Dámské kalhoty - výběr

Rozmýšlíte nad tím, co si vezmete na sebe?Chcete vypadat elegantně, ale zároveň svůdně?Chcete ve společnosti zazářit, ale zároveň vyjadřovat určitou profesionalitu a zkušenost?Všichni moc dobře víte,že součástí toho jsou také vhodně vybrané kalhoty.

Kvalitní značkové oblečení

Dnešní ženy jsou velmi moderní a proto již nejsou zaměřeny pouze na jeden druh kalhot a jeden jejich střih. V šatníku dnešní moderní ženy je ** mnoho druhů kalhot. Chcete si i Vy pořídit dámské kalhoty,** ale zatím nevíte jaké? Líbí se Vám různé barvy a různé druhy dámských kalhot a proto je pro Vás výběr těžký? Pokud nechcete běžné dámské kalhoty, které uvidíte všude kolem sebe, navštivte internetový obchod www.sportwear.cz

 • Spodní prádlo
 • Mikiny
 • Svetry
 • Trička
 • Kalhoty
 • Šaty
 • Sukně
 • Fotbalové dresy

 

 

 

Doporučujeme Vám, navštívit internetový obchod www.sportwear.cz Buďte svá a sexy, ukažte Vaši ženskost a styl Vám blízký. Věříme, že s výběrem budete velmi spokojeni.

Jaké máme druhy kalhot?

Vybrané dámské kalhoty můžete doplnit také o elegantní pásky do kalhot, čímž docílíte také toho, že Vám kalhoty nezevšední. Rozmýšlíte nad tím, co si vezmete na sebe? Chcete vypadat elegantně, ale zároveň svůdně? Chcete ve společnosti** zazářit**, ale zároveň vyjadřovat určitou profesionalitu a zkušenost? Hledáte takové oblečení, které bude vhodné na poradu v práci, ale následně** i na posezení s přáteli?**

Nechcete si brát sukni, protože by Vám mohla být zima, nebo se nechcete zbytečně odhalovat, či máte jiný důvod pro to, abyste si nevzala sukni? Pak právě na řadu přicházejí dámské kalhoty.

www.sportwear.cz

A jaký druh kalhot si můžete koupit?

 • s vysokým pasem
 • do pasu
 • skinny (úzké)
 • kargo (s kapsami)
 • s puky
 • s volnějším rozkrokem
 • bokovky
 • 3/4 kalhoty
 • 7/8 kalhoty
 • kraťasy
 • těhotenské
 • specifické pro různé druhy sportů (cyklistické, golfové, potápěčské, atd.)

Z čeho lze kalhoty vyrábět?

Pak zde existuje osvědčený způsob, jak výběr dámských kalhot zúžit a vybrat si ty správné dámské kalhoty právě pro Vás. Prvním krokem při výběru dámských kalhoty by vždy mělo být, že si ujasníte, jakou ** velikost** budete kupovat.

Dámské kalhoty by neměli být zbytečně velké, ale ani malé, aby Vás netlačily, když se posadíte, či třeba vyčníval kus nohou, když si sednete. Také je zbytečné, aby Vám kus nohavice trčel i přes botu, nejlépe je vybrat si takové kalhoty, které Vám** padnou tak akorát**, ať už budete stát či sedět.

Druhým krokem při výběru těch pravých kalhot je určení cenové hranice. Měli bychom si zvolit minimální cenu, pod kterou při nákupu nepůjdeme, a to z důvodu, že hledáme kalhoty, které budou kvalitní, ale i maximální cenu, kterou jsme ochotni zaplatit. Těmito kroky zredukujeme větší počet dámských kalhot v nabídce, potom si ze zbytku vybereme ty, které se nám nejvíce líbí.

Pokud se i tak nebudeme schopni rozhodnout, jaké dámské kalhoty jsou pro nás ty pravé, tak můžeme poprosit někoho o radu, aby řekl, které se mu nejvíce líbí z finálního výběru. Nákup dámských kalhot může být tak snadný, pokud si sebou vezmete někoho, kdo Vám na rovinu řekne, které kalhoty Vám opravdu sedí.

Z jakých materiálů se kalhoty vyrábějí?

 • džínovina
 • len
 • tesil
 • manžestr
 • elastan
 • kůže
 • bavlna
 • hedvábí

** **

Něco málo z historie kalhot

Nejstarší doklady o používání kalhot nacházíme u kočovných euroasijských nomádů jako byli** iránští Skythové, Sarmati, Dákové nebo Achaimenovští peršané**. Ve starověké Číně oblékali kalhoty jen vojáci.

Významným etnikem, u kterého je prokázané používání kalhot, jsou Galové (Keltové). Dokladem může být, že Římané "Zaalpskou" Galii neoficiálně označovali jako Gallia Bracata („kalhotová“), podle tradičních dlouhých kalhot místních obyvatel.

Římané a Řekové odmítali galské a germánské kalhoty jako nekulturní a barbarské. Když se na konci 4. stol.n.l. začaly v Římě kalhoty prosazovat prostřednictvém vojáků v římských legiích, byl dokonce vydán císařský dekret, který je zakazoval.

Ačkoliv je evropská kultura silně ovliněna svými románskými kořeny, kalhoty tato civilizace přejala od "barbarů".

Jak správně změřit kalhoty?

Na základě zkušeností z kamenných obchodů víme, že zákazníci preferují při nákupu jeans kalhot možnost, objednávat kalhoty nikoliv dle standardních velikostí, ale podle velikosti v pase udávané v centimetrech.

Při výběru je velmi důležité dát velký pozor na velikost kalhot. Obvod v pase, přeměřovaný na konkrétní osobě, nemusí odpovídat vždy skutečnosti, protože každý se může v pase změřit o něco výš(níž) a výsledek vede k nepřesnostem. Doporučujeme tedy velikost v pase zjistit dle kalhot, které Vám nejlépe vyhovují a které se Vám nejlépe nosí.

Vaše kalhoty změříte tak, že je v zapnutém (a napnutém!) stavu přiložíte k metru a výsledek vynásobíte dvěma. Takovýto výsledek bude nejblíže k Vámi požadované velikosti.

Prostě je velmi důležité si kalhoty vždy vyzkoušet přímo v obchodě. Nevím jak Vy, ale když si koupím nové kalhoty já, ihned je chci nosit a proto si je zkouším přímo v obchodě. Kompromisy jsou sice dobrá věc, ale při nákupu nových kalhot nejsou na místě. Byla by škoda si koupit nové kalhoty a potom čekat, než Vám je přešije švadlena.

Jak si lze pořídit nové kalhoty?

Nové kalhoty si můžete pořídit hned několika způsoby.

 • Za prvé je to možnost zakoupit si nové kalhoty** přímo v obchodě**. Tady máte jistotu, že kalhoty budou přímo podle Vašich představ a, že pokud Vám budou sedět v obchodě, budou perfektní!

 • Další možnost je nechat si kalhoty** ušít na míru**. V tomto případě si musíme pouze vybrat vhodnou látku. Tento způsob je vhodný, pokud máme šikovnou švadlenu o které víme, že nám ušije kalhoty přesně podle našich představ. Protože, pokud by tomu tak nebylo, zbytečně byste vyhodily peníze tzv. oknem.

 • Koupit kalhoty si lze také přes internet. Tato možnost není špatná, ale opět je zde strašák v podobě toho, že kalhoty, které Vám poštou příjdou budou vypad zcela jinak, než na fotce. Také velikosti nejsou vždy stejné. Proto se může stát, že si sice vyberete dobrou velikost, ale míry budou jiné. A v tom případě budete muset kalhoty reklamovat.

Kolik Vás budou nové kalhoty stát?

Ceny nových kalhot jsou různé. Mohou Vás přijít na několik set korun. Jejich cena** může být i vyšší**. Vše záleží na několika aspektech. Záleží na střihu, látce a zejména na tom, jaká je jejich značka, neboť vždy platíte zejména za značku. Kalhoty jsou v našem šatníku velmi důležitou věcí, proto je potřeba vybírat je zcela zodpovědně a pokud to jen trochu jde neohlížet se na jejich cenu.

Co dodat na závěr?

Snad jen to, že kalhoty tvoří důležitou součást dámských šatníků a proto bychom jejich výběr a konečný nákup neměly vůbec podceňovat. Tak milé dámy koukněte se do svého šatníku a pokud Vám chybí nějaké kalhoty, tak běžte do obchodu a kupte si je.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15636 (rodina-finance.cz#22199)


Přidat komentář