Svatba na klíč Havlíčkův Brod a okolí

Rozhodli jste se s partnerem, že se vezmete? Nemáte ale příliš mnoho času na přípravu svatby, anebo chcete, aby vše proběhlo na profesionální úrovni a bez problémů? Vyžadujete jen to nejlepší? Pak využijte svatby na klíč.

V dnešní době, kdy je běžné, že oba partneři pracují na plný úvazek a někdy dokonce i přesčas, nezbývá příliš mnoho volného času. A protože příprava svatby je na čas opravdu hodně náročná, vyplatí se využít služeb profesionálů, kteří vše potřebné zařídí za Vás.

Profesionální služby – svatba na míru Havlíčkův Brod a okolí

Dalším důvodem, proč využít služeb profesionálů je, že Vám nejenže odpadne spoustu starostí a ušetříte mnoho času, ale zároveň získáte vysoce profesionální služby na úrovni. Jsou doby, kdy dle tradice veškeré přípravy na svatbu zajišťovala výhradně rodina nevěsty, která tak strávila nad plánováním svatby i několik měsíců a poslední týden před obřadem byli rodiče a další blízcí příbuzní v plném zápřahu, neboť museli všechno jídlo, nápoje i prostory připravit úplně sami.

Svatba na klíč Havlíčkův Brod a okolí

Svatební den by pro každou ženu měl být tím nejkrásnějším a měla by se cítit jako ta jedinečná a nejúžasnější nevěsta na světě. Svěřte proto vše do rukou zkušených poradců, ve kterém Vám poradí jak při výběru šatů, tak i ostatních doplňků.

Svatba na klíč „od A do Z“ Havlíčkův Brod a okolí

Dnes už můžete tyto přípravy a to zcela kompletně od A do Z svěřit profesionálům, kteří zajistí vše na míru podle přání nevěsty a ženicha. Vy se tak budete moci dál v klidu věnovat své práci, dětem nebo koníčkům apod. a jen při občasné komunikaci s organizátory Vaší svatby zkontrolujete, zda je vše podle Vašich představ, resp. tak, jak bylo domluveno.

Co lze požadovat při svatbě na klíč?

Říká se „náš zákazník, náš pán“. A totéž platí i při organizování svateb na klíč. Jinými slovy, co budete vyžadovat, to Vám opravdu profesionální organizátoři svateb zajistí. Vše je tedy plně na míru a podle přání nevěsty a ženicha.

Svatba v kostele, na úřadě anebo na zámku či jinde?

Chcete mít svatbu na úřadě anebo v chrámu, chcete se brát na zámku či v zámeckém parku? Všechno je možné. Anebo si přejete ještě originálnější místo? Po domluvě s úřady proč ne? Příslušné jednání a rezervování termínu za Vás najatá firma samozřejmě zajistí.

A kde bude svatební hostina?

Přejete si svatební hostinu v nějakém podniku anebo u Vás na zahradě? Nebo je Vám milejší park či zahrada zámku či luxusní vily? A jaké pokrmy si na svatební hostině přejete? Vše je možné zařídit. Záleží jen na tom, co je Vaším přáním, kde se budete cítit dobře a kolik prostředků chcete do svatby investovat.

Svatba na klíč Vám ušetří spoustu času a stresu Havlíčkův Brod a okolí

Obřadem a následnou hostinou však organizace svatby rozhodně nekončí, byť právě tyto věci se jeví jako nejdůležitější. Dále je třeba pamatovat na výběr šatů pro nevěstu a ženicha či také pro družičky, výzdobu obřadního místa, pokud není zajištěna poskytovatelem obřadu, výzdobou místa svatební hostiny, zajistit kytici pro nevěstu, automobily pro odvoz nevěsty a ženicha a také nejbližší rodiny, svatební kapelu, kameramana a fotografa, ubytování pro svatební hosty, kteří jsou z větší dálky apod.

Svatba na míru – vše dle osobních požadavků a domluvy

Samozřejmě je možné, že si budou chtít část věcí zajistit sami snoubenci a jen některé záležitosti ponechají na najaté firmě – vše záleží na domluvě. Proto neváhejte a kontaktujte profesionály, kteří Vám poskytnou všechny služby, jež budete chtít.Svatba na klíč kraj Vysočina

Co všechno je potřeba zajistit na svatbu?

Některé ženy, vlastně by se dalo říci, že většina, se na přípravu svatby velmi těší. A to hlavně na výběr šatů, šperků, líčení a účesu, dále na výběr svatební kytice, svatebního dortu, výzdoby apod.

Organizace svatby však představuje mnohem více záležitostí a zabere tolik času, že nezasvěcený člověk většinou jen nevěřícně kroutí hlavou. Aby se pro vás příprava svatby a všeho okolo nestala jedním dlouhým stresem, využijte služeb profesionálních organizátorů svateb, kteří pro Vás zařídí úplně vše, co si budete přát, anebo jen část záležitostí – to už závisí na Vás a společné domluvě s organizátory.

Svatební šaty pro nevěstu a oblek pro ženicha Havlíčkův Brod a okolí

Výběr svatebních šatů pro nevěstu a ženicha patří mezi věci, na kterých se musí oba snoubenci podílet alespoň zčásti, neboť je nutné šaty vyzkoušet, případně u krejčího nechat upravit míry, pokud se šaty šijí na míru.

Právě výběr šatů však patří mezi  ty předsvatební záležitosti, na které se ženy těší nejvíce. Opačné už to většinou bývá u jejich mužských protějšků. I výběr šatů však může zařídit svatební agentura, pokud Vám schází čas. Stačí nechat se přeměřit krejčím a ten ušije svatební šaty pro nevěstu i svatební oblek pro ženicha.

Levnější variantou pak je vybrat si již hotové šaty ve svatebním salónu a úplně nejlevněji vyjde využití půjčovny svatebních šatů.

Termín a místo svatby Havlíčkův Brod a okolí

Kdy a kde se bude konat Vaše svatba? To je základ, neboť termín svatby je třeba zajistit s dostatečně dlouhým předstihem, protože obřadní síně či kostely zvláště ve městech, nebo i jiná místa, kde se odehrávají svatby, například zámky, mívají obvykle termíny obsazené na měsíce dopředu a mnohdy je dokonce obsazeno i déle než jeden rok předem.

Pakliže již znáte místo a termíny konání svatebního obřadu, je nutné na stejný den ve vhodném časovém sledu naplánovat také svatební hostinu.

Místo konání obřadu a následné svatební hostiny Havlíčkův Brod a okolíSvatba na klíč kraj Vysočina

Po obřadu vždy následuje svatební oslava spojená s hostinou pro všechny zúčastněné. Dříve bývávalo zvykem, že svatební hostina se konala v domě rodičů nevěsty a měla řádně trvat celý týden – hosté mezi tím večer odcházeli domů, ale ráno nebo odpoledne zase přicházeli a kdykoliv měli volné dveře, protože oslava nesměla skončit dříve než 7 dní po svatbě – dokonce některé naše babičky ještě takto dlouhé svatební oslavy pamatují.

Dnes už oslava trvá jen do pozdního večera, někdy maximálně do rána druhého dne. V některých místech je zvykem, že se hosté vrátí na oslavu i druhý den, kdy už se ale nepije a netancuje, ale spíše se dojídají pokrmy zbylé z minulého dne a hosté si povídají a sdělují zážitky z předešlé oslavy.

Dnešní tradice již nevelí, že svatební oslava se musí nutně konat v domě rodičů nevěsty, což mnohdy ani není možné, protože byt nebo menší dům by tolik hostů ani nepobral. Ovšem není to vyloučeno a pokud si to rodiče a nevěsta přejí, je možné i tento zvyk dodržet – pak se hlavní část oslavy koná venku na zahradě v párty stanech, kde je dostatek místa.

Další možnosti, kde konat svatební oslavu a hostinu, jsou například různé hospody nebo restaurace, které se pro tento den rezervují pouze pro tyto účely, dále pak třeba soukromé vily anebo zámky či zámečky a jejich parky apod.

Svatba na klíč od profesionálů Havlíčkův Brod a okolí

Profesionálové pro Vás zajistí nejen pronájem prostor pro svatební oslavu a hostinu, ale samozřejmě i svatební menu, náležitou výzdobu a dekoraci, pozvánky na svatbu, svátečně vyzdobené automobily pro novomanžele a nejbližší příbuzné, fotografa a kameramana pro svatební fotky a video, ubytování pro hosty, kteří nejsou místní a dále vše potřebné, co si budete přát.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15477 (rodina-finance.cz#23447)


Přidat komentář