uzeniny jako je poličan, turistický salám, vysočina, herkules nebo klobásy mají rozhodně čerstvější původ než obdobné zboží v supermarketech. Stejně tak tomu je i v případě polotovarů, které pak jen lehce tepelně doupravíte. Můžete zkusit kořeněné maso na čínský způsob (vepřové, kuřecí či krůtí) nebo marinované různé typy mas (kotlety, prsa nebo krkovice).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15668 (rodina-finance.cz#22331)


Diskuze a zkušenosti

Lenka | 28.11.2011 19:30
jídlo do práce K nám do práce teď taky začali jezdit a vaří opravdu suprově :)


Přidat komentář