Exkluzivní punčochové zboží

Snad nejvariabilnější částí ženského šatníku jsou punčochy. Nejen, že mají praktickou funkci, ale dokáží skvěle zdůraznit přednosti a zakrýt nedostatky. Vhodný výběr kvalitních punčoch navíc silně zdůrazní sex-appeal.

Exkluzivní punčochové zboží od TopSilonky.cz

TopSilonky.cz cz nabízí širokou škálu exkluzivního punčochového zboží, ze kterého si můžete vybrat hned z několika typů, barev nebo různých speciálních obměn, které běžně neseženete.

Naleznete tu klasické jednobarevné formy punčoch i vzorované produkty.

Vybrat si můžete punčochové kalhoty, punčochy, legíny, ponožky, tříčtvrteční silonky nebo střih a´la šponovky. Naleznete tu jemné barvy i výrazný kolorit. Můžete si dopřát vymoženosti, které nabízí nové technologie. Ty umožnily, že punčochy mohou formovat postavu, obsahují výtažky z Aloe vera, voní nebo chladí. [To si můžete na stránkách Red-carpet.cz vybrat. Pestrá škála tohoto sortimentu je navíc k mání za skvělé ceny. !

Nejdůležitější část svatební garderoby? Punčochy!

Možná, že si říkáte, že přeci dlouhé princeznovské šaty, které jsou snem mnoha dívek a žen, které v onen osudný den chtějí být za princeznu, přeci nepředčí něco tak nepatrného jako jsou punčochy. Je pravda, že šaty jsou dominantou, ale spíše takovou prvoplánovou. Co se stane, když vás novomanžel přenese podle tradic přes práh domova a budete se chystat ke svatební noci? Dojde na odhalení punčoch. A v tomto případě už zatraceně záleží na tom, jak vypadají. Jen si vzpomeňte na situace, kdy některé nevěsty odhalují zpod široké sukně podvazek a ukazují nohy. Není nic erotičtějšího a svůdnějšího. Nepodceňujete tedy výběr svých punčošek.

Punčochové zboží od TopSilonky.cz

Až budete brouzdat stránkami TopSilonky.cz, tak se podívejte i do jiných sekcí, kde si můžete oživit šatník opravdu luxusními a skvěle vypadajícími kousky. Zůstaneme-li u svatební noci, tak si k punčochám pořiďte i dráždivé spodní prádlo a vyberte si luxusní noční košili. Pokud máte trošku problém s nedostatky postavy a na svém velkém dni či na fotografiích chete vypadat perfektně, tak si pod šaty vezměte stahovací prádlo, které na Red-carpet.cz rovněž naleznete. A pokud jste v očekávání nebo už kojíte, tak zde naleznete rovněž prádlo pro maminky. Od spodního prádla se dostáváme i ke klasickému oblečení. Nabídka v e-shopu se vyznačuje ale takovou elegancí, že můžete ponouknout některé svatební hosty, kteří nevědí, co na sebe anebo můžete vyřešit problém, co si vezmou družičky na sebe. Naleznete zde velmi kvalitní šaty, které se hodí i na svatbu. A pokud vy nechcete vyloženě klasické a typické svatební šaty, můžete si vybrat z luxusní nabídky šatů. Dnes už nemusíte hledět ani na barvu, bílá už dávno není dogmatický kolorit. Nezapomeňte ani na svého partnera a vyberte mu něco ze sekce pro pány. Pro radost ještě můžete nakouknout do outletu značek Calvin Klein, Hugo Boss, Diesel nebo Seven jeans 7 a ostatních sekcí. Protože firma nabízí i dárková balení, tak vyřešíte třeba i problém, co si přát jako svatební dar.

Jaké punčochy si vybrat na TopSilonky.cz?

Bílé punčochy obměňte za barvu šampaň

Protože nevěsta dnes už dávno nenosí jen bílou, maximálně krémovou barvou, tak můžete bohatě kombinovat spodní a svrchní prádlo. Zůstaneme-li však na chvíli u světlých obměn, tak jako první se nabízí klasické bílé punčochové kalhoty. Vybírejte kvalitní a hladké, co se nezatrhávají a působí na těle jako pavučinka. Na ně pak můžete laškovně navléci modrý podvazek. Tato roztomilá kombinace sice není prvoplánově dráždivá, ale divily byste se, dámy, jak může muže povzbudit k milostným hrátkám. Ve stejné barvě si můžete vzít i punčochy, které zkombinujete se stejně panenským prádlem a svůdnými podvazky. Pro svatební noc vybírejte punčochy s jemnou krajkou. Když chcete něco netradičního, tak si vyberte odstín šampaňské. Je světlý, takže pokud máte klasicky bílé šaty, tak nebude překážet a na těle působí takové prádlo a punčochy luxusně, což ocení už trochu starší nevěsty.!

Nebojte se barevných punčoch

Jakmile se rozhodnete pro barevné šaty, tak můžete experimentovat i s prádlem. Nabízí se samozřejmě, že zvolíte stejný odstín prádla a punčoch spolu s šaty. Někdy si ale dejte pozor, zda lichotí vaší postavě. Zatímco ohnivě červené šaty dodávají kypřejším ženám šmrnc, tak punčochy ve stejné barvě spíše zvýrazňují oblé tvary, což tedy není úplně dobrá volba, když budete svádět svého novomanžela. Zkuste tedy v sobě probudit ďáblíka. To už naznačíte, když si vezmete rudé šaty, ale až se v noci vysvléknete a překvapíte svůj protějšek černým prádlem a punčochy s krajkovým lemem, tak máte postaráno o část předehry. Nebo si zkuste vzít punčochové kalhoty, které mají naznačený krajkový pás v oblasti stehna. Uvidíte, že to působí velmi efektně.!

Zkuste punčochové legíny

Punčochové legíny jsou další z variant, jak doplnit svů svatební úbor. To se hodí, pokud se vdáváte v zimě a máte otevřené lodičky. Když si vezmete punčochové kalhoty, tak nikdo nepozná, že je máte, protože vám budou koukat holé prsty u nohou. Stejně vtipně si ale legíny můžete vzít i ke kratším svatebním šatům. Pokud neholdujete konvencím, tak buďte originální.

Stahovací punčochy

Máte-li problematické partie, které potřebujete zpevnit nebo zeštíhlit, tak si vezměte punčochy se stahovacím efektem. Myslíte, že něco tak tenkého nemůže mít účinek? Omyl. Zesílené partie v oblasti problematických míst navíc plynule přecházejí ve zbytek punčoch, takže se vám nikde nic nezařezává a nevytváří faldy jako klasické spodní prádlo.

Jiným výdobytkem je chladivý efekt nebo obsah Aloe vera, kdy máte příjemný pocit. Některé ženy totiž nesnášejí pocit celistvého pokrytí nohou a materiály je dráždí. To v tomto případě nehrozí. Příjemným doprovodným efektem je i vůně, která navodí příjemnou atmosféru v intimních chvílích.

Svatební den je jedním z nejkrásnějších každé ženy. Proto si vybírejte jen exkluzivní prádlo, ve kterém se budete cítit dobře, protože přeci jenom budete trochu ve stresu. Punčochy navíc co nejtěsněji pokrývají největší plochu vašeho těla, proto vybírejte pečlivě podle materiálu a velikosti, aby vám nesjížděly a nerušily vás. Pro svatební noc se nebojte experimentovat a svého novomanžela překvapte nejen výběrem barvy, jež může i kontrastovat s šaty nebo dezénem, který ho povzbudí. Vyzkoušejte i onen zmíněný voňavý efekt. Ať novomanžel ví, jaký poklad doma má.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15466 (rodina-finance.cz#22347)


Přidat komentář