Svatební salon a svatba na klíč

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě. Snad každá holka už od malička sní o tom, jak ten její svatební den bude vypadat. Určitě chcete, aby byl váš velký den opravdu perfektní.

Správné oblečení pro ženicha

Existují snoubenci, kteří si chtějí své ano říct při skoku padákem nebo pod vodou. V těchto případech bude samozřejmě svatební róba vypadat trochu jinak než při klasické svatbě na radnici nebo v kostele. Předpokládejme, že nepatříte k adrenalinovým nadšencům a dáte přednost klasické svatbě. Nevěsty to mají poměrně jednoduché. Většina slečen se chce vdávat a vdává se v bílých šatech. Ale co pánové?

Ženich by měl volit oblečení samozřejmě tak, aby ladil k nevěstě. Dobrou volbou je klasický jednořadový oblek s vestou, košilí a vázankou nebo motýlkem. Pokud je svatba honosnější může být další variantou** smoking doplněný šerpou a motýlkem.** Nebo si můžete obléci žaket s vestou a anglickou vázankou. Oblečení by samozřejmě mělo být ušito z kvalitních materiálů. Košile musí být slavnostní, nejlépe fraková se zalomenými špičkami.

Vesta by měla být ušita z kvalitního materiálu, ve stejné barvě jako oblek. Rukáv u košile by měl mít správnou délku a zhruba 1-1,5 centimetru by měl vyčnívat z obleku. Kalhoty by měly být perfektně vyžehlené s puky. Důležitá je správná délka kalhot. Vzadu by neměl být vidět konec boty a vepředu mohou být zalomené. Samozřejmostí jsou perfektně vyčištěné boty. Ve svatebním salonu den „D“ si můžete oblek, stejně jako svatební šaty, nejen půjčit, ale i zakoupit.

Šaty pro děti na svatbu v okrese Nový Jičín

Na většině svateb nevěstu k oltáři doprovází družička. Podle tradic je jejich úkolem zmást zlé duchy, aby nevěstu nepotkalo v její velký den nic špatného. Družičky jsou zpravidla oblečeny do šatů světlé barvy, nejčastěji býlích, růžových, krémových nebo světlomodrých.** Šaty družiček** by měly ladit s oblečením nevěsty. Pokud má nevěsta šaty nějaké netypické barvy, není problém doladit k ní družičku.

Ve svatebním salonu Den „D“ si můžete půjčit šaty pro družičku téměř jakéhokoliv věku. Vyberou si jak ty nejmenší, tak i téměř dospělé slečny. K šatům si můžete zapůjčit také bolerko, košíček nebo věneček pro družičku.

Pozadu nemůžou zůstat ani kluci. Pro chlapce můžete ve svatebním salonu sehnat oblek ve velikosti 98 až 148. Zapůjčit si můžete košili, kalhoty, kravatu, vestu a sako. Kromě svatby si dětské oblečení můžete půjčit i na jiné společenské události, například svaté přijímání.

Svatební kytici zařídí salon Den "D"

Ve svatebním salonu se vám rádi postarají také o květiny.  Podle vašeho přání nevěstě uvážou téměř jakoukoliv kytici. A samozřejmě také zajistí květiny pro družičky, rodiče, svědky, květiny na auta nebo celkové květinové aranžmá svatební tabule….

Svatební oznámení 3 měsíce před svatbou

Tak vážné rozhodnutí, jako je svatba musíte patřičně oznámit světu. A k tomu je třeba vybrat vhodné svatební oznámení. Dnešní nabídka svatebních oznámení je obrovská. Vybírat můžete z jednoduchých kartiček, přes vtipná netradiční oznámení až po luxusní oznámení. Svatební oznámení byste měli vybrat zhruba dva až tři měsíce před svatbou. Ať ho stihnete v klidu rozeslat rodině a přátelům. Ke každému svatebnímu oznámení patří pozvánky na svatební hostinu. Kromě těchto pozvánek si ve svatebním salonu můžete objednat také například jmenovky na stůl nebo kartičky s poděkováním za účast na vaší svatbě.

Výběr snubních prstýnků v okrese Nový Jičín

Snubní prstýnky jsou symbolem věrnosti a dáte tak každému vědět, že patříte jeden k druhému.

Výběr snubních prstýnků je velmi široký. Klasické snubní prstýnky jsou kroužky ze žlutého zlata. Dnes nemusíte zůstat jen u zlata, ale můžete si nechat vyrobit prstýnky stříbrné, z červeného zlata, z bílého zlata nebo z platiny.  Velmi moderní jsou prstýnky kombinované ze dvou druhů zlata – například bílého a klasického žlutého. Snubní prstýnek nemusí být jen hladký, ale můžete si ho nechat dozdobit například diamantem.

Zajištění svatební limuzíny pro nevěstu

Určitě přemýšlíte, jakým autem nevěsta pojede. Pokud si přejete něco výjimečného a chcete si užít ve svůj svatební den trochu luxusu, můžete si půjčit limuzínu. Její zapůjčení** vám svatební salon Den „D“ zajistí.**

Harmonogram svatby

Svatba je organizačně velmi náročnou akcí. Je na vás, abyste zajistili spoustu věcí.

Zhruba 6 -10 měsíců před svatbou si ujasněte termín svatby. Jakmile se s partnerem domluvíte, běžte na úřad a termín si rezervujte. O některé termíny zejména na začátku léta a na podzimu je velký zájem. Také seznamte rodiče, pokud se ještě neznají.

Ujasněte si, jak má váš svatební den vypadat. Pozvete jen rodinu a pár nejbližších přátele nebo toužíte po velké svatbě? Od toho se také budou odvíjet** náklady na svatbu.** Předem si sestavte hrubý seznam plánovaných výdajů, ať máte alespoň nějakou představu, kolik vás svatba může zhruba stát.

Co nejdříve si domluvte místo, kde uspořádáte svatební hostinu. Oblíbené podniky mohou být rezervovány dlouho dopředu. Také výběr svatebních šatů neodkládejte. Čím dřív začnete vybírat, tím víc volných šatů pro váš termín budou v salonu mít.

Zhruba 3 měsíce před svatbou vyberte šaty pro družičku, zajistěte fotografa a hudbu na svatbu. Vyberte si snubní prstýnky a svatební oznámení. Také si domluvte svatební květiny. Zvlášť pokud chcete kytku z nějakých květin, které je třeba objednat v zahraničí.

Nejpozději měsíc před svatbou rozešlete svatební oznámení a zajistěte svatební koláče.

Zhruba tři týdny před svatbou si v restauraci domluvte svatební menu, vyzvedněte snubní prstýnky. Nevěsta má nejvyšší čas se objednat ke kadeřnici, kosmetičce a na manikúru a pedikúru.

Týden před svatbou naposledy vyzkoušejte svatební šaty a rozvezte koláče. Nezapomeňte s kamarády pořádně zapít svobodu.

Den před svatbou vyzvedněte šaty, připravte si doklady a svatební prstýnky.

A v den svatby už se nechte jen rozmazlovat a zapomeňte na stres. Určitě jste udělali maximum proto, aby vše dopadlo jak má. Je to přeci váš velký den, tak si ho užijte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15471 (rodina-finance.cz#22522)


Přidat komentář