Svatební výzdoba, aranžmá Středočeský kraj

Svatební den jde ruku v ruce se svatebními dekoracemi, které jsou nejčastěji k vidění na svatební tabuli. Nabídka je natolik rozmanitá, že můžeme vybírat nejen dle vkusu, ale také dle fantazie.

Svatební dekorace Středočeský kraj

Svatební dekorace jsou nepostradatelnou součástí jednoho z nejkrásnějších dní v životě. Svatební dekorace představují nejrozličnější doplňky a titěrnosti, které jsou během svatebního dne k vidění. Samozřejmě květiny jsou tento den v dekoracích nejžádanější a nejvíce budou dotvářet vzhled Vaší svatby.

Květinové dekorace a květinové aranžmá

K nejčetnějším svatebním dekoracím patří bezesporu květinové aranžmá a květinové prvky. Květinové aranžmá se nachází nejen na svatební tabuli, ale také v přilehlých prostorách, na autech nevěsty i ženicha, ve svatební, obřadní síni nebo kostele. Květiny jsou prostě téměř všude, bez nich si snad ani svatbu nelze představit.

Květinové aranžmá stolu Středočeský kraj

může být jednoduché i bohatě zdobené, záleží na vkusu snoubenců i na finančním rozpočtu. Při výběru květinové dekorace musíme mít jasnou představu o tom, v jakých barvách se bude hostina odehrávat. Jedna z barev by měla být dominantní, té by se poté měly přizpůsobit ostatní druhy květin. Pokud bude např. dominantní barvou barva červená, doplňkovými květinami by měly být kvítka v bílých barvách.

Také květinové uspořádání na svatebním stole záleží na našem vkusu

variantou může být bohatě zdobené aranžmá uprostřed svatební tabule nebo rovnoměrně a decentně rozložené květinové aranžmá po délce celého stolu.

Stejné květinové druhy, jakou jsou použity k výzdobě svatební tabule

se používají i k výzdobě přilehlých prostor. Velmi vkusnou a decentní výzdobou místnosti, ve které se odehrává svatební hostina, jsou nejrozličnější květinové koše nebo květinové oblouky.

Pokud se svatební ceremoniál odehrává např. v zahradě

je žádoucí květinami vyzdobit obřadním místo. Ideálním prvkem je dřevěný altánek, který se nechá obložit kvetoucími rostlinkami, vhodné jsou růže. K altánku může nevěsta se ženichem procházek růžemi prorostlým obloukem. Fantazii se meze nekladou a se živými květinami lze udělat nekonečnou variantu nejrůznějších možností.

Aranžmá svatební kytice

V nabídce svatebních kytic jsou takové skvosty jako kaly, růže, kopretiny atd., které dokonale podtrhnou celou atmosféru a ke svatbě neodmyslitelně patří. Korsáž pro ženicha a svatebčany nesmí na žádné svatbě chybět tak jako myrty a myrtové věnečky spolu s květinovými šperky a přízdobami do vlasů.

Svatební květinová výzdoba

Veliký důraz je kladen také na výzdobu celé restaurace, ve které se koná hostina a samozřejmě také stolů, kterým vévodí hlavně svatební ikebana, která nesmí chybět. Dokonalá je v jejich provedení také výzdoba místa obřadu, což je nejdůležitější místo celé svatby. Ke svatbě neodmyslitelně patří také výzdoba aut, se kterou si v tomto květinářství velmi hravě poradí a překrásným závěrem je tečka v podobě okvětních plátků růží.

Svatební dekorace jako základní prvek

Většina nastávajících nevěst si potrpí na tom, aby její důležitý den byl perfektní a designově dokonalý. Za tímto účelem si vybírá z široké nabídky rozmanitých dekorací. Design svatby totiž do určité míry záleží na kvalitě a unikátnosti výzdoby svatebního stolu a přilehlých prostor.

Plánování svatby a potažmo vazební výzdoby

je záležitostí především nevěsty, která ve většině případů rozhoduje o tom, jak bude její svatba vypadat. A právě svatební dekorace patří k jednomu z nejdůležitějších detailů, které je nutné před svatbou zařídit.

Z jakých svatebních dekorací můžeme vybírat Středočeský kraj

Na našem trhu existuje rozmanitý výběr svatebních dekorací, nabídka je natolik přepestrá, že výběr je dosti složitý. Vybírat můžeme dekorace od jednoduchých až po dekadentní, os klasických až po ultramoderní, od jednobarevných až po pestré.

Srdce a srdíčka

Klasickými svatebními dekoracemi jsou bezesporu srdíčka v nejrůznějších velikostech a barvách. Srdíčka jsou vyráběna z různých materiálů, mohou být ze dřeva, ze sádry, z čokolády, z umělé hmoty, ze skla, z květin nebo vosku či mýdla.

Svatební svíčky Středočeský kraj

K velmi decentním a mnohdy i k exkluzivním svatebním dekoracím patří nejrozmanitější druhy vonných svíček. Hořící svíčka vydávající velmi příjemné aroma vyzařuje romantikou, která je velmi důležitá ve svatební den.

Svíčky určené pro svatební den

mohou být v jakémkoliv stylu, vůní a barev. Nezáleží na tom, zda se ceremonie a recepce svatebního obřadu konají během dne nebo noci. Svíčky jsou vhodné za jakéhokoliv počasí a v jakémkoliv ročním období, jelikož navozují příjemnou a harmonickou atmosféru.

Na našem trhu existuje mnoho firem, které produkují svatební dekorace

jako jsou svíčky, jenž slouží výhradně pro svatební obřady a hostiny. Z bohaté nabídky si tedy můžeme vybrat potřebné barevné provedení, velikost i tvar.

Stojánek na jmenovky a jmenovky Středočeský kraj

K základní výzdobě svatebního stolu bezpochyby samozřejmě patří jmenovky, dle kterých se hosté ke stolu usadí.

Jmenovky mohou být volně rozloženy na stole, těsně na středu židle, nebo být usazeny do stojanu

Pokud je jmenovka z pevného materiálu, jako je dřevo nebo keramika, může být položena na stole. V případě, že je jmenovka z papíru, je vhodné ji umístit do vkusného a decentního držáku - stojánku. Stojánek může bát vyroben ze dřeva, z umělé hmoty, ze skla nebo keramiky. Barva stojánku by měla být přizpůsobena výzdobě svatebního stolu.

Držáky jmenovek

však mohou mít nejrůznější podoby, velmi oblíbené jsou držáky v podobě postaviček (medvídek, pejsek, sněhuláček, figurka ženicha či nevěsty). Tyto postavičky drží papírovou jmenovku za pomoci stočené pružinky nebo kolíčku, kterým se jmenovky přichytí.

Svatební mandličky

Svatební mandličky tvoří nejen součást výzdoby svatebního stolu, ale také jako dáreček a poděkování svatebčanům, že se zúčastnily nejen obřadu, ale i hostiny. Svatební mandličky můžeme vkusně umístit do dekorovaného papírového barevného košíčku, taštičky nebo psaníčka. Mandlový balíček umisťujeme poblíž jmenovky, do místa, které se nachází vprostřed židle.

Skleněné svatební dekorace Středočeský kraj

K oblíbeným dekoracím svatebního stolu patří nejrůznější předměty ze skla. Zpravidla se jedná o nádoby, které slouží pro umístění plovoucích svíček nebo skleněné vázy pro umístění květin. Do skla se také vkládají vysoké svíce, válcovitého tvaru, které vypadají za sklem velmi efektivně. Navíc sklo disponuje stránkou bezpečí, jelikož se svíčka nemůže převrhnout, tudíž se předejde možného vzniku nebezpečí.

Stužky, organzy Středočeský kraj

Ke klasickým svatební dekoracím patří nejrůznější druhy stužek, organz či peříček, které vkusně doplňují nejen svatební tabuli, ale i přilehlé prostory. Stužkami můžeme ozdobit i příbor, kdy jednoduše převážeme vidličku vkusnou, lehoučkou mašlí, která navodí pocit výrazné sváteční atmosféry.

Knoflíčky

Symbolem štěstí jsou také miniaturní knoflíčky, které by měly být laděny do barev svatební tabule. Knoflíčky se jednoduše a v decentní míře pohází po stole. Traduje se, že pokud si svatebčané odnesou ze svatební hostiny nejlépe zlatý knoflíček, potká ho velké štěstí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15436 (rodina-finance.cz#20269)


Přidat komentář