Dámské korzety a košilky

Spodní prádlo má nejen tu funkční vlastnost, kdy zahřívá nebo podpírá či jinak vytváří siluetu. Výběr vhodného prádla z vás může udělat sexy ženu, která bude neustále atraktivní pro svého partnera. Zkuste se projít rájem nabídky spodního prádla.

 

V čem spodní prádlo pomůže?

Bylo již naznačeno, že spodní prádlo může mít afrodisiakální** funkci v intimních chvílích,** které prožíváte s partnerem. I když třeba nemáte úplně ideální postavu, tak prádlo může šikovně vytvarovat vaše tělo do smyslných tvarů, ale i i jeho barva může podpořit vaše erotické půvaby. Abychom ale nehráli jen na lechtivou notu. Spodní prádlo jinak samozřejmě slouží i k tomu, že vám vytvoří pěkné křivky, i když máte oblečení. Zvolení ideálního prádla totiž dá pěkný tvar vašemu poprsí,** vytvaruje pas nebo váš zadeček dostane ty správné proporce**. Spodní prádlo vybírejte pečlivě podle dané velikosti. Nemělo by se totiž rýsovat pod svršky, nijak se zařezávat a z podprsenek by se neměly „vylévat" vnady. Jak a kde můžete vybírat spodní prádlo?

Jaké spodní prádlo si můžete vybírat?

 

Korzety a body

Skvěle vám vytvarují postavu, aniž byste cítila pocit sevřenosti. Korzet díky výztužím zvedne poprsí, zeštíhlí pas a zvýrazní boky. Jiného výrobce ženskosti byste těžko hledala. Navíc jejich zpracování často dotváří i podvazky, což vede ke svádivosti, zejména, když si ještě vezmete punčochy. Můžete si vybírat z klasických střihů na tělo, ale stejně tak zdobný efekt krajek, který vás rozněžní.

Nebojte se jít do artiklu zvaném body. Podle názvu chápete, že se jedná o produkt, který splyne s vaším tělem. Jednak vytvaruje prsa, pas a zvýrazní boky, ale také vám drží na jednom místě. Nikam se nevytahuje ani neposouvá, protože je upevněn díky tomu, že vede přes rozkrok.

Výběr krásných podprsenek online

Tento typ prádla by měla mít snad každá žena, i ty, které nejsou tolik obdařené. Podprsenka vám totiž zvedne a vytvaruje poprsí, může ho opticky zvětšit, ale i zmenšit. Při výběru velikostí opravdu dobře měřte, protože špatně zvolená velikost by vám jen uškodila.

Bezešvé podprsenky

Pokud nosíte přiléhavé věci, pak je pro vás vhodné hladké a bezešvé prádlo. Tento typ se opravdu nerýsuje pod oblečením a prokáže stejnou službu jako jiné artikly.

Jestli chcete mít romantické prádlo, nebo nechat občas laškovně vykouknout podprsenku (Pozn. neobávejte se, že se jedná o porušení etikety. Když se jedné manželce našeho politika stalo to, že ve výstřihu ji koukaly krajky podprsenky, tak se odborníci přes etiketu shodli, že se nejedná o společenský prohřešek.), tak zvolte krajku. Můžete použít i žíhaný motiv, aby bylo prádlo efektní.

Správná barva podprsenky

Nezapomínejte, že barva spodního prádla by se měla shodovat s vaším svrškem. Pokud ten neprosvítá, lze zvolit i jinou variantu, ale takto máte jistotu, že budete mít jednolitý oděv. A ještě si dejte pozor na bílou. Pokud si myslíte, že pod bílé tílko musíte mít jedině bílou podprsenku, tak pozor. Ta může prosvítat, protože v kontrastu s kůží pod oděvem vynikne a vám se pak rýsují „kola" pod topem. Vybírejte proto raději tělové barvy.

Jestli potřebujete prádlo pod šaty, které by mělo být neviditelné, zvolte efektní řešení. Nabízejí se silikonové pásky, kde i na celých zádech můžete mít transparentní materiál. Vaše prsa prádlo udrží a přitom zapínání nebude rušit váš model.

Jaké kalhotky zvolit

Rozhodně vám musí přilnout ke kůži a ne ji přepůlit. Pokud máte boky, volte vyšší střih, který nijak nenaruší siluetu. Pamatujte, že kalhotky by měly ladit s podrpsenkou. Nejlepší je zvolit komplet, ale pokud prádlo střídáte, tak je logické, že kalhotky nemáte denně k dispozici. V tom případě laďte barvy. K pestré podprsence s dominantní červenou barvou, zvolte i jednobarevné červené kalhotky. To estetika unese.

Nebojte se různých střihů. Nosí se klasické, tanga, ale stejně tak i francouzské nohavičky, které rovněž velmi svádí.

Komplety spodního prádla

Nejjednodušší způsob, jak si vybrat jednolité prádlo. To vám skvěle padne pod šaty, máte stejný komfort co do zpracování (např. obojí příjemný materiál, bezešvost apod.), a pak také, když se oddáváte mileneckým chvílím, tak je zde efekt jednolitosti žádoucí. A ještě nutno dodat, že i u doktora se cítíte lépe, pokud se svléknete do něčeho, co nevypadá bláznivě.

Dámské noční prádlo a saténové košilky

Klasické bavlněné prádlo nemusí být nutně asexuální. Dobrý střih a ležérnost vám poskytne nejen zahřívací službu, ale zároveň v něm nebudete jako v pytli. Pokud tedxy máte doma větší zimu nebo spíte na chatě v horách, tak si pořiďte kvalitní prádlo, které vaši pokožku nijak nedráždí.

Saténové košilky. Jsou příjemné na omak a skvěle chladí. Nedílnou charakteristikou je i sexuální podtext. Rafinované střihy košilek, dlouhých košil nebo pyžam napovídají, že po ulehnutí do postele hned tak spát nebudete.

Luxusní spodní prádlo

Tento typ spodního prádla se honosí zdobností. Mix více barev, kombinace materiálů, kde se potkává satén s krajkou nebo zajímavé střihy. Dráždivost i něžnost. To nabízí luxus, který už jen opticky zkrásní vaši postavu.

Jak správně vybírat spodní prádlo?

Předně, nešvar spousty žen je výběr špatné velikosti. Nebojte se sáhnout po větším čísle. Je to psychický blok, kdy žena má pocit, že může mít maximálně objem pod prsy 80 cm, ale 85 už ne. Existuje ale různé číslování od firmy k firmě. Možná, že jste někdy spatřili v médiích zmínky o tom, jaká čísla mají luxusní firmy. Tam námi běžně vnímané košíčky B dostanou rázem velikost D. Proto pamatujte, že u výběru velikosti spodního prádla záleží více než u běžné konfekce. Nikde vás nemá nic škrtit, rolovat se či zařezávat. Spodní prádlo je základ, který vás tvaruje do svrchního oblečení a přepůlené rysy jistě nejsou to nejvhodnější.

Správná velikost košíčků

Stejně tak si dejte pozor na své vnady. Neměly by se tzv. vylévat z košíčků. Proto, i když při zkoušení máte bujný dekolt, tak se zkuste předklonit a uvidíte, jestli prsa zůstanou na svém místě. Pokud ne, hrozí vám, že vypadnou i při méně vhodné příležitosti než u vás doma. A rovněž si dejte pozor, aby prsa nevylézala i do stran, v oblasti podpaží. Zvolte takovou velikost, kde vám vám podprsenka na maximum zapínání skvěle padne. Může se stát, že materiál časem povolí a vy si budete muset zmenšit obvod. Pokud budete mít opačný problém, tak lze sehnat nastavovací zapínání.

Až budete oblékat podprsenku, tak si prsa „usaďte" tak, že se předkloníte a v této pozici každé prso uchopíte z boční strany zespodu a posléze je umístíte do ideální polohy. Váš dekolt bude svůdnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15727 (rodina-finance.cz#22520)


Přidat komentář