Nehtová modeláž v Pardubicích

Pěstěné nehty jsou nejen estetickou potřebou. Když podepisujete smlouvy nebo podáte ruku, tak se pozornost obrací na vaše ruce. A co teprve nehty v den vaší svatby? Na fotkách přece chcete mít vše dokonalé. Proto se objednejte na modeláž nehtů.

Proč si nechat udělat umělé nehty?

Pryč je ta doba, kdy jste neměly na výběr. Když jste měly lámavé, křehké a třepící se nehty nebo patříte k těm, které si nehty okusovaly. Lze aplikovat nehet umělý, který vydrží a navíc s ním nebude těžká údržba. Krásné delší nehty vám nejen zkrášlí ruku jako celek, ale také opticky prodlouží a zeštíhlí prsty. Nebudete mít starosti s oprýskaným lakem, protože barevný základ to nedovolí. Vyberte si proto odborníka, který vám poskytne skvělou službu a vy budete na rukou nosit jeho umění.

Aplikace gelových nehtů krok po kroku

Vytvoření umělého nehtu není nic bolestivého ani nijak časově náročného. Prodloužit vlasy trvá déle. Proto se nechte hýčkat a dejte si udělat něco, co vám dlouho vydrží a zbaví vás to starostí s péčí o nehty.

Očištění nehtu

Hygiena je, ačkoli se to možná nezdá, protože se nejde pod povrch kůže, základ. Přeci jen se nějak obrušuje povrch těla a působí na něj určité vlivy, proto čisté prostředí a čistý podklad je pro umělý nehet nezbytností. Ten pak lépe sedne a vypadá dobře.

Aplikace se provádí na vlastní, krátký nehet. Ten se musí pořádně očistit, protože bude uzavřen pod umělým nehtem nadlouho, klidně i několik týdnů nebo měsíců. Tím, že nehet očistí, tak se vytvoří hladký povrch, na který dokonale padne umělý nehet. Základ je velmi důležitý jako všude jinde. Nejlepší je pro tuto proceduru použít speciální odmašťovací přípravek, který je na bázi lihu, jež dokonale odstraní všechny nečistoty. Poté se nehet zdrsní (pilníkem), aby povrch neklouzal a umělý nehtík bude pak lépe držet.

Nanášení podkladu a tipů

Poté se aplikuje základová vrstva. Té se říká primer nebo ji může tvořit tzv. UV podklad. Oba materiály zaručují lepší přilnavost a umělý nehet je pak odolnější vůči poškození. Když je nehet připraven ve svém základu, tak připraví nehtové tipy. Jsou to základy, které vypadají jako klasický umělý nehet, co se prodává v drogeriích. Tipy se upravují podle tvaru prstů a následně se přilepí speciálním pevným lepidlem, kdy je třeba dbát na dokonalé přilnutí bez vzduchových bublinek mezi nehtem a tipem. Jedině tak bude skvěle držet a bude mít požadovanou polohu a tvar.

Umělý tip se poté upraví pomocí gilotinky. Běžné nůžky na manikúru se nepoužívají, protože umělá hmota je tvrdá a nůžky by se tak ztupily a zkřivily. Následně se tip zbaví lesku pomocí speciální brusky. Takto je tip připraven na závěrečnou gelovou fázi a následnou klasickou manikúru.

Gelová fáze

Gel, který můžete vybírat z několika typů a barev, tak umožňuje, se posléze nanáší na umělý tip. Barevnost gelu zaručuje, že se vám nevytratí barva, protože nehet není nijak jinak barevný.

Tím, že se nanáší v několika vrstvách a následně se utvrzuje ve speciální UV lampě, se zajišťuje dokonalá odolnost vůči vnějším vlivům a eliminuje se riziko, že nehet odpadne. Posléze se nehet případně nazdobí a upraví, aby se nezatrhával apod.

Podle odrůstání nehtu je třeba jej i pravidelně doplňovat. V tomto případě se už nejedná o složitou proceduru, proto vám nebude zabírat čas.

Mějte krásné nehty, ale nechte je také odpočinout

Občas se stává, že celé naše tělo potřebuje regeneraci. Nejen organismus, ale i vlasy a nehty. I když se natíráte různými krémy, aplikujete séra nebo děláte něco jiného pro hebkou pokožku, tak ta je po čase přesycená a potřebuje detox. Žádné krémy, žádnou zátěž. S vlasy to je obdobné. Masky a balzámy je po čase zatíží a jsou zplihlé, bez lesku, jako by nemohly dýchat. Stejně tak působí i tužidla nebo laky na vlasy. Proto byste měly všem těmto krášlidlům dát pauzu a jednou vynechat ty procedury. Vlasy i tělo se dostanou do přirozeného stavu a znovu pak budou moci přijímat živiny a budou skvěle nosit různou dekorativní kosmetiku.

Stejné to je i s nehty. Můžete nosit umělé ozdoby po dlouhou dobu, ale přeci jen je váš vlastní nehet uzavřen pod vrstvou gelu. Jednou za čas si nechte umělé nehty odstranit a podle vzhledu vašich nehtů jim dopřejte odpočinek. Když budou vypadat skvěle, tak si zase můžete dopřát gelovou manikúru, která vás ozdobí.

Nezapomeňte ani na výživu zevnitř. Pokud nemáte kvalitní nehty, zkuste brát léčivé pilulky třeba s obsahem zinku, který nehty, pleť nebo vlasy skvěle zásobí živinami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15472 (rodina-finance.cz#22554)


Přidat komentář