Šperky a doplňky Swarovski

Šperky Swarovski se začaly vyrábět již v roce 1895. Od té doby prošly vlastním vývojem a získaly světovou popularitu. I v dnešní době jsou nesmírně žádané. Jejich nádherné odlesky přitahují ženy i muže.

Firma Swarovski je předním světovým výrobcem broušeného křišťálu. Byla** založena roku 1895 panem Danielem Swarovski**, který je původem Čech, ve Wattens v Rakousku. Daniel Swarovskise narodil v roce 1862 v Jiřetíně pod Bukovou. V roce 1892 předvedl společně s panem Křižíkem elektrický brusičský stroj, který využíval vodní energii na složité brusičské procesy. Odešel do Rakouska, aby mohl příznivě využívat energie z alpské vody pro brusičskou práci. Jeho firma se úspěšně rozvíjela a postupně přecházela na další generace, které její výrobu rozšiřovali. Vznikaly a stále vznikají tak výrobky, které jsou symbolem kvality, originality a mají neuvěřitelnou škálu barevnosti a tvarů.

Šperky s křišťály Swarovski jsou dnes vyhledávaným doplňkem nejen každé ženy, ale i celé řady mužů.Vyrábějí se nejčastěji v** kombinaci se stříbrem a bižuterními kovy, které bývají potaženy speciální vrstvou rhodia**. Tato úprava zaručuje jeho odstínovou stálost a je vhodná i pro alergiky, protože neobsahuje nikl. Šperky s křišťály Swarovski jsou vyhledávány především pro nádherný lesk speciálně vybroušeného křišťálu. Při dopadu světla na broušený křišťál se rozehraje celé spektrum odlesků.

Jaké šperky Swarovski jsou v nabídce?

Výběr je široký. Najdeme snad všechny druhy šperků a také různé doplňky, zdobené Swarovski křišťály.

Přívěsky Swarovski

Vyrábí se v mnoha provedeních. Asi úplně nejznámější je Swarowski srdce – nádherně vybroušený křišťál, který při dopadu světla hraje všemi odlesky duhy.Najdeme přívěšky malé i velké, jeden tvar má mnoho provedení.

Vezmeme-li si jako příklad právě tvar přívěšku srdce, zjistíme, že v nabídce jsou nejen** různé velikosti**, ale i barevné provedení, které je od čistě průsvitného křišťálu přes křišťál růžový, žlutý, červený, velký počet odstínů modré, zelené. Srdce může být jen čistě vybroušeno nebo doplněno různě tvarovaným kovem, ať již ze stříbra nebo jiného bižuterního kovu, posázeného zirkony nebo drobnými Swarowski krystaly. Najdeme také přívěšek srdce, které je celé z maličkých Swarovski krystalů.

Tvary přívěsků Swarovski

Je to tedy různé provedení tvaru srdce, korálů, hvězdic, kapek, květin, listů, motýlů, kruhů, křížků, nepravidelných tvarů, originálních tvarů, písmen abecedy, destiček i jiných tvarů posázených křišťály. Mezi přívěšky posázenými křišťály najdeme slona pro štěstí i další zvířátka, znamení zvěrokruhu, kosočtverce s šitým ouškem. Přívěsky mohou být na stříbrném řetízku, bižuterním řetízku potaženém rhodiem nebo na kůži.

Náhrdelníky Swarovski

Jsou vlastně bohatší přívěsky již na řetízku. Přívěsky mohou být pravidelně kolem celého krku nebo zdobit pouze dekolt. Najdeme zde náhrdelníky s krystaly, mohou být jednobarevné i vícebarevné, umělými perlami, vše samozřejmě v různých tvarech i velikostech.** Opravdu zajímavé je provedení umělých perel s broušenými krystaly**. Jedná se o dražší náhrdelník, ale velmi působivý a efektní.

Naušnice Swarovski

I náušnice najdeme v mnoha provedeních.** Často jsou jejich tvary doplněním přívěsků**. Náušnice bývají stříbrné nebo z ušlechtilého kovu, který bývá také potažen vrstvou rhodia. V nabídce najdeme i náušnice z pozlacené ocele. Náušnice mohou mít jeden křišťálový kámen nebo tři křišťálové kameny, mohou být podélné, oblé, ve tvaru kosočtverce. Mohou být na háčku nebo na pecku se zarážkou nebo mohou být jako vykládané půlkruhy s klasickým zapínáním na klapku. V nabídce najdeme i náušnice Swarovski perly. Perly Swarovski jsou umělé, ideálně kulaté a lehké.

Prsteny Swarovski

Také u prstenů Swarovski najdeme tvary, kterými doplníme přívěšek a náušnice. Velkou výhodou je i to, že prsteny Swarovski mohou mít nastavitelnou velikost. Takže, pokud je dáváme jako dar, nemusíme mít strach, že nebudou obdarovanému akorát. Prsteny Swarovski mohou být zdobeny i několika křišťály. Jsou krásné a okouzlí nádherným leskem.

Náramky Swarovski

Jsou krásným doplňkem a i zde můžeme najít provedení, ke kterému najdeme přívěšek, prsten, náušnice a někdy i náhrdelník. Náramky mohou být z velkých nebo malých zasazených krystalů. Mohou být i v provedení řetízek a pouze jeden krystal nebo z umělých perel.

Sady Swarovski

Pokud nechcete hledat šperky Swarovski tak, aby tvořily celý set, můžete zvolit některou** Swarovski sadu**. Na výběr je jich celá řada. Volit můžeme mezi malými sadami, například náhrdelník a náušnice nebo sadami velkými, které mohou mít náhrdelník, náušnice, náramek i prsten.

Piercing Swarovski

V nabídce je i piercing do** pupíku se Swarovski krystal**y. Jedná se vždy o provedení, které je hypoalergenní.

Cango & Rinaldi Swarovski

Jedná se o** luxusní italské šperky** Cango & Rinaldi, které vznikly snoubením lakované zlaté, stříbrné nebo černé kůže a krásných broušených křišťálů Swarovski. Tato kombinace kůže a křišťálů Swarovski působí nejen elegantně a luxusně, ale i velice moderně.

Doplňky Swarovski pro pány

Pro pány jsou v nabídce manžetové knoflíky a pánské kravatové spony. Ty jsou v provedení stříbra, ušlechtilého kovu nebo zlacené ocele. Zdobené jsou Swarovski křišťály v různých barevných provedeních.

Doplňky Swarovski :

Swarovski nevyrábí jenom klasické šperky, zaměřuje se také na různé zajímavé doplňky.

Kartáče na vlasy Swarowski

Kartáče na vlasy s kančími štětinami jsou dekorovány Swarovski krystaly, které jim dodávají výjimečný lesk. Jsou velmi dekorativní, takže neposlouží jen k svému účelu, ale podtrhnou vzhled koupelny či ložnice.

Kosmetické štětce Swarovski

Tyto kosmetické štětce na pudr jsou také zdobeny Swarovski krystaly. Jsou vyrobeny z kvalitních přírodních kozích chlupů, mohou být vysunovací nebo pevné. Na první pohled působí jako netradiční šperk či dekorace.

Pinzety Swarovski

Kosmetické pinzety ozdobené kameny Swarovski jsou krásným a praktickým dárek pro každou ženu a dívku. Bývají v různých barvách, mohou být i vykrajované, vždy jsou však nápaditě zdobeny Swarovski krystaly.

Skleněné pilníky na nehty Swarovski

Tyto pilníky jsou určeny pro úpravu nehtů, přírodních i umělých, na rukou i na nohou, jsou speciálně vyvinuty pro péči o tvrdou a popraskanou kůži na chodidlech. Přesto vypadají jako šperk. Jsou krásně zdobeny Swarovski krystaly, často tvoří krystaly obrázek květin, ornament nebo iniciály. Jsou k dostání jednotlivě nebo v celých sadách, které mají stejné zdobení.

Nůžky na nehty Swarovski

K dostání jsou i nůžky na nehty zdobené Swarovski krystaly, které většinou tvoří kytičku nebo ornament.

Kapesní zrcátka Swarovski

Jsou to malé šperky do kabelky. Mají kulatý nebo hranatý tvar, zdobený Swarovski krystaly, které mohou vytvářet vzor nebo ornament. Vypadají velmi luxusně.

Háčky na kabelku Swarovski

Tyto háčky jsou ozdobou každé kabelky a také stolu, na který je kabelka zavěšena.Swarovski krystaly dodávají háčkům výjimečný lesk, který přitahuje pohledy.

Vizitkáře Swarovski

Swarovski pouzdro na vizitky je zajímavý a praktický doplněk pro ženy i pro muže. Je opět krásně dekorován krystaly.

Spony nejen na bankovky Swarovski

Spona je dekorována Swarovski krystaly, které ji dodávají výjimečnost a nadčasovost. Slouží nejen jako spona na peníze, ale je také velmi vhodná jako spona na dokumenty.

Klíčenky Swarovski

Klíčenka ozdobená kameny Swarovski, to z ní dělá krásný doplněk.

Popelník, zapalovač, obal na zapalovač Swarovski

Doplňky určené kuřákům jsou zdobeny Swarovski krystaly ve velmi nápaditých provedeních.

Kazetky na léky Swarovski

Kazetky mají ideální velikost, působí velmi zdobně a elegantně a slouží k přípravě léků určených na daný den.

Počítačové myši Swarovski

Dnes i počítačová myš slouží jako reprezentativní doplněk. Počítačové myši zdobené krystaly Swarowski jsou velmi krásné a elegantní.Jsou zdobené různými dekory a dodávají se** v různých technických provedeních.**

USB flash disk Swarovski

Jde o značkové kovové USB flash disky o různých kapacitách zdobené** Swarovski** krystaly. Lze zakoupit stejně zdobenou počítačovou myš i USB flash disk.

Psí obojky Swarovski

Swarovski krystaly dekorují i obojky pro psy. Jsou vyrobeny z kůže, která bývá barevná a ozdobeny bílými krystaly.

Výběr šperků a doplňků se Swarovskibroušenými krystaly a umělými perlami je obrovský. Vybírat můžeme v internetových obchodech i kamenných prodejnách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15468 (rodina-finance.cz#22383)


Přidat komentář