Abercrombie & Fitch, Hollister - móda z USA

Abercrombie & Fitch Co je jednou z nejznámějších značek módního průmyslu v Americe. Kde se pomalu stávali známější a po několika letech úspěšného a vzkvétajícího obchodu se tato značka rozšířila do Evropy a jiných kontinentů.

 

NEJLEVNĚJŠÍ NABÍDKA NA ČESKÉM INTERNETU

Kde nás najdete:

Námi nabízené zboží si můžete vyzvednout osobně:

**
**

 

Značka Abercrombie & Fitch začínala jako malý obchod a továrna v roce 1892. Ten se nacházel v Manhattanu. David Abercrombie, zakladatel této značky, byl ve svém životě lovec, prospektor a inspektor železnic. Byl také velmi dobrým vynálezcem a díky této dovednosti, navrhoval různé druhy stanů, batohů a všeho co ke kempování patří. Právě tento jeho koníček byl inspirací k založení Abercrombie & Co.

 

Historické značky Abercrombie & Fitch

Obchod se zaměřoval na nejkvalitnější kempové vybavení, proto není divu, že si ho velmi brzy oblíbilo mnoho profesionálních lovců a průzkumníků.

  • 1900 - Erza Fitch byl velmi bohatý právník a dlouhodobý zákazník. Proto toužil po koupi tohoto rostoucího obchodu. Abercrombie mu vyhověl a Fitch se stal jeho obchodním partnerem. Prvním krokem bylo, přestěhování obchodu na Broadway.
  • 1904 - bylo přejmenování na dnes už tak známý název Abercrombie & Fitch Co. Partnerství nebylo dokonalé, vzhledem vleklým rozporům o správném fungování firmy.
  • 1907 - prodal David Abercrobie svůj podíl Fitchovi.

  • 1917 - Fitch se držel svých plánů a díky tomu se stal největším sportovním obchodem na světě. Neexistoval sport, který by v tomto obchodě nenašel své uplatnění.

- 1928 - Erza Fitch odešel a nechal obchod svým obchodním partnerům. - 1939 - obchod přijal slogan „Největší sportovní obchod na světě.“  Společnost nadále expandovala a měla obchod téměř v každém větším městě v USA. - 1977 - firma zbankrotovala. Krátce po té firmu odkoupil Oshman, maloobchodník se sportovním vybavením. Ovšem firma jistou dobu ještě bojovala o přežití. Časem se ale díky dobrému vůdci firma dostala až do podoby, kterou známe dnes.

Styl Vintage od Abercrombie & Fitch

Firma se většinou zaměřuje na tak zvaný styl: Vintage. Je to značka, která se preferuje jako „životní styl“ v podobě elegance, atraktivnosti a síly. Je to na dojmové bázi otrhaného a onošeného stylu, kde se vyjímají nepravidelné švy a dírky. Firma má kvalitní kolekce, které se prezentují v mnoha obchodech. Abercrombie & Fitch spolupracuje také s jinými velmi oblíbenými značkami.

Abercrombie & Fitch, materiály a kvalita

Abercrombie & Fitch -  prodává ležérní oblečení, kolínské vody, parfémy pro ženy, muže, ale i děti. Tyto kolekce jsou určeny především lidem do 30 let. Je to móda velmi kvalitní a luxusní. Hlavními materiály jsou kvalitní látky a také pravá kůže, která dodává této módě dokonalou originalitu. Je to značkové zboží, které vydrží veškerý nápor, co se týče lidské aktivity a povětrnostním vlivům. Móda Abercrombie & Fitch je vhodná pro všechny, kteří mají rádi skutečnou kvalitu a eleganci. Cenově je sice malinko náročnější, ale pokud si člověk dokáže uvědomit jejich kvalitu, pochopí, že koupí této módy spíše ušetří.

 

 

Abercrombie & Fitch cenové rozhraní

Pokud se zamyslíme nad cenou této módy, je skutečně o něco dražší, ale vzhledem ke kvalitě materiálu a pevného stehu, jsou tyto ceny velmi přijatelné. Naučit se vnímat tuto skutečnost, není vůbec složité, hned po první koupi jakéhokoliv zboží Abercrombie & Fitch.

 

Dárkové kupóny od Abercrombie & Fitch

Tyto** kupóny** se dají zakoupit v internetovém nebo kamenném obchodě, díky kterým si můžete zboží objednat odkudkoliv. Ale také pomocí nich platit ve všech prodejních místech se značkou Abercrombie & Fitch. Máte tak dokonalé pohodlí. Další výhodou je, že tento dárkový kupón můžete darovat svým blízkým jako velmi milý dárek. Dá se také využít různých slevových kupónů. Záleží pouze na Vašich představách. V České republice můžete tyto obchody najít v Praze nebo Bruntále, nebo na webových stránkách.

 

Dobročinnost značky Abercrombie & Fitch

Firma je zapojena do různých charitativních akcí, které podporují, nejen finančními dary, ale také dobrovolnou prací a svými výrobky. Pomáhají dětem z různých rozvojových zemí, kde jim dodávají knihy a staví školy i nemocnice. Podporují university, nemocnice a vzdělávání dětí, ale také se podílejí pomocí finančních darů na výzkumu rakoviny.

Pokud toužíte po dokonalosti a velmi moderním kvalitním stylu je kolekce od firmy Abercrombie & Fitch velmi ideálním řešením. Je to celosvětově uznávaná značka, která je na trhu nepřehlédnutelná svou dokonalostí a stylem. Tato móda je velmi vhodná i do velmi nepříznivých klimatických podmínek. Abercrombie & Fitch má velmi široký sortiment outdoorového zboží. Pokud nebudete při výběru zboží jakkoliv spokojeni, tato firma Vám ráda zboží vymění. Jejich jednání a vstřícný přístup na všechny Vaše otázky, nebo stížnosti je až ohromující.

 

 

Hollister

Značka Hollister (někdy bývá označována jako Hollister Co. nebo HCO) je americká lifestylová značka podobná oblečení Abercrombie and Fitch. Koncept značky Hollister byl původně koncipován tak, aby přilákal svým designem a zaměřením spotřebitele v věkovém rozmezí 14-20 let, tedy pro teenagery. Hollister je značka, která je zaměřená primárně na volný čas zákazníků, je pohodlná a vypadá opravdu skvěle. Oblečení Hollister je sesterskou značkou oblečení A&F, je svěží a velmi pohodlné. Co takhle zkusit dámské polo tričko Hollister? Uchvátí Vás barvami, kvalitou, i zajímavými vzory.

 

 

Oblečení Hollister z USA

Hollister je kalifornská značka, která je oblíbená zejména mezi teenagery, s chutí a s radostí ji však nosí lidé každého věku. Mohlo by se zdát, že se tato americká značka zaměřuje jen a pouze na oblečení. Není tomu tak, v nabídce společnosti Hollister jsou i parfémy a další doplňky, zmínit můžeme například náramky a stylové kabelky. Vůně, doplňky i oblečení Hollister je velmi oblíbené nejen v USA, ale také v Evropě. Stále silnější postavení má značka také u nás a na Slovensku - vždyť lidé se chtějí skvěle cítit a pěkně vypadat po celém světě. A proč nevyužít stylu a ležérní elegance značky Hollister? Například pánské mikiny Hollister jsou známé po celém širém světě. Tak zkuste oblečení značky Hollister i Vy a litovat rozhodně nebudete!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15681 (rodina-finance.cz#22371)


Diskuze a zkušenosti

Šimon | 26.01.2011 12:58
Konečně!!! Děkuji za odkaz na e-shop který neskrývá poplatky a nemusim nikde lítat ohledně cla atd...

Jaruna | 26.01.2011 13:05
jjjjjjj jj, vim o cem pisete, hledala jsem podle cen a jake bylo prekvapeni kdyz jsem zbozi dostala a cena se vysplhala skoro na dvojnasobek. Tady uz jsem jednou objednavala a cena byla takova jakou opravdu uvadeji. Davam jim jednicku s hvezdickou :-)

Denisa | 27.01.2011 19:42
Nádhera Nádherné oblečení a super ceny!!


Přidat komentář