Potřeby pro nehtovou modeláž

Nehtová modeláž je dnes velmi oblíbeným způsobem úpravy nehtů. Jste-li profesionál nebo dáváte přednost domácí nehtové modeláži, budete potřebovat pomůcky k vytvoření dokonalých nehtů.

Součástí krásného vzhledu jsou i dokonale upravené nehty. Každá žena by měla věnovat dostatečnou pozornost manikúře. Oprýskaný lak a špinavé nehty nám rozhodně neudělají dobrou vizitku. Ženy, které příroda neobdařila krásnými, pevnými nehty, mohou využít** nehtovou modeláž**. Dnes nemusíte nutně docházet na nehtovou modeláž k profesionálům, ale můžete se objednat na kurz nehtové modeláže, kde získáte základní dovednosti a znalosti k vlastní úpravě nehtů.

Potřeby pro nehtovou modeláž

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak si obstarat vše potřebné pro nehtovou modeláž, je nákup věcí přes internet. Pro dokonalou nehtovou modeláž budete potřebovat UV lampu. Dále potřebujete UV gely. UV gely je možné zakoupit ve různých barvách. Nezbytností pro nehtovou modeláž je také lepidlo k upevnění tipu na nehet. K úpravě nehtů jsou dále nezbytné pilníky, tipy. UV gel na tipy potřebujete nanášet pomocí štětečků. Nehtová modeláž poskytuje velký prostor pro fantazii a tak dále můžete využít zdobící laky, laky pro francouzskou manikúru, samolepky, zdobící kamínky.

Příprava přírodního nehtu před modeláží

Samotná nehtová modeláž vyžaduje nejdříve dokonalé připravení nehtů. Přírodní nehty se mohu snadno během celého dne zašpinit, zvláště pro gelové nehty není vhodný mastný poklad. Nehty se tedy musí nejdříve očistit pomocí speciálního čističe a zkrátit. Dále je nutné odstranit kůžičku kolem očištěného nehtu. Nehet se dále musí zbrousit po celém povrchu.

Lepení tipu

Lepení tipu není složité, ale vyžaduje praxi. Na tip se nanese dostatek lepidla a v celé délce se přilepí na nehet. Tip se dále odstřihne do požadované délky a upraví se pilníkem na nehty.

Nanášení gelu

Na upravený tip se nanáší čirý gel. Po nanesení první vrstvy gelu je nutné nechat nehty vytvrdit pod UV lampou. Když je podkladová vrstva hotová, dostává se na řadu upravení špičky nehtů bílým gelem. Zde je také velké množství způsobů úpravy.

Proč se rozhodnut pro nehtovou modeláž

Upravené ruce jsou důležitou vizitkou nejenom pro ženy, ale také pro muže. Ženy, které mají slabé a lámavé nehty, využívají služby nehtové modeláže. Také pro ty, kteří trpí zlozvykem kousání nehtů, může nehtová modeláž nabídnout řešení. Nehtovou modeláž si můžete nechat udělat u odborníka nebo si také dnes můžete vybrat z velké nabídky kurzů nehtové modeláže. K nehtové modeláži seženete všechny potřebné věci na internetu. Cena celé sady pro gelové nehty se pohybuje okolo 1 700 Kč. Nakupovat můžete také jednotlivé pomůcky samostatně.  Cena UV gelů se pohybuje od 150 do 600 Kč. krásné nehty vám přinesou sebevědomí a také radost z různých možností úpravy. Ať už jste milovnicí francouzské manikúry nebo dáváte přednost výrazným nehtům, které zaujmou na první pohled, nehtová modeláž dává možnost vybrat podle svého vkusu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15392 (rodina-finance.cz#23168)


Přidat komentář