Detektivní agentury a služby

Detektivní služby jsou nutnou součástí naší doby. Každý z nás se modlí, aby detektiva nikdy v životě nepotřeboval. Někdy se však v životě věci ubírají docela jiným směrem a my prostě detektivní služby potřebujeme.

V dnešní době se detektivní služby velmi hodí. Lidé se ztrácejí, rozcházejí, sledují, špehují a na** ** druhé** ** straně také** kradou.** A pokud si my sami s těmito věcmi nevíme rady, obracíme se na lidi, kteří k tomu mají větší předpoklady a tím jsou lidé provozující detektivní služby.

Proč lidé vyhledávají detektivní služby?

Jistě jste se již dostali v životě do situace, kdy se Vám něco ztratilo. Někomu se také mohlo stát, že se ztratil někdo. Pokud se Vám ztratí nějaká věc, dovedete se vyrovnat s tím, že ji třeba již nikdy nenajdete. Pokud se Vám však ztratí někdo, nemůžeme se s tím smířit nikdy. Proto děláme vše proto, abychom jej našli.

Ztráta blízké osoby

Pokud se Vám někdo ztratí a nemůže jej najít ani policie, obracíme se na detektivní kancelář, která má docela jiné možnosti, než-li policie a je jich daleko více, neboť není tolik sešněrovaná různými předpisy a nařízeními.

Další důvod, proč vyhledat detektivní agenturu je také ten, že máme podezření na to, že nás někdo podvádí, nebo dokonce, že nám někdo něco velmi důležitého ukradl. Šéfové velkých korporací si nechávají detektivními agenturami prověřovat své potenciální zaměstnance, aby zjistili, zda je člověk ucházející se o místo vhodným adeptem.

Osobní řidič s ochranou

Některé detektivní agentury nabízejí možnost osobního řidiče v rámci ochrany klienta.

Některé detektivní kanceláře nabízejí také služby, jakými jsou kurýrní služby (doručování peněz či jiných cenných věcí), sperma test či testy DNA. Velmi specifickou službou je také prohlídka proti odposlechu, kdy Vám je tato detektivní kancelář schopna prohlédnout každou místnost za účelem vyhledávání tzv. štěnic.

Kdo vyhledává detektivní služby?

  • Fyzické osoby
  • Právnické osoby
  • Pojišťovny
  • Advokátní kanceláře
  • Finanční společnosti

Jakou techniku používají detektivní agentury?

  • Špionážní technika
  • Maskované minikamery
  • Prostorový odposlech
  • Vysílačky
  • Mobilní telefony

Podle čeho si vybrat detektivní kancelář?

Detektivní kancelář je potřeba hledat velmi pečlivě. Dobrá detektivní kancelář by měla jednat velmi diskrétně a rychle. Dnes již mají detektivní kanceláře také své internetové stránky, na kterých se dozvíte všechny potřebné informace. Další důležitou věcí, která Vám napoví, jak úspěšná je detektivní kancelář, kterou jste si vybrali, jsou reference.

Některé detektivní agentury mají reference přímo na svých stránkách, což je velmi chytrý tah, kterým umožňují svým potencionálním zákazníkům se rychleji rozhodnout. Pro firmu není nic lepšího, než spokojení zákazníci, neboť čím lepší reference, tím více zákazníků.

Chcete si založit detektivní agenturu?

Při čtení článku Vás možná napadne, že si založíte svou detektivní agenturu. Ono to však není vůbec jednoduché. Je potřeba mít koncesi pro poskytování detektivních služeb. A co Vám nesmí chybět také je živnostenský list. Pokud jste přesvědčeni, že to zvládnete, měli byste si podrobně zjistit, jaké podmínky musíte splňovat, abyste získali tolik potřebnou koncesi a následně také živnostenský list.

Česká komora detektivních služeb

Česká komora detektivních služeb spolu s Hospodářskou komorou České republiky zajišťuje provádění dílčích kvalifikací detektiv koncipient a strážný. Je-li daná detektivní kancelář či detektiv členem této komory, obdrží po prověření odborné způsobilosti na podkladě doložení koncesní listiny, na služby soukromých detektivů vydanou příslušným živnostenským úřadem průkaz a odznak soukromého detektiva.

Kolik stojí detektivní služby?

Ceny detektivních agentur jsou různé. Jde-li o složitější případ, vyžadující si práci více lidí na více místech, jsou ceny většinou smluvní. Pokud je to případ běžného typu, jedná se o platby již dané za jednotlivé úkony. Práce detektiva za každou započatou hodinu stojí okolo 350,-Kč. Používá-li detektiv při práci automobil, je Vám účtováno okolo 9.-Kč za kilometr.

Rozhodnete-li se využít služby osobního řidiče je cena za tuto službu stanovena na 200,-Kč za každou započatou hodinu a k tomu je potřeba započítat také cenu pohonných hmot, které se účtují dle platného ceníku.

Jste-li nuceni vyhledat detektivní kancelář, měli byste se tedy vědět, že ceny nejsou příliš vysoké, avšak čím déle se bude Váš případ řešit, tím více Vás to bude stát. Napadne Vás, že pokud bude Váš případ řešit pouze jeden detektiv, tak ušetříte. Opak je pravdou, čím více lidí bude na Vašem případu pracovat, tím více poznatků posbírá a tím se celý případ rychleji uzavře.

První návštěva detektivní kanceláře

První návštěva ** detektivní kanceláře** bude trvat poměrně déle, než ty následující. Za tuto schůzku zaplatíte v průměru 1.000,-Kč, a pokud tato kancelář Váš případ bude řešit, je Vám tato částka většinou odečtena z celkových nákladů. Na této schůzce seznámíte detektiva se svým problémem, předáte mu potřebné informace a dohodnete si postup, jakým bude detektiv postupovat.

Když si vše domluvíte, začíná detektiv pracovat. Celou dobu své práce Vás detektiv bude informovat o svých získaných poznatcích. Důležitá je komunikace mezi Vámi a detektivem, který Váš případ řeší.

Jakmile detektiv posbírá veškeré potřebné informace, sjedná si s Vámi schůzku a poznatky Vám předá. Když uznáte, že již víte vše, co jste potřebovali, je šetření u konce. Nestane se vždy, že se podaří vyřešit až do konce. Ukončení detektivní práce je zcela na Vás. Pokud tedy uznáte, že již práci daného detektiva nepotřebujete, oznámíte mu své rozhodnutí a vše je u konce.

Investice do detektivních služeb se vyplatí

Pro mnohé z nás, kterým se v životě ztratí někdo s blízkých je vyhledání detektivní kanceláře poslední šancí. Každému z nás záleží nejvíce na rodině a blízkých lidech, a pokud si myslíme, že je někdo z nich v nebezpečí, jsme schopni udělat vše pro jeho záchranu.

I když to stojí mnohdy nemalé peníze, ve většině případů se investice do práce těchto lidí vyplatí. Práce detektivů je velmi náročná a mnohdy velice nebezpečná a nemůže ji vykonávat každý. Detektivní kanceláře si otevírají většinou bývali policisté či vojáci, neboť právě ti jsou k této práci stvoření. Mají tolik potřebné zkušenosti, dále jsou v dobré tělesné a duševní kondici a co je nejdůležitější, je to, že práce detektiva je příbuzná, ne-li totožná s tím, co již vykonávali a vědí, co tato práce obnáší.

Važme si toho, co jsou pro nás detektivní kanceláře schopny udělat a pokud potřebujete jejich pomoc, nezapomeňte jim sdělit veškeré důležité poznatky a postřehy tak, aby Vám byli schopni pomoci rychle a efektivně.

Pokud se Vám někdo nebo něco ztratilo či máte jiný složitý problém, neváhejte a obraťte se na detektivní kancelář. Možná se budete divit, jak rychle jsou schopni Váš problém vyřešit a pomoci Vám. Nebojte se toho, že Vás to bude hodně stát. Vždyť přece pocit klidu, jistoty a bezpečí je k nezaplacení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15725 (rodina-finance.cz#22512)


Přidat komentář