Black Street - Originální elektronická cigareta

Že kouření škodí zdraví, ví každý. Dokonce i náruživý kuřák. Přesto řada lidí stále kouří. Pro ty, kteří chtějí kouřit zdravěji, nebo s kouřením přestat je tu úplně nová sada elektronických cigaret, která se zcela liší od předchozích typů.

Znáte Black Street?

Jde o novinku v elektronických cigaretách, která je po všech stranách dokonalejší, zdravější a celkově lepší. O tom nakonec svědčí i názory těch, jež ji vyzkoušeli. Black Street je spojením praktického a estetického hlediska. Má originální balení, snadno se s ní manipuluje, oproti ostatním se velmi jednoduše dobíjí, má ukazatel nabíjení, pět kartomizérů, je s nikotinem i bez.Zkrátka jde o jedinečnou novinku vysoké kvality.

Jak vypadá Black Street?

Black Street má démonicky černou barvu a velikost malého iPhone. To ji umožňuje uschovat i v kapse saka, společenském psaníčku, nebo ledvince. Vleze se prostě všude.

Jak se Black Street nabíjí?

Nabíjení je zcela odlišné od klasických elektronických cigaret. Již není zapotřebí žádná nabíječka. Vše je u Black Street v jednom. Sada BlackStreet je určená nejen k úschově kartomizérů, ale také k nabíjení cigaret. Krabičku BlackStreet připojíte do klasické zásuvky, nebo použijete USB kabel a krabička se nabije. Až dokouříte cigaretu a ta se vybije, tak ji jednoduše strčíte do krabičky, zmáčknete tlačítko a cigaretu si dobijete. Tento způsob je výhodný zejména v případech, kdy nemáte možnost dobíjení. Celé nabíjení cigarety probíhá jako u mobilního telefonu a vy ho můžete sledovat na světelném ukazateli.

Jaké jsou druhy Black Street?

Ve své podstatě jde o dva typy elektronických cigaret Black Street. První druh je nabízen s nikotinem a prodává se pod názvem** iBlack Street low** a druhý je bez nikotinu a má příhodný název** iBlackStreet zero**. Oba typy jsou nabízeny v pěti příchutích: třešeň, broskev, mentol, čokoláda a tabák.

Sada iBlackStreet low

Kartomízéry této elektronické cigarety mají 8 mg nikotinu. Uspokojí každého, kdo se bez nikotinu neobejde. Mohou se stát pomůckou pro každého, kdo se rozhodne skončit se závislostí na kouření, ale mohou být i plnohodnotnou náhradou klasické cigarety. Sada se skládá ze čtyř kartomizérů s nikotinem a jedné celé cigarety. Kartomizér je s baterií, a když se vám cigareta vybije, kartomizér vyhodíte a nasadíte další, plný.

Sada iBlack Street zero

Kartomizéry jsou zcela bez nikotinu a mohou sloužit k odvykání kouření a k řešení následných problémům s nervozitou. Kartomizér a cigarety fungují totožně jako elektronická cigareta s nikotinem. Zde jen prostě nikotin chybí. Jinak si můžete pochutnat na ovocné chuti i na tabáku.

Jednorázová elektronická cigareta Black Street

Pokud chcete elektronickou cigaretu jen vyzkoušet, tak to není opravdu žádný problém. V nabídce najdete jednotlivé elektronické cigarety, které slouží k vyzkoušení, zda jsou pro vás to pravé. I zde můžete vybírat** jednorázovou cigaretu** s nikotinem nebo bez.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15828 (rodina-finance.cz#23416)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš Urban | 11.08.2012 19:45
Black street je nejlepší elektronická cigareta Koupil jsem si elektronickou cigaretu Black street a je to nejlepší elektronická cigareta jakou jsem zatím vyzkoušel. Skvělá chuť, perfektní design a kvalita. Prostě bomba.

Berbe | 12.08.2012 10:49
Elektronická cigareta Vyzkoušel jsem různé elektronické cigarety, které se musejí plnit. Věčně to někde teče a při kouření dost smrdí. Black street je výborná a moc chutná.

Silvie | 20.08.2012 11:00
iBlack Mám celý set který se jmenuje iBlak a jsem nadmíru spokojená, konečně mi do pusy neteče nějaký ten e-liquide. Byl to děs to pořád doplňovat atd..u setu iBlack dokouřím a vyhodím a nasadím nový:-) Fakt doporučuju

Andyna | 16.10.2012 00:40
elektronická cigsreta Před tím jsem zkoušela egou T a moc mi nechutnala, ale potom jsem vyzkoušela black street a je výborná. Je vidět, že je to opravdu kvalita protože je moc chutná. Krásně voní a má výbornou chuť.


Přidat komentář