Aero Therm

Izolace ve formě ředitelného gelu, která má i v milimetrové vrstvě všechny účinky klasických izolací? Že nic takového neexistuje? Tak v tom případě jste ještě nepoznali výhody Aero Thermu.

Aero Therm je úžasná možnost tepelné izolace budov. Izolační pasta Aero Therm je nanotechnologie, která dokáže perfektně izolovat teplo a chlad. Aero Therm v milimetrové vrstvě má stejný účinek jako vnější izolace o tloušťce 100 mm. S aplikací Aero Therm dosáhnete maximálních izolačních vlastností za použití velmi tenké vrstvy pasty.

Aero Therm

Aero Therm je výrobek založen na tekuté bázi. Tato tepelně izolační pasta obsahuje aerogel, což je produkt, který se využívá i v kosmickém průmyslu. Pastu můžete zakoupit ve formě ředitelného tmelu. Mezi hlavní funkce této pasty patří odraz tepla a jeho zadržení. Aero Therm je složen z 3M skleněných kuliček a aerogelu. 3M skleněné kuličky jsou mikrokuličky z technického skla, které obsahují vzduch. Aerogel je považován za nejlepší izolant vůbec.

Výhody Aero Therm

Aero Therm nachází využití ve stavebnictví při zateplování. Mezi výhody této izolační pasty patří nízká tepelná vodivost. Izolační tmel se dokáže velmi dobře uchytit na podkladu. Aero Therm z podkladu neodpadává a dokáže se přizpůsobit jeho změnám. Další výhodou je také skvělá tepelná odolnost, tento materiál se dokáže přizpůsobit teplotám od – 40 °C do 150 °C. Další výhodou tohoto materiálu je schopnost ovlivňovat vlhkost v místnosti. Aero Therm zabraňuje kondenzaci vlhkosti na povrchu a zabraňuje vzniku plísní. Tato izolační pasta je nehořlavá a bez zápachu, neuvolňuje žádné toxické látky. Při správné aplikaci je životnost tohoto tmelu až 15 let. Izolační pasta ve formě tmelu se lehce aplikuje na jakýkoliv materiál. Možnosti využití tohoto materiálu jsou velké.

Využití Aero Therm pro domácnost

Aero Therm je tepelně izolační pasta, která nachází své využití v interiérech. Tento materiál můžete použít na očištěné a nepenetrované stěny, stropy, pod obklady, podlahy, podlahová topení atd. Aero Therm je vynikajícím řešením pro snížení energií na vytápění. Pomocí Aero Thermu si doma můžete snadno vytvořit tepelnou pohodu. Tepelná pohoda je stav ovzduší v místnosti, kdy nepociťujeme ani chlad ani příliš velké teplo. Když je v místnosti optimální tepelná pohoda, cítíme se dobře fyzicky i psychicky. Domy, ve kterých jsou chladné stěny, bývají často přetopené. V takovémto domě mají majitelé neustálý pocit chladu a tendenci přitápět. Tento problém může snadno vyřešit izolační pasta Aero Therm.

Aplikace Aero Therm

Aplikace izolační pasty Aero Therm je velmi snadná. Stačí si jen připravit podklad. Podklad k nanesení Aero Thermu musí být očištěný a nepenetrovaný. Izolační tmel se ředí vodou v závislosti na savosti podkladu. Izolační pasta se na podklad nanáší pomocí válečků nebo potahováním. Na tuto izolační pastu můžete následně aplikovat malbu, tapety, obklady, dlažbu, plovoucí podlahy, lino nebo koberce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15812 (rodina-finance.cz#23203)


Diskuze a zkušenosti

Janík | 20.06.2012 13:19
zdarma vzorek Pokud by jste si to chtěli nezávazně vyzkoušet tak si napište o vzorek zdarma na www.aeroizolace.cz


Přidat komentář