Prodlužování vlasů a kadeřnické služby - Plzeň

Máte problémy se suchými, polámanými, roztřepenými vlasy? Pokud nemáte to štěstí, že jsou vaše vlasy krásné, lesklé a zdravé od přírody, pak nemusíte zoufat. Existuje rychlá, účinná a vlasům neškodící metoda jak vlasy ozdravit a dodat jim lesk.

Možná už jste někdy slyšela a brazilském keratinu. Brazilský keratin je látka, protein, který je vlasům vlastní. To znamená, že keratin je ve vlasech přirozeně obsažen. Někdy ho však máme málo a naše vlasy jsou polámané a třepí se. I to se však dá díky keratinu napravit. V současné době se však v Evropě přechází od původního brazilského keratinu k Thermo keratinu, který je vyráběn v Evropské unii a je pro evropský typ vlasů vhodnější než dříve užívaný brazilský keratin. Stačí jedna návštěva kadeřnictví a vaše vlasy, a je úplně jedno, jak jsou dlouhé, budou minimálně na několik měsíců zase krásně lesklé, vyživené, nebudou se třepit a lámat, nebudou přesušené, budou vypadat velmi zdravě, krásně a přirozeně. Zaujala-li vás tato úžasná možnost ozdravení vlasů a bydlíte v Plzni nebo blízkém okolí, pak vám doporučujeme návštěvu kadeřnického salónu . Škála služeb kadeřnického salónu ošetřením vlasů Thermo keratinem však rozhodně nekončí.

Prodlužování vlasů a kadeřnické služby - Plzeň

Kadeřnický salón a školící centrum ** v Plzni** nabízí mimo ošetření vlasů Thermo keratinem také další kadeřnické služby, jako jsou prodlužování vlasů keratinem za tepla, zahušťování vlasů, vytváření rasta copánků a francouzských copánků, trvalou ondulaci, vlasovou terapii a vlasové poradenství a jako v každém kadeřnickém salónu, tak i zde je samozřejmostí** stříhání vlasů, vytváření melírů a barvení vlasů, vytváření účesů** a to i účesů pro speciální příležitosti, například svatebních. V** kadeřnickém salónu** si rovněž můžete zakoupit** profesionální vlasovou kosmetiku**, podle které získal salón a školící centrum své jméno. Mimo vlasových služeb nabízí kadeřnický salón také další služby:** omlazení pokožky, služby stylistky a vizážistky, prodlužování řas**.

Pokud jste kadeřník či kadeřnice a chcete si rozšířit a obohatit své kadeřnické znalosti, schopnosti a dovednosti, poznat nové trendy ve vlasové péči, naučit se pracovat s novými přípravky a novými technologiemi, popřípadě jste dříve pracoval(a) v oboru a po dlouhé absenci si chcete znovu obnovit a připomenout své znalosti a zároveň se přiučit i něčemu novému, pak jsou pro vás ve školícím centru kadeřnického salónu připraveny různé typy školení pro kadeřníky. Záleží jen na vás, čemu se chcete přiučit, co nového chcete poznat. V případě, že jste dlouhou dobu veden(a) v evidenci úřadu práce a nedaří se vám najít si práci, nebo práci máte, ale už vás nebaví a toužíte vstoupit na novou profesní dráhu, pak vám školící centrum kadeřnického salónu nabízí rekvalifikační kurzy, u kterých je samozřejmostí akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT). Po absolvování rekvalifikačního kurzu obdržíte osvědčení s celostátní platností, díky kterému získáte oprávnění provozovat kadeřnickou praxi a to jak v pozici zaměstnance, tak i soukromníka. Délka kurzu může být 300 nebo 600 hodin podle typu vámi ukončeného vzdělání. V případě, že jste veden(a) v evidenci uchazečů o práci na úřadu práce, tak vám cenu kurzu úřad práce proplatí.** **

Kadeřnický salón a školící centrum. Internetové stránky; e-mail:** **; telefonní číslo:.

Prodlužování a zahušťování vlasů keratinem za tepla Plzeň

Zdá se vám, že jsou vaše vlasy příliš řídké, že nemají žádný objem a vypadají pořád jakoby byly splihlé? Nebo máte vlasy kratší a chcete je mít dlouhé. Existuje snadné řešení. Podle přání mohou být vaše vlasy hustší nebo delší nebo oboje dohromady. Prodlužování a zahušťování vlasů se provádí pomocí aplikace pravých lidských vlasů z Asie nebo Evropy. Dříve se** prodlužování a zahušťování vlasů** provádělo metodou navazování jednotlivých pramínků na vlasy. To však způsobovalo, že jednotlivé uzlíčky navázaných vlasů byly vidět, takže účes nevypadal zcela přirozeně a také se vlasy kvůli uzlíkům obtížněji česaly. Z metodou prodlužování vlasů keratinem to však vůbec neplatí. Při nastavování vlasů keratinem nejsou spoje viditelné, takže vlasy vypadají, jako by byly opravdu vaše a jdou i normálně česat. Ten, kdo neví, že jste měla vlasy dříve krátké, vůbec nic nepozná. Při nastavování vlasů keratinem se používá protein zvaný keratin a speciální kleště. Nastavované vlasy se přiloží ke konečkům lidských vlasů, na spoj se aplikuje keratin a pomocí tavících kleští se keratin nahřeje, čímž se aktivuje a spojí vlasy. Poté ještě kadeřnice spoj dokončí svými prsty a dalšími kleštičkami. Aby se spoje neporušovaly a aby byly se nenarušovala struktura nastavených vlasů, které, jelikož jsou neživé, se snadněji poškozují, je vhodné k česání používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, který je velmi šetrný k vašim i nastaveným vlasům a zároveň k vlasovým spojům. Rovněž vhodná péče a vlasová kosmetika prodlužuje** životnost nastavených vlasů**. Ideální je používat vlasovou kosmetiku určenou přímo pro nastavené vlasy. S výběrem a používáním vhodných vlasových přípravků pro prodloužené či zahuštěné vlasy vám v kadeřnictví jistě poradí a popřípadě si přípravky můžete na místě rovnou koupit.

vlasy

Ošetření vlasů Thermo keratinem Plzeň

Keratin je přírodní bílkovina, protein, který se běžně vyskytuje v lidských vlasech. Vlastně je keratin základním stavebním prvkem vlasů. Pokud dodáme vlasům keratin navíc, vlas se zpevní zevnitř i zvenčí, zvýší se kvalita vlasů a vlasy jsou chráněné. Keratin navíc opravuje již vzniklá poškození vlasů a také chrání před dalšími poškozeními. Díky tomu jsou vlasy po aplikaci keratinu úžasně lesklé, zdravé, krásné, jsou hydratované a netřepí se. Jediné, co by mohlo některým uživatelům/uživatelkám keratinu vadit je to, že vlnité nebo kudrnaté vlasy se po keratinovém ošetření úplně narovnají. Pro jiné uživatele je to naopak skvělá zpráva, protože po rovných vlasech vždy toužili. Záleží tedy na vkusu každého zájemce o keratinové ošetření, zda mu nebude vadit, nebo naopak s nadšením přivítá, když se jeho vlny nebo kudrlinky promění ve zcela rovné vlasy.

Brazilský keratin je produkt, který byl vyvinut v Brazílii, proto se jmenuje brazilský, i když dnes se už vyrábí na více místech světa. Původně se i v Česku používal keratin z Brazílie. Dnes se však více prosazuje keratin vyráběný v Evropě, protože se více hodí pro evropský typ vlasů. Keratin je vhodný pro zdravé i poškozené vlasy, u kterých výrazně napomáhá regeneraci. Není to chemický produkt, nenarušuje vazbu vlasů a nemění jejich strukturu tak, jak se tomu děje například při trvalé ondulaci. Při aplikaci keratinu tak nehrozí žádné poškození vlasů a jejich lámání nebo třepení nebo dokonce až spálení (jako při ondulaci), ale naopak jsou vlasy regenerovány a chráněny. V podstatě by se dalo říct, že keratin je lék pro vaše vlasy, který je navíc zkrásní, ozdraví, zjemní, dodá jim lesk a narovná je.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15410 (rodina-finance.cz#23248)


Přidat komentář