Půjčovna svatebních šatů

Chystáte letos svatbu? Potom jistě řešíte svatební šaty. Chcete, aby Vaše šaty byl dokonalé, ale na nové nemáte dostatek financí? Naštěstí existují půjčovny svatebních šatů a svatební salony, které Vám mohou pomoci.

Půjčit si svatební šaty v půjčovně je v dnešní době módou. Budoucím nevěstám se nechce zbytečně utrácet za šaty, které si oblečou jednou za život. A pokud je jejich příjem omezený, při koupi nových šatů, které jsou podstatně dražší, než ty z půjčovny, si nemohou zase až tak vybírat. Nakonec to končí tak, že si své vysněné svatební šaty neobléknou, ale musí se spokojit s jinými.

Svatební šaty

Svatební šaty si můžete koupit, nechat si je ušít na míru, nebo si je půjčit. Poslední možnost je mezi nevěstami nejvyužívanější. Každá nevěsta chce mít svůj svatební den co možná nejkrásnější, a chce vypadat co možná nejkrásněji. A v tom jí může pomoci právě ta správná půjčovna svatebních šatů.

Půjčovny svatebních šatů

Správná půjčovna svatebních šatů by měla mít také tu správnou atmosféru a vstřícné asistentky, které rozumí módě. Nevěsta by měla mít možnost vybrat si jak z katalogu, tak z vystavených šatů. Pro většinu nevěst je výběr svatebních šatů stresovou záležitostí. Nevěsta vidí nádherné šaty, potom si je vyzkouší, ale zjistí, že ji z nějakého důvodu nepadnou, nebo že oblečené mají jiný tvar, než předpokládala. Mnohdy navíc není lehké se do svatebních šatů nasoukat.

Nejlepší je, si nejdříve prohlédnout katalog a z něj si vybrat své favority. V katalogu si totiž uděláte lepší představu o tvaru šatů, nebo o drobných detailech. Teprve potom poprosit asistentku o možné vyzkoušení šatů. Někdy se stane, že vybrané šaty v salonu nemají, není to ovšem důvod na salon zanevřít.

Velmi důležité je také prostředí a množství času, po něhož se Vám asistentky mohou věnovat. V těch lepších půjčovnách se musíte dopředu objednat, aby se zamezilo zbytečnému čekání budoucích nevěst. V takové půjčovně víte, že budete jedinou osobou, které se budou asistentky věnovat.

Vedle kamenných půjčoven svatebních šatů na Internetu narazíte také na eshopy se svatebními šaty. Většinou je cena těchto svatebních šatů poměrně nízká. Nevýhodou ovšem je, že šaty si nemůžete vyzkoušet. To je velký problém, protože si nikdy nebudete jista jak, Vám svatební šaty padnou a jestli Vám budou slušet. Navíc nemůžete využít služby, kterou nabízí většina svatebních salónů a půjčoven svatebních šatů, a to je jejich úprava, například zkrácení. Navíc šaty jsou v takovém případě posílané poštou, zabalené v balíku. Což může vést v závislosti na materiálu ke zbytečnému pokrčení šatů.

Jak svatební šaty vybírat

Možná se Vám to bude zdát jako banální připomínka, ale ve svatebních šatech se také musíte cítit dobře. Hodně nevěst na to ve zkoušecí euforii zapomene, nebo si neuvědomí, že v šatech stráví dost dlouhou dobu. Někdy v šatech strávíte skoro celý den. Nevybírejte tak jen ty nejkrásnější a ty, které Vám nejvíce sluší a padnou, ale také šaty pohodlné, které Vás moc neomezují v pohybu.

Pokud najdete své vysněné svatební šaty, ale nějakým způsobem Vám nepadnou, jsou například volné, těsné nebo dlouhé, svatební asistentky by měly být schopné šaty upravit. Nebojte se je o to, požádat.

Při rozhodování o svatebních šatech také berte v úvahu místo konání svatby a svatební hostiny.

Trendy svatebních šatů pro letošní svatby

Na svatebním veletrhu konajícím se letos v pražském hotelu Diplomat převažovaly svatební šaty bez závoje, nevěsty místo nich měly ve vlasech zapleteny květiny. Pokud plánujete svatbu venku, můžete se nechat inspirovat. Barvám stále vévodí bílá, oblíbená je i jemně pastelová, či tóny champagne a capuccino. Půjčovny svatebních šatů nabízí jak šaty z nové kolekce, tak šaty z kolekcí starších. Asistentky by Vás také o nejnovějších trendech měly informovat.

Výhody půjčovny svatebních šatů

  • Půjčené šaty jsou mnohem levnější, než ty koupené.
  • Asistentky jsou dobře informované a mohou Vám při výběru velmi pomoci.
  • Půjčovny svatebních šatů také nabízejí úpravu šatů na míru.
  • Většina půjčoven svatebních šatů má také své webové stránky, kde si můžete kolekci šatů prohlédnout ještě předtím, než se dostavíte na zkoušení a udělat si o půjčovně lepší obrázek.
  • Asistentky Vám také mohou doporučit květinářství, kadeřnici, kosmetičku a vizážistku, která bude schopna Vaše líčení vybraným šatům přizpůsobit, či spolehlivého fotografa.
  • Většina půjčoven svatebních šatů, nebo svatebních salónů také nabízí dodatečné služby, jako jsou šaty pro družičky, dámskou svatební obuv, šperky, závoje, rukavičky, čelenky, podvazkové pásky, panenky a umělé květiny na auta a další výzdobu.

Svatební den je v životě nevěsty jedinečnou záležitostí. Je dobré se na něj dobře připravit, abyste na něj mohla vzpomínat v pěkném po celý život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15448 (rodina-finance.cz#20815)


Přidat komentář