Dekorace na zeď - samolepky, tapety

Líbilo by se Vám mít ve své koupelně moře na dosah ruky? To není problém. A co takhle v ložnici hvězdnou oblohu...Nebo ve Vašem hudebním klubu, siluety postav celé kapely i s jejich nástroji? Buďte kreativní a jďete s dobou - samolepky jsou nyní v kursu.

Jedinečný výběr dekorací na zeď

Čistě bílé sterilní stěny, dnes vidíte v málokterém bytě. Dnešní bydlení přeje kreativitě a barvám. Trendem je, aby stěny hýřily pastelovými barvami nebo byly zdobené nejrůznějšími vinilovými samolepkami a tapetami. V interiérovém designu můžeme najít firmy, které přímo spolupracují s předními umělci, pro vytváření originálních a vysoce umělecky ceněných motivů. Je to vlastně alternativa malování na zeď.

 

 

 • rostliny
 • zvířata
 • pro děti
 • kreslící tabule
 • vlastní text
 • ornamenty & abstraktní
 • do kuchyně
 • figurální

 

 

 

Společnost nabízí vašemu bytovému interiéru styl, aktuálnost a vkus.

Samolepky a tapety na zeď i na míru

Tím pádem si můžete vymyslet cokoliv, co by jste chtěli ve svém bytě na stěně mít a studia Vám tak dokáží na míru dle vašeho přímo připravit velko formátovou tapetu nebo samolepku, která bude vkusně zdobit Váš příbytek.

Jak složité je samolepky aplikovat na zeď nebo skříň případně okno? Je to zařízeno velmi prakticky a jednoduše, obsahují přenosovou folii a jsou vyřezávané do nejmenších detailů, takže je hračka pro každého je umístit přesně na místo, kam zamýšlíte.

Dekorace na zeď jako vhodný dárek

Stačí u přátel, příbuzných nebo u před manželkou naznačit – „tady by se něco hodilo na zeď co říkáš?“ a podle odpovědi máte představu čím své blízké překvapit. A když si ještě dáte tu práci, než-li se manželka vrátí z práce a samolepku sami na zeď nalepíte, bude to překvapení super dokonalé.

Pro ostatní obdarované zakoupíte tapetu nebo samolepku například v barvě jejich nábytku nebo jiné části interiéru – vždy je vhodné sladit barvy a styl, aby byl takový dárek tím pravým překvapením. Poslední možností je koupit dárkový poukaz. Každá firma ocení nového zákazníka a Vámi obdarovaný má možnost s dárkovým poukazem vybrat si samolepku nebo tapetu podle vlastního vkusu a fantazie.

Dekorace na zeď v dětském pokoji

Motivů pro potěchu dětských očí je nepřeberná řada. Váš syn může mít v pokoji na stěnách džungli, africkou divočinu - zebra, tučňáci, páv nebo myšky, nic není problém. Dopřejte mu kosmický prostor s planetou a hvězdami nebo fotbalovou galerii, záleží na Vaší fantazii a jeho zálibách. Po stěnách se mohou prohánět auta, mašinky, lodě, letadla, vzducholodě atd.

Pro holčičky se hodí jemnější motivy jako motýlci, veverky, mořští koníci a velrybou, koně, ptáčci, medvídek koala apod. Vaše dívenka může vstoupit do pokoje jako pro princeznu jen když zapojíte šedé buňky mozkové a zapátráte v paměti co by si její srdce přálo.

Máme pro Vás také tip na kreslící tabule. Samolepící a omyvatelná plocha tabule, na kterou se dá kreslit křídou může být černá nebo zelená. Tvaru hranatého nebo oválného a nemusí být jen stroze umístěná na zdi samotná, lze ji zakomponovat do scenérie.

Originální text na zeď

Samolepka na zdi nemusí představovat jen obrázek nebo grafiku či ornament. Může to být naprosto** originální text** – vlastní báseň, citát nebo prostě Vaše oblíbené přísloví, sdělení – zkrátka text.

Vyberete si text, barvu i rozměr a pak jen nalepíte na vybranou stěnu. Tak mě napadá, že například takový nápis „ Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství.“ by v restauraci nad barem nevypadal vůbec špatně :-)

 • nad postýlkou miminka ukolébavka
 • recept na skvělou kávu v kavárně
 • heslo vaší firmy v recepci...

Co je to walldesign?

Prostředek k podpoření architektury prostoru za použití grafických motivů, barevných ploch, linek i typografie. Tento styl vlastně dotváří architekturu prostoru. Například máte-li velký prostor a toužíte jej opticky rozdělit nebo naopak. Vždy se dá v prostoru vykouzlit jak atmosféra nebo jednoznačně promlouvat k návštěvníkům daného prostoru.

Salon krásy – na zdi silueta ženy a jejich vlasy jsou opticky protaženy i na vedlejší stěny, mohou být v barvách interiéru... opět se fantazii meze nekladou. Kreativně na podlahách vyřešené plány cest ve velkých budovách, jiné motivy na stopě, na chodbách, v kuchyních nebo v koupelnách. Zvolený motiv na samolepkách dodá Vašemu domovu nebo prostorám ve firmě originalitu, eleganci či dokonce humor.

Kreativní motivy na zeď

Tak jak bylo do nedávna zvykem, byl zákazníkům nabízen naprosto dokonalé grafické zpracování motivů z počítače. Návrat k ruční malbě a tvorbě je dalším významným designérským počinem. Motivy jsou zde pestrobarevné nebo naopak je vyobrazení v tlumených barvách. Další možnosti

 • figurální motivy se dají kombinovat a vytvořit tak prostor plný postav
 • nedaří se u Vás květinám – zvolte samolepku s rostlinami
 • máte raději abstrakci – ani zde nezůstávají designeři pozadu, objednejte ornament nebo retro motiv
 • na zdi můžete mít také mapu světa v rozměrech, které si sami zvolíte, atd...

Materiál tapet a tapetování

Materiál je nejen ekologický a 100% odbouratelný produkt, ale je také vysoce odolný vůči vodě, vlhkosti nebo mechanickému poškrábání. Je také bez zápachu . Nečeká Vás nic z toho, jak se větralo po tapetování v dobách minulých. Materiál tapet je elastický a splňuje tak přísné ekologické normy. Je na Vás, zda si nalepíte jeden pruh tapety jako solitér, nebo takto ozdobíte celou stěnu, případně celý pokoj.

Cena dekorativních samolepek a tapet

Opět záleží na velikosti zvolené samolepky nebo ploše, kterou chcete ozdobit tapetou. V zásadě lze říci, že si vybere každý cena může být od 280 Kč do 20 000 Kč. Velko formátové tisky a originální tapety nebo motivy na přaní zákazníka se vypočítávají individuálně.

Aplikace samolepek na zeď

Je to velice jednoduché. Vyberte prostor, kam chcete samolepku umístit a tento povrch zbavte nečistoty. Samolepka se dá nalepit i na nerovný povrch, ale bude hrbolatá. Pokud jste byt čerstvě vymalovali, počkejte až malba řádně uschne.

Samotnou samolepku vyndejte z krycího archu a chvilku jí nechte na vzduchu „dýchat“ je-li na archu více dílů Vámi zvoleného motivu, rozstříhejte si jej na jednotlivé dílky. Zkuste si rozmístění dříve, nežli samolepku nalepíte, kombinujte a zkoušejte. Tímto způsobem se nadají dělit například samolepky mapa světa a podobné – ty lepíme najednou!

Přenosová folie, slouží k lepší manipulaci se samolepkou. Stěrkou samolepku přejedete a tím se přesune na tuto folii – pak s folií přistoupíte ke zdi, nasadíte samolepku jemně na určené místo a od shora opatrně vyhlazujete a při tom stahujete přenosovou folii. Podrobný popis najdete u výrobku.

Tuto práci zvládnete jistě sami. Nemáte-li dostatečně vyvinutou fantazii nebo smysl pro harmonii, požádejte o radu odborníka z designérské firmy nebo pošlete fotografii pokoje přímo do obchodu s tímto sortimentem, zkušení odborníci Vám rádi poradí který výrobek je nejvhodnější

Přejeme Vám aby jste si Váš příbytek vyzdobili vkusně a tento kreativní prvek zpříjemnil Vaše bydlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15684 (rodina-finance.cz#22384)


Přidat komentář