Kosmetické studio v Praze

Pokud se chystáte na svůj velký den, tak jistě budete hledat vhodnou vizážistku, která vás skvěle nalíčí. Ovšem základem svěžího a upraveného vzhledu je i vnitřní pohoda. Nechte se proto hýčkat v salonu, kde vám poskytnou perfektní služby z více stran.

Jak být krásnější a mladší?

Možná, že jste si toho všimli u některých známých osobností. Z ošklivých kačátek se časem vyklubaly krásné labutě. Jedná se ale o postupný proces, kdy o sebe pečovaly nejen pomocí dekorativní kosmetiky, ale dopřávaly si různé jiné kosmetické (ne plastické) zákroky a ve finále vypadají lépe i s minimem make-upu, což by se před tím nestalo. Základem pěkného vzhledu je i regenerace, kterou vám dopřeje kvalitní kosmetička, která vám zároveň poradí, jak se o sebe můžete starat sama. O jedné takové víme. Jmenuje se Kateřina Krylová.

Nahlédněte na její internetové stránky přímo zde.

**
**

Vyzkoušejte kosmetické Studio Proměn v Praze

Ve Studiu Proměn (www.studiopromenkk.cz) působí kosmetička a vizážistka Kateřina Krylová, jejíž zásadou je filosofie kosmetické firmy Gernetic, jejíž přípravky využívá, a to: dopřát si v jakémkoli věku výživný koktejl krásy a zdraví. Ano, kotejl, to je to správné pojmenování. Vhodné namixování a kombinace různých procedur vás totiž ve výsledku uvede do pohody, kdy budete vypadat skvěle nejen pomocí kvalitní kosmetiky, ale relaxace, uvolnění a různé pěstící techniky z vás udělají svěží a pozitivní energií nabytou osobnost. Na co se můžete těšit ve Studiu Proměn?

Nabídka kosmetického studia v Praze** **

Ve Studiu Proměn se dočkáte:**
**

Kosmetické ošetření na přírodní bázi

Nechte hýčkat vaši pleť různými kosmetickými přípravky na přírodní bázi. Odstraní se tím daný problém a navíc si při proceduře skvěle odpočinete. Vaše pokožka se zregeneruje a revitalizuje a tím dochází k přirozené obnově a znovunabyté svěžesti. Nechte si odstranit daný problém, ať už se týká problematické pleti, či přibývajících vrásek. Jedině profesionál ví, jak správně působit na pokožku a tím ji pomoci. Dochází zde rovněž k prevenci, kdy se předchází příznakům stárnutí nebo se zabraňuje jiným sklonům pleti, které by vás mohly obtěžovat.

Pokud se necháte hýčkat před svatbou, tak je pro vás více než důležité vypadat skvěle a odpočatě, proto si nechte poradit, jaký problém vás tíží a jak ho odstranit.

Kosmetické masáže

Provádí se zde několik typů masáží, které vás vzpruží. Jednak sem patří relaxační masáž, která vaše tělo skvěle uvolni, rozproudí v něm krev a dodá svalům znovu sílu. Účinek masáže se vztahuje i na řešení estetických problémů. Když se tělo prokrvuje tak vaše pokožka získává lepší barvu. Neméně důležitým faktem je ale i odstranění ztuhlosti, ke které snadno přijdete, pokud máte sedavé zaměstnání. Při relaxaci si skvěle odpočinete, budete vnímat, jak vám nělkdo jiný hněte svaly a vy přijdete na jiné, pozitivní myšlenky.

Masáž lávovými kameny kosmetickém studiu

Můžete si ale dopřát i masáž lávovými kameny. Tato procedura využívá čínské metodiky, kdy se kameny, vyhřáté na 37-40°C ve vodní lázni, pokládají na tělo. Tato terapie vás podle východní filosofie zregenerují zpovrchu i zevnitř. Vnímání tepla je velmi příjemné a vy se krásně dostanete do pohody. Kameny vám zatím budou prohřívat kůži a teplo bude pronikat do hlubších struktur kůže a dostane se až k orgánům. Specialitou tohoto nerostu tkví také v tom, že tzv. vlní. To působí na naše energetické dráhy, které vedou od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a dostávají se právě ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Často ale bývá problémem, že tyto dráhy bývají neprůstupné či sevřené, a tím pádem energie v našem těle neproudí tak, jak by měla. Masáž lávovými kameny ale poskytuje uvolnění kousek po kousku, čímž pročišťuje jednotlivé cesty a tím pádem nabýváme novou energii a vypadáme a hlavně se cítíme svěže.

Mikromasáže očního okolí v kosmetické studiu

Můžete ale ještě využít** mikromasáže očního okolí**. To je vhodné nejen k potlačení příznaků prvních vrásek nebo povadlosti, ale lze tím skvěle relaxovat. Jen si uvědomte, jaká místa si často mneme, pokud jsme v rozpacích, stresu nebo když nás bolí hlava. Je to právš místo kolem očí. Masáž uvolňuje napětí, odbourává stres a pomůže eliminovat negativní vlivy, které běžně zažíváme. Tím, že se oddáváme příjemnému procesu, si navozujeme pozitivní mysl a tím pádem se cítíme a vypadáme skvěle. Tím se dostáváme i ke kosmetickým výhodám masáže očního okolí. Jemné doteky totiž významně prokrvují pokožku a tím pádem dochází k regenaraci, která napomáhá eliminovat příznaky stártnutí. Zmenšují se i otoky, které se mohou v této oblasti objevovat a také se odstraňují různé dráždivé reakce jako je pálení očí.

Speciální tělový Gérnetic program

Nechte si hýčkat vaše tělo. Zatočte s celulitidou, která trápí spoustu žen. Speciální Gérnetic program vám také pomůže při redukci hmotnosti, zbaví vás otoků a podpoří funkci cévního systému. Rovněž se vám dostane speciálních rad, abyste věděli, jak danou proceduru zefektivnit. Všechny výše zmíněné efekty mnohdy doprovází špatná životospráva, kterou můžete změnit, jen musíte vědět jak. Protože každý z nás je jiný, tak se na vás musí podívat odborník, který pozná, v čem tkví váš problém. Správný nízkokalorický jídelníček s dostatkem vitamínů vás dostane zpět do formy (a možná i do svatebních šatů). Když k tomu přidáme pohyb, tak se výsledek ještě více zakotví a vy se navíc budete cítit lépe.

SPA program v StudiuProměn

Nemáte čas vyrazit do lázní? Tak si zajděte na stejnou proceduru do Studiu Proměn. I zde vás čeká hýčkání, relaxace a odsranění problémů. V programu se zde kombinuje několik cílů, které mají přijít při aplikaci metody - odpočinek, relaxace a eliminace stresu, péče o zdraví a krása. Tím se obohacuje nejen naše fyzično, ale i mentální rozpoložení. Nechte se proto hýčkat kombinací mořských produktů řady Marine s esenciálními oleji, které stimulují svaly i mysl. Odstranit se mohou i problémy s kůží jako je lupénka, varážky různého typu, ekzémy apod.

Celkové líčení a prodlužování řas v Praze

Dekorativní líčení je základem každého kosmetického salonu. Nejde zde jen o to, že vás profesionál skvěle nalíčí na jeden den. Poradí vám i, jak o sebe pečovat dennodenně, jaké barvy se k vám hodí a jaká kosmetika vám bude vyhovovat. Kolik žen už přišlo ke kosmetičce a ta jim sdělila, že používaný odstín rtěnky se k nim absolutně nehodí. A měly pravdu. Proto si i vy dopřejte kvalitní poradenství, nechte se vnuknout tipy a fígle, které používají profesionálové, abyste vypadali pořád skvěle. A pokud chcete vypadat dobře po delší dobu, můžete využít i aplikace umělých řas, které váš pohled prohloubí a vy budete svůdnější přes den i v noci.

Mezi služby Studia Proměn patří ještě péče o prsa, solŕní nástřiky či provádění depilace a epilace. Nechte se proto hýčkat, zjistěte, co vám nejlépe sedí a tímdosáhnete fyzické i duševní pohody.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15470 (rodina-finance.cz#22490)


Přidat komentář