Voda, plyn, topení - Frýdek-Místek a okolí

Někdo si plánuje, že stráví dovolenou na chatě, u moře. Jiný si naopak šetří dovolenou pro stavební úpravy, rekonstrukci, modernizaci bydlení. Ovšem, proč si neužít dovolenou jako ostatní, když jsou na trhu firmy, které nabízí stavební práce na klíč?

Jste-li z okolí Frýdku-Místku a poptáváte instalaci vody, plynu a topení, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Davida Petera. Pan Peter nabízí:

Topenářské práce Frýdek-Místek

 • Montáž a opravy rozvodů
 • Ustřední i etažové topení
 • Výmeny radiatoru
 • Montáže kotlů
 • Podlahové topení

Vodoinstalace Frýdek-Místek

 • Vodovodni přípojky
 • Rozvody vody v rodinnych a panelových domech
 • Rekonstrukce starších rozvodu
 • Montáže sanitarní keramiky
 • Výměny stoupaček

Kanalizace Frýdek-Místek

 • Vnitřní rozvody kanalizace
 • Venkovní kanalizace
 • Výmena stoupaček v panelových domech

**

**Plynoinstalace Frýdek-Místek

 • Montáž plynových spotřebičů
 • Zhotovení přípojek
 • Montáž rozvodů

Solární systémy Frýdek-Místek

 • Montáž solárních panelů a jiné

Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a s přihlédnutím na bezpečnost. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana Petera kontaktovat na telefonním čísle** 777 219 004 nebo na e-mailové adrese ins.pra@e-mail.cz. **Více nahttp://www.inspra.cz/

Instalatérské práce

instalatérské práce

To, že má** instalatér**, nebo vodoinstalatér má co do činění s vodou, je zcela zřejmé. Ovšem ne všichni můžeme mít představu, čím vším se takový zkušený instalatér zabývá. S jakou činností se tedy můžeme na profi instalatéra, instalatérskou firmu obrátit?

Příklad si můžeme ukázat na takové kompletní** rekonstrukci koupelny**. Bydlíte-li například v panelovém bytě, které je ještě s původním umakartovým jádrem, pak se nabízí částečná, či kompletní rekonstrukce. Částečná rekonstrukce spočívá v obložení umakartového jádra obkladačkami. Ovšem u kompletní rekonstrukce se jde pěkně z gruntu.

U rekonstrukce koupelny je zapotřebí prací instalatérských, zednických, obkladačských, malířských. Samotná instalatérská práce spočívá v případné rekonstrukci, opravě stoupaček, a to studené vody, teplé užitkové vody, kanalizace. Instalatér si také poradí s rekonstrukcí rozvodů, propojením septiku do kanalizace, výměnou, montáží zařizovacích předmětů (umyvadlo, vana, sprchový kout, toaleta, bidet, vodovodní baterie, ohřívač vody: průtokový nebo zásobníkový aj. Uvažujete-li o domácí vodárně, tak i s její instalací se můžete obrátit na instalatéra.

Plynařské práce Frýdek-Místek

Na plynaře se můžete obrátit nejen v případě potřeby rozvody plynu, montáže kotle, ale také při nezbytné pravidelné revizi plynu, plynových spotřebičů, a to i ve spojitosti s provozem komínu. Topíte-li totiž na plynné palivo, pak Vám sice komín a kouřovou cestu zkontroluje a vyčistí kominík, ale spotřebič si musíte nechat překontrolovat plynařem.

topenářské práce

Topenářské práce Frýdek-Místek

Tak, jako instalatér nabízí nové rozvody vody, nebo jejich opravy, tak zase topenář má co dočinění s rozvody ústředního topení, ať už v mědi, nebo železu.

Topenářských služeb využijete také při instalaci, nebo výměně otopných těles (klasické radiátory, deskové radiátory, koupelnové žebříky aj.), instalaci podlahového topení, ať už elektrického nebo teplovodního aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15300 (rodina-finance.cz#22989)


Přidat komentář