Dámské hodinky Guess

V sortimentu dámských Guess hodinek najdeme i takové, které jsou zdobené krystaly Swarovski. Takové hodinky pak spojují šperk a hodinky v jednom. Ocení je náročné ženy a ženy, které chodí často do společnosti.

Hodinky Guess – charakteristika

Firma Guess a její počátky

Společnost Guess vznikla v roce 1981. Založili ji bratři Paul a Maurice Marciano, kteří pocházeli z Maroka, ale žili ve Francii a poté se odstěhovali do Kalifornie. Aby mohli založit firmu, půjčili si peníze. Jejich prvním produktem byly proslulé obepnuté džiny „Marilyn“. V průběhu osmdesátých let si značka Guess získala obrovskou popularitu.

První reklamní kampaň značky Guess vznikla hned v roce 1982. Reklamní kampaně značky Guess jsou proslulé tvářemi jako Claudia Schiffer, Adriana Lima, Eva Herzigová, Drew Barrymore, Paris Hilton aj. Devadesátá léta znamenala pro značku Guess pokles popularity, a to vzhledem ke konkurenci (Calvin Klein, Diesel, Tommy Hilfiger, Gap). Po roce 2000 značka Guess znovu získala velkou popularitu. Vsadila na nový styl a kampaně s prvky vzrušení a vášnivého jiskření, což se vyplatilo.

Vůbec první hodinky Guess se na trhu objevily v roce 1983. Obliba hodinek Guess postupně vzrůstala, a tak nezůstaly pouze v Kalifornii, ale rozšířily se do celého světa. V současnosti už tuto značku zná téměř každý. Firma Guess se však neomezuje pouze na hodinky, ale zabývá se i dalšími produkty. Kromě hodinek si můžete zakoupit také šperky, oblečení, módní doplňky, peněženky a obuv. Výrobky značky Guess můžete zakoupit ve více než 70 zemích světa.

U nás se první kolekce značky Guess objevila v devadesátých letech. První zákazníci byli lidé se zájmem o módu a módní trendy. Nyní už má firma Guess své stálé zákazníky. Na světě bychom napočítali více než 750 obchodů značky Guess. Každý rok značka Guess nabízí nové modely za přijatelnou cenu. Právě firma Guess patří mezi ty, které udávají celosvětové aktuální módní trendy. Koupí produktu od firmy Guess jistě neprohloupíte. **
**

Jednou z výrazných charakteristik hodinek Guess je originální design. Díky jejich neobyčejnému vzhledu jistě nezapadnete mezi dav. Každého totiž upoutá vaše ruka ozdobená hodinkami značky Guess. Hodinkám Guess zároveň nechybí ani sexy image a elegance. Můžete si tak užívat závistné a obdivuhodné pohledy*** *.

** ** Originalita a inovativnost těchto hodinek je proslavila po celém světě. Hodinky Guess okouzlí svou smyslností a čistou krásou. Lákají vás hodinky, které oplývají neodolatelnou francouzskou vášní? Toto všechno hodinky Guess nabízí! Hodinky Guess vždy vychází z nejnovějších trendů, takže si můžete být jisti, že ostudu v nich dělat nebudete... ** **Hodinky Guess – pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy

Hodinky Guess mají ve své nabídce modely pro všechny věkové kategorie. Nejsou tedy určené výhradně pro starší generaci, nebo naopak pro mladé lidi.

Provokativní modely pro mladé s úspěchem upoutávají pozornost okolí. Mladý člověk s hodinkami Guess jistě neujde pochvale a ocenění vkusu od svých vrstevníků, přátel, či partnera. V nabídce jsou hodinky pro muže i ženy.

Hodinky Guess – prvotřídní kvalita

Guess, to je značka prvotřídní kvality. Hodinky Guess jsou velmi kvalitním produktem. Díky hodinkám Guess budete mít přehled o čase za všech okolností. Spolehlivost hodinek oceníte v práci, ve společnosti, při sportu apod.

Hodinky Guess – technické rysy

Také po technické stránce jsou hodinky Guess na vysoké úrovni. Co se týká funkcí, tak téměř každý model je opatřen budíkem a stopkami, dvěmi nejoblíbenějšími funkcemi na hodinkách vůbec. Ve vybraných modelech hodinek Guess najdeme další speciální funkce (určení zeměpisné šířky a délky, tlakoměr, výškoměr).

Hodinky Guess pro každou příležitost

Hodinky Guess jsou svým designem určené zejména do společnosti. Svým atraktivním vzhledem jistě zabodují v každé společnosti. Nabídka hodinek Guess je ale velmi široká a nesoustřeďuje se pouze na společensky zaměřené hodinky. Hodinky Guess mají kolekci pro sportovce. Modely se vyznačují zvýšenou odolností, spolehlivostí, hodí se pro extrémní sporty a vydrží náročné situace. Sportovní hodinky Guess jsou opatřeny různými funkcemi navíc.

 

Dámské hodinky Guess ocení každá žena

Dámské hodinky Guess mohou na první pohled vypadat spíše jako šperk než hodinky. Ženy jejich elegantní design prostě milují. Jsou skvělou ozdobou do společnosti. Originalita, inovativnost a sexy styl – to jsou nezbytné vlastnosti dámských hodinek Guess. Každá žena chce být krásná a dámské hodinky Guess dokáží krásu ještě podtrhnout. Ženy si s dámskými hodinkami Guess mohou užívat závistivé pohledy žen a obdivné pohledy mužů. Dámské hodinky Guess však nejsou nijak přeumělkované, protože v jednoduchosti je krása. Dámské hodinky Guess dokáží být takové, jaké chcete – inovativní, elegantní, sexy, provokativní i decentní, ozdobné i jednoduché. Vždy jsou atraktivním a vhodným doplňkem, který ocení každá žena.

Dámské hodinky Guess zdobené krystaly Swarovski

V sortimentu dámských Guess hodinek najdeme i takové, které jsou zdobené krystaly Swarovski. Takové hodinky pak spojují šperk a hodinky v jednom. Ocení je náročné ženy a ženy, které chodí často do společnosti. Dámské hodinky Guess zdobené krystaly Swarovski budou ve společnosti vždy v centru pozornosti.

Dámské hodinky Guess – atraktivita a kvalita

Dámské hodinky Guess kladou velký důraz na vzhled, ovšem design není tím jediným, čím se mohou pyšnit. Atraktivní vzhled bez kvalitního zpracování by určitě neumožnil dámským hodinkám Guess tak velkou popularitu. Dámské hodinky Guess jsou zajisté spolehlivé a vždy vám přesně ukáží, kolik hodin je.

Dámské hodinky Guess nejen do společnosti

Ačkoliv se převážná většina dámských hodinek Guess hodí zejména do společnosti, najdeme zde i modely pro běžné nošení nebo pro sportovní vyžití. Chcete oslnit luxusními hodinkami? Společenské dámské hodinky Guess budou tím pravým! Atraktivita a určitá míra provokativnosti dámských hodinek Guess vám může dokonale zpříjemnit chvíle flirtování. V nabídce jsou i dámské sportovní hodinky Guess. Mezi jejich charakteristiky patří zvýšená odolnost, vysoká kvalita a dokonalá technika.** Sportovní hodinky Guess** sice kladou vyšší nároky na odolnost, techniku a funkce, ale rozhodně se za ně nemusíte stydět ani v případě, že si je vezmete do společnosti. Sportovní hodinky Guess jsou totiž vyladěné do detailů.

Nemáte hodinky, ty staré vám už dosluhují, nebo toužíte po novém, originálním kousku?

Pak si určitě prohlédněte nabídku hodinek značky Guess! Firma Guess každoročně uvádí na trh nové limitované série hodinek Guess. Kdo by nechtěl mít jedinečné hodinky? Dámské hodinky Guess jsou skvostným doplňkem. Guess nabízí hodinky nejrůznějších tvarů, barev a zdobení. Typický je originální a inspirativní vzhled. Dámské hodinky Guess na ruce jsou skvělé pro každou příležitost. Nezklamou vás při slavnostním večírku, při běžné práci, či při sportu. Dámské hodinky Guess se stejně jako ty pánské vyznačují dokonalostí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15516 (rodina-finance.cz#20933)


Přidat komentář