Svatební a společenský salón

Ve svatební den hrají svatební šaty velkou roli - jsou na většině záběrů a všichni se na ně dívají. Proto je důležité vybrat ty správné. S tím vám rádi a ochotně pomohou například v salonu Marion v Pardubicích a Letohradě.

Svatba je důležitým dnem každé ženy

Svatba je velice důležitým dnem v životě každého snoubence. Tím spíš nevěsty, kterou všichni okukují, jak malé, tak velké děti, náhodní kolemjdoucí i sousedé a známí, jsou zvědavi na to, jak nevěsta vypadá. Proto je velice důležité, aby vypadala co nejlépe. A samozřejmě taky tak vypadat chce. Těžko uvěřit tomu, že je na světě alespoň jedna nevěsta, která by si přála opak.

Před svatbou tak každá budoucí novomanželka striktně dodržuje zkrášlovací rituály. Návštěva kosmetických salónů, kadeřnice, někdy i solária, také fitness, kde se zapisuje na hubnoucí programy, některé zkouší i jógu, meditaci a jiné si třeba zahrávají i s čarodějnictvím.

Nicméně, tím nejdůležitějším jsou pro nevěstu svatební šaty.

Jedinečný výběr Salón Marion

logo svatebního salónu Marion

Co si budeme nalhávat, svatební šaty nevěsty jsou jedním z hlavních ukazatelů, jež určují styl svatby. Podle nich se nevěsta nechává česat, také se dle jejich stylu určuje druh svatební kytice, někdy i celá výzdoba, také místo a další.svatební šatyKaždá chceme ty nejkrásnější šaty,abychom ve svůj den vypadali, jako pravá princezna.

 

Trápení s výběrem vám usnadní salon Marion, který najdete na ulici 17. listopadu 2685, v Pardubicích, konkrétně v pasáži sv. Jána a také na ulici Komenského, č. p. 199 v Letohradu.

Vybírat lze z asi 300 kusů krásných šatů a to jak pro nevěsty, tak družičky - malé i velké. Obléci zde i mládence nebo ženicha. Tím však nabídka salonu nekončí.

Snubní prsteny v Pardubicích

Pro svůj velký den budete potřebovat také snubní prsteny. V salonu Marion si lze krásné, moderní a kvalitní prsteny zakoupit.

Zapůjčení vozu na svatbu v Pardubicíchauto na svatbu

Jste-li vy, nebo váš snoubenec obdivovatelem starých a přitom dobrých vozů? Nebo jen chcete trochu netradiční svatební odvoz? Žádný problém pro salón Marion, neboť v jejich nabídce lze nelézt i zapůjčení automobilového veterána – Škodu Octavii 2, z roku 1960 a to v perfektním stavu. Vůz se běžně nabízí s řidičem a na tři hodiny, tj. odvoz nevěsty s rodiči na obřad a po obřadě pak odvoz nevěsty s ženichem na svatební hostinu. Cena za tuto službu je 3.000 Kč. Lze se však domluvit i na delším užívání apod. Zapůjčení automobilu je možné od měsíce dubna do září a v ceně je i výzdoba.

Výzdoba automobilu na svatbu

Pokud se však spokojíte s vlastním automobilem, jisto jistě budete potřebovat nějaké ozdoby. Pro salon Marion v Pardubicích a Letohradu žádný problém. Zapůjčí vám jak klasiku – postavičky ženich a nevěsty, či jen nevěstu samotnou anebo různé květinové variace.

Svatební oznámení

Snoubenci se ještě před svatbou neobejdou bez svatebního oznámení. O to příjemnější je zjištění, že i toto lze v salonu Marion zařídit. A vlastně nejen oznámení. Ze svatebních tiskovin (nazveme-li je tak) možno objednat a nechat vyrobit jak zmíněné svatební oznámení, pozvánky na svatební hostinu, a také dnes velice oblíbené jmenovky, které slouží k přehledu o zasedacím pořádku a také milému pozdravení svatebčanů.

Obleky pro ženicha v Pardubicích

Obléknout lze i ženicha. Jestli váš vyvolený, milé nevěsty, nevlastní oblek, který by byl ucházející na svatební fotky a vůbec na celý váš svatební den a finance na svatbu jsou již omezené, takže koupě nového obleku není přijatelná, oblek mu pouze zapůjčíte. Nic složitého pro salon Marion.

Zde mu také můžete zakoupit vhodnou košili a kravatu. Ty nejsou na půjčení, samozřejmě pouze z hygienických důvodů.

Spodní prádlo pro nevěsty v salonu Marion

Nejen pro ženicha však bude nákup směřován.

Salon Marion nabízí pro nevěsty také velice důležité prádlo. O svatební noci by měla každá nevěsta vypadat velice svůdně a neodolatelně. Ale občas si vybrané prádlo odporuje se střihem svatebních šatů. Tuto poněkud zapeklitou situaci vyřeší snadno personálem salonu Marion, který Vám ochotně poradí. V jejich nabídce je možnost vybírat ze širokého spektra svatebního spodního prádla, tím spíše podprsenek. Ne každá totiž perfektně sedí do všech šatů. Ve svůj velký den musíte vypadat dobře. A aby jste dobře vypadala, musíte se i dobře cítit. To zajistí nejen perfektně padnoucí šaty, ale také již zmínění spodní prádlo.

Svatební doplňky v Pardubicích

Krásu nevěsty dokonale podpoří vhodně zvolené doplňky, šperky, a další nezbytnosti, bez kterých se správná svatba neobejde. Nemusíte utrácet horentní částky za doplňky, které takto užijete pouze v tento den. Salon Marion vám vše, co je ke svatbě potřeba, zapůjčí. Mimo již výše uvedené dekorace na automobil, lze si zapůjčit dekoraci, ozdobné polštářky na prstýnky, různých mašliček, například na myrty apod.svatební doplňky

Dále jsou to šperky a doplňky pro nevěstu. Nejčastěji se půjčují křišťálové náhrdelníky, které skvěle ozdobí odhalený dekolt. Nicméně nezaostávají ani korunky, které se dokonce v poslední době staly oblíbenějšími než klasické závoje. Téměř nenápadná korunka dokonale doplní účes. Často však bývá součástí, či doplněna právě závojem. Nabídka dál obsahuje různé ozdoby do vlasů a to nejen pro nevěsty, ale také její malé družičky, jako jsou věnečky, závojíčky nebo mašličky. Pro nevěstu jsou tu samozřejmě závoje, rukavičky, kloboučky, paraplíčka, pro chladnější dny, či svatbu v zimě jsou pak vhodné bolerka. Mohou být jak z lehkých, průhledných materiálů pro docílení určitého dojmu, anebo naopak zcela zimní - z kožešinky.

Boty na svatbu

Jako nevěsta budete potřebovat** i správnou obuv**. Ta by měla být bílá (tedy za předpokladu, že i vaše šaty jsou bílé) a hlavně pohodlná. Nebudete-li se přezouvat, strávíte na nohou v těchto botách celý den. A nejste-li zvyklá na vybraný druh obuvi, nebude pro vás konec svatební oslavy moc příjemný. Navíc obvykle se na svatbách tančí a při sólu ženicha a nevěsty se na vás budou ubírat čočky fotoaparátů i kamer. Boty by neměly být to, co vás v pohybu bude nějak omezovat. Nemáte-li navíc příliš vysokého partnera, není ani vhodné mít vysoké podpatky.

Boty se dají zapůjčit jak pro nevěsty, tak společenské pro všechny ostatní účastnice svatby.

Šaty na svatbu v Pardubicíchrůžové svatební šaty

No a to hlavní – svatební šaty. Salon Marion, jak již bylo uvedeno, nabízí asi 300 kusů nádherných šatů a co víc – za velice příznivé ceny. Ty nejluxusnější svatební šaty lze zapůjčit za maximálně 6000Kč. Běžná cena je pak od 2000Kč. Mimo to vás okouzlí velice příjemná a ochotná obsluha, která nabídne i případnou úpravu na šatech.

Veškeré šaty v nabídce jsou** dle posledních módních trendů a základní nabídka je k vidění na www.salonmarion.ic.cz**, mnohem více však v kamenné půjčovně v Pardubicích a Letohradě. Takže neváhejte a vstupte včas, jedině tak budete mít zajištěno, že vysněné šaty budou v termín vaší svatby k mání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15474 (rodina-finance.cz#22722)


Přidat komentář