Svatební a narozeninové ohňostroje

Ohňostroj, ať již ho chcete uskutečnit pro novomanžele či někoho, kdo právě oslavuje některé ze svých výročí, by měl být uskutečněn profesionály. Pouze profesionální ohňostroje ve Vás zanechají dokonalý zážitek, na který budete po dlouhou dobu vzpomínat.

Oslava narozenin a také svatební oslavy si žádají originální vyvrcholení, jakým bezesporu je ohňostroj. Mnozí z nás trpí předsudky, že je to velmi drahá záležitost, je pravda, že to není zrovna levné, ale takováto výjimečná příležitost si zaslouží výjimečný dárek.

Jak najít někoho, kdo ohňostrojům rozumí?

Najít spolehlivého profesionála, který je schopen vytvořit nám ohňostroj na míru není příliš složité. Stačí se porozhlédnout ve Vašem okolí, a pokud nikoho nenajdete, nevadí. Koukněte se na internet a budete koukat, kolik lidí se ohňostroji a vším, co se kolem nich děje zajímá a také je pořádá.

Ohňostroj je světelným představením

Snad všichni z nás vědí, co to ohňostroj je a vidět jsme jej mohli jednou za život všichni. Ohňostroj je velmi působivé světelné představení, které je mnohdy doprovázeno hudbou a je tvořen pyrotechnickými pomůckami, které dokonale odpalují profesionální odpalovači. Příprava ohňostroje může v některých případech zabrat i několik dní.

Ohňostroj na svatbu

Svatba je velmi důležitý krok v životě dvou milujících se lidí. Je jakýmsi pravidlem, že se novomanželům nosí svatební dary. Mnozí z nás někdy nevědí, co by bylo nejlepším darem a tak si marně lámou hlavu nad tím, jaký dárek by udělal největší radost. Pokud tedy zrovna marně přemýšlíte, jakým darem potěšit novomanžele, zkuste popřemýšlet o originálním ohňostroji.

Ohňostroj pro novomanžele je možno konstruovat do tvarů různých srdíček nebo iniciálu novomanželů. Příjemným doprovodem takového ohňostroje je také příjemný hudební doprovod, laděný do romantických tónů.

Ohňostroj na oslavu narozenin

Velmi originálním narozeninovým dárkem je objednat oslavenci krásný ohňostroj. Přípravu takového ohňostroje bychom měli nechat pouze na profesionálech. Oni nejlépe vědí, jak vše přichystat a také, jak se vyvarovat případnému neštěstí, které v souvislosti s pyrotechnikou vždy hrozí.

narozeninám mnohdy dáváme svým blízkým různé nesmysly a nepraktické věci. Oni poté z vděčnosti, nebo jakési solidarity k nám, tyto věci vystavují v obýváku nebo na jiném reprezentativním místě. Proto je daleko lepší vymyslet něco originálnějšího, než například různé porcelánové tretky a vázičky. Zážitek s perfektně provedeného profesionálního ohňostroje zanechá ve Vás a hlavně také v oslavenci obrovský dojem, na který dlouho nezapomenete.

Druhy ohňostrojů a jejich ceny

Jak jste již jistě na internetu zjistili, není profesionální ohňostroj tak nákladným dárkem, jak jste si dříve mysleli. Ohňostroje můžeme rozdělit do několika skupin.

Malé ohňostroje trvající 3-5 minut, při kterých se používá profesionální pyrotechnika III. třídy nebezpečnosti s doplněním výrobky II. třídy nebezpečnosti. Tyto malé ohňostroje mohou obsahovat vulkány, fontány, malé římské svíce. Malé ohňostroje jsou vhodné zejména na rodinné oslavy, soukromé a firemní oslavy, zahradní party, karnevaly, maškarní a dětské dny, narozeniny apod. Cena tohoto ohňostroje je 5.000,-Kč – 15.000,-Kč.

Střední ohňostroje trvající 5-7 minut, obsahující větší množství kombinací několika současně odpalovaných efektů III. třídy, což znamená větší intenzitu ohňostroje. Střední ohňostroje se hodí pro svatby, plesy, firemní večírky, agentury, penziony, hotely, restaurace, sportovní události, koncerty, poutě jarmarky apod. Cena tohoto ohňostroje je 20.000,-Kč – 50.000,-Kč.

Velké ohňostroje trvající 10-15 minut, což jsou ohňostroje s velkou intenzitou odpalované pyrotechniky. Při výrobě tohoto druhu ohňostrojů jsou použity nejdražší pyrotechnické výrobky III. a IV. třídy, jakými mohou být například japonské a italské kulové a válcové pumy, multiefektní kompaktní baterie apod. Jejich součástí jsou také velké pozemní a výškové efekty. Tyto velké ohňostroje jistě znáte z městských slavností a výročí měst a obcí či ze Silvestrovských oslav a podobných velkých akcí. Cena tohoto ohňostroje je 65.000,-Kč – 120.000,-Kč.

Pyro-muzikální představení trvající 15-20 minut, což již obsahuje rozsáhlé práce s použitím profesionální pyrotechniky převážně z řad IV. třídy a obsahující ohňostrojové baterie, římské svíce, sekvenční odpalování různých druhů efektů, velké kulové a válcové pumy a to ráže 150-300 mm. Tento druh ohňostrojů je vhodný pro městské slavnosti a výročí, Silvestrovské oslavy apod. Cena tohoto druhu ohňostroje je od 150.000,-Kč.

Ohňostroje a bezpečnost

Přemýšlíte-li o ohňostroji, měli byste popřemýšlet také o bezpečnosti při něm. Děláte-li si malý ohňostroj sami, měli byste se zaměřit hlavně na bezpečnost jak svou, tak samozřejmě také bezpečnost okolí. V první řadě by měl být ohňostroj uskutečněn na takovém místě, na kterém nehrozí vznícení žádných věcí. Pominu-li, že by ohňostroj měli organizovat a také vykonávat pouze profesionálové, je to dosti riskantní činnost. Máte-li sebe a své blízké rádi, neuskutečňujte ohňostroj sami, ale vždy vyhledejte profesionála. Uvidíte, že budete nad míru spokojeni. Nebude Vám hrozit žádná újma na zdraví a vše proběhne tak, jak opravdu má.

Proč si objednat na oslavu ohňostroj?

Odpověď je jednoduchá. Pořídíte-li někomu jako dárek ohňostroj, můžete počítat s tím, že jeho reakce bude bouřlivá a bude velmi příjemně překvapen. Objednáváte-li ohňostroj pro novomanžele, dejte si velmi záležet na jeho výběru, neboť to bude jedna z věcí, kterou si spolu s tím, že si v daný den řekli své ano, zapamatují. Pokud si nejste jisti, jak by měl ohňostroj pro novomanžele vypadat, můžete se nechat inspirovat například na již zmiňovaných internetových stránkách.

Ohňostroj pro oslavence můžete vybírat z mnoha možností. Kromě finanční stránky zde nejste ničím limitováni. Proto neváhejte a překvapte někoho ze svých nejbližších profesionálním ohňostrojem, který jim doslova vyrazí dech.

Profesionální ohňostroj s hudbou

Všechny druhy oslav jsou velmi oblíbenou zábavou. Ať již oslavujete různá výročí nebo slavíte spojení dvou milujících se lidí, vždy se k této oslavě dá použít nějaký druh ohňostroje. Nejlepší volbou je samozřejmě ohňostroj profesionální, neboť jeho průběh bude překvapením také pro Vás. Nejdůležitější věcí na ohňostrojích je bezesporu jeho bezpečnost, na kterou bychom měli v každém případě dbát a to velmi ostražitě. Pokud svěříte ohňostroj profesionálům, můžete si být jisti, že bude bezpečnost zcela v pořádku.

Nejkrásnějším druhem ohňostrojů jsou ty, které doprovází hudební produkce, avšak právě tyto patří mezi ty nejdražší. Očekáváte-li nějaké velké oslavy města či další pompézní akce, nezapomeňte se jich zúčastnit, neboť právě toto je příležitost, při které se většinou profesionální ohňostroje za zvuků precizně zvolené hudební produkce pořádají. Přeji Vám, ať máte tu možnost vzhlédnout profesionální ohňostroj a také, ať jeho vzhlédnutí zůstane po dlouhou dobu ve Vašich myslích jako nádherný zážitek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15475 (rodina-finance.cz#22725)


Přidat komentář