Svatební účesy - Olomouc

Ve svůj svatební den chce být každá žena nádherná. Vybírají se šaty, šperky, doplňky, make-up a také účes. Ten by měl být co nejkrásnější. A tak nevěsta vybírá z účesů ten pravý a pak je nutné najít kadeřnici, která nevěstu učeše k naprosté spokojenosti.

**Využijte služby kadeřnice:
**

**
**

Jaké účesy nevěstám sluší?

Každá nevěsta má jiné vlasy. Jedna má krátké, druhá dlouhé a ta třetí vlnité. Proto existuje spousta variant svatebních účesů.

Svatební účesy pro krátké vlasy

Nevěsty s krátkými vlasy mívají často pocit, že s jejich vlasy nelze nic udělat. Je tomu však právě naopak. Šikovná kadeřnice vám jistě ráda poradí, jaký typ účesu se k vám nejlépe hodí, nebo je-li vhodné zvolit také jinou barvu. Obarvit můžete jenom pár pramínků, vlasy natupírovat a nalakovat, nebo je jen decentně ozdobit, různými ozdůbkami a sponkami.
Slušivé jsou také účesy typu mikádo, které můžete upravit do mnoha podob, oživit melírem, nebo sestříhat a vyfoukat pro větší objem.

Nevěsty mají i možnost nechat si vlasy na svůj svatební den prodloužit nebo mohou použít různé příčesky a paruky. Každá nevěsta by měla zvážit, zda je právě pro ni opravdu vhodné a především krásné použití těchto paruk. Neboť kadeřnice dokáží vykouzlit z krátkých vlasů originální i extravagantní účesy.

Inspiraci lze čerpat také** z účesů celebrit**. Není, ale třeba účes do detailu okopírovat. Kadeřnice může vzít** fotografii účesu jako základ a pak svatební účes dotvořit podle tvaru obličeje nevěsty, zvolených ozdob a nevěstina přání.**
Jeden z velmi vhodných střihů pro krátké vlasy je mikádo s patkou, není náročné na údržbu, hodí se skoro ke všem typům obličeje a dá se upravit mnoha způsoby. Skvěle vypadají jednotlivé prameny natočené na velké natáčky. Získáte originální a sexy vzhled.

U krátkých vlasů by se neměly používat velké ozdoby

** ** Naopak velice pěkně vypadají drobné kytičky nebo perličky. Určitě vypadají krásně různé čelenky a korunky zdobené kamínky.

Pěkně vypadá i** závoj** a starší nevěsty se nemusejí bát různých** kloboučků, doplněných stuhami, organzou nebo štrasovými ozdůbkami.**


Svatební účesy pro polodlouhé vlasy

Nevěsty s polodlouhými vlasy mají to štěstí, že právě tato délka vlasů se upravuje nejlépe a zajímavých účesů je velmi mnoho.*** *** Délka polodlouhých vlasů dosahuje od brady k ramenům.** Sluší téměř každému, ať má vlasy husté nebo jemné. Polodlouhé vlasy sluší i **všem typům obličeje.*** ** *****

Polodlouhé vlasy vypadají hezky s dlouhou i krátkou ofinou, kterou můžeme oživit barevnými prameny. Dobře vypadají i postupně sestříhané polodlouhé vlasy, doplněné barevným melírem. Polodlouhé vlasy můžeme vyčesat do různých drdolů, rozcuchů, výčesů a dozdobit je květinami, perličkami. Výborně vypadají štrasové čelenky, různě dlouhé závoje a určitě nesmíme zapomenout na kloboučky.

Svatební účesy pro dlouhé vlasy

Nevěsty s dlouhými vlasy mají velmi mnoho možností jak upravit své vlasy. Můžeme je nechat rozpuštěné, rovné nebo natočené do romantických loken s vpletenými ozdobami nebo s jen tak přehozeným závojem. Můžeme je česat do** složitých drdolů**, které můžeme zdobit čelenkami a ze spodu připevnit závoj. Krásně vypadá nevěsta s různě** zapletenými copy a vpletenou stuhou.*** ** *** Vysoko vyčesaný culík natočený do drobných lokýnek**, které volně splývají na záda vypadá romanticky.

Zdobení svatebního účesu

  • Ať již má nevěsta jakkoli dlouhé vlasy a jakýkoliv věk, neměla by zapomínat na to, že právě ozdobami do vlasů dosáhnou efektního a krásného účesu. Přesto je však nutné účes ozdobami nepřeplácat.
  • A je tu ještě jedna možnost jak ozdobit svatební účes.** Použít ke zdobení vlasů živé květiny,** ze kterých je svatební kytice. I zde je nutné dávat pozor, abychom nepoužili květin příliš mnoho. S tím nám však poradí šikovná kadeřnice.

Svatební účesy v Olomouci - kadeřnictví Nina

Právě kadeřnictví nabízí tvorbu svatebních účesů. Zdejší kadeřnice nevěstě poradí, jaký účes se k ní nejlépe hodí a také ho s ní vyzkouší. Dobré je objednat se s předstihem, aby v případě potřeby bylo možné vlasy například zregenerovat. ** **

**Využijte služby kadeřnice.
**

Svatební účesy a profesionální péče v kadeřnictví Nina

  • Prodlužování vlasů
  • Regeneraci vlasů ultrazvukem a infračerveným zářením.
  • Používá a i prodává profesionální kosmetiku Matrix, ĽORÉAL.

Příprava na svatbu

Muž pokleká a žádá svou vyvolenou o ruku. Ta je šťastná a následně se koná návštěva nevěstiných rodičů, kde jsou rodiče požádáni o ruku své dcery. Bude svatba! At´již jen malá za přítomnosti rodičů a svědků, nebo velkolepá se spoustou svatebčanů je zapotřebí začít s vyřizováním asi tisíce důležitých věcí. V dnešní době je možné buď zařizovat svatbu tzv. svépomocí, nebo si najít svatební kancelář, které předestřeme svou představu, a ta se o vše postará sama.

Datum a místo svatby

Pokud vypravujeme svatbu sami, musíme nejdříve zajistit datum a místo, kde se bude svatba konat. Častým přáním ženicha a nevěsty je, aby se svatba konala nejen na místě atraktivním, ale aby den, ve který se bude konat, byl něčím vyjímečný. V roce 1999 bylo nejvíce vyhledávané datum 9. 9. 1999 v 9 hodin. Letos je takovým datem kombinace jedniček. Astrologové však varují, že tyto dny očekávané štěstí nepřináší.

Objednat svatební hostinu

Dalším velmi důležitým krokem je objednání svatební hostiny. V domácím prostředí se svatby pořádají již málo. Vyjímku tvoří v době teplého počasí** svatby konané na vlastní zahradě.** Většinou nám je zjistí firma se vším všudy. Další možnosti jsou hotel, restaurace nebo zámek či hrad.** Vybrat svatební menu** je neméně důležité. Je třeba také napéct svatební koláčky, zákusky a svatební dort. Vybrat co se bude pít. Nejdůležitější je přípitek a víno. I dnes se často připravují** výslužky**. Pokud se pro ně rozhodneme měli bychom s nimi počítat.

Svatební doplňky a dekorace

Vznešenost a originalitu celé svatby zajistí svatební doplňky a dekorace. Patří sem spousta maličkostí, bez kterých se prostě žádná svatba neobejde. Základem je vybrat si tón barvy, ve kterém svatba bude. I dnes převládá barva bílá často doplněná pastelovými barvami. Svatební dekorace to není jen výzdoba stolu, to je dlouhý seznam začínající** dekorací na auto a končící malými drobnostmi jako jsou mašličky čí okvětní plátky.**

Svatební oznámení a fotograf

Nesmí se zapomenout na svatební oznámení a výběr svatebního alba. Objednání fotografa, případně si můžeme nechat celou svatbu natočit. ** Svatebčané ba se měli na svatbě dobře bavit.** Je tedy nutné připravit pro ně zábavu. Určitě neprohloupíme, když vsadíme na svatební tradice. Vybrat kapelu nebo někoho, kdo se postará o hudbu je dobré dostatečně dlouho dopředu.


Šaty pro nevěstu a oblek pro ženicha

Oblečení na svatby volíme slavnostní. Ke svatebčanům patří družičky a družbové. Šperky nevolíme příliš vyzývavé, důležitá je nevěsta.** Svatební prstýnky je dobré objednat včas**. Dnes nejsou prstýnky jen ze žlutého zlata, ale je možné i zlato bílé nebo jiné ušlechtilé kovy.** Ženichovi je třeba zakoupit nebo půjčit v půjčovně oblek** a zajistit veškeré doplňky včetně kytky do klopy, tak aby ladil s nevěstou.** Pro nevěstu je také třeba zakoupit nebo objednat v půjčovně šaty**. Někdy si nevěsta pořizuje i šaty půlnoční na převlečení. Je třeba objednat kytici, doplňky do vlasů nebo závoj a další potřebné doplňky jako je kabelka, rukavičky, střevíce.

Svatební make-up

Zatímco make-up volí nevěsta již vyzkoušený, o kterém ví, že ji sedí, nad výběrem svatebního účesu tráví často celé hodiny. Kromě tvaru obličeje, délky, hustoty a barvy vlasů, je důležité vybírat svatební účes také podle svatebních šatů. Svatební šaty, svatební kytice a účes s make-upem by měl tvořit harmonický celek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15469 (rodina-finance.cz#22423)


Přidat komentář