Návrhy a realizace zahrad – České Budějovice a okolí

Máte zahradu, se kterou nejste spokojeni? Nebo jste si koupili domek či právě dokončili novostavbu a nyní se chystáte založit na parcele zcela novou zahradu? Pokud si nevíte rady, svěřte svůj pozemek do rukou profesionálů.

Mít okolo domu krásnou zahradu, ve které budete rádi trávit volné chvíle o samotě i s rodinou nebo přáteli… chcete si splnit takový sen? Předělání nebo založení zahrady může být pro ty z Vás, které práce na zahradě baví, velmi příjemným zážitkem. Pokud jste to však již zkoušeli a nejste s výsledkem spokojeni, jste bezradní, nevíte, kde začít, co dál, anebo si nejste vůbec jisti, jak by Vaše budoucí zahrada měla vlastně vypadat, kontaktujte profesionální firmu, která vše zařídí za Vás.

Návrhy a realizace zahrad - České Budějovice a okolí

Pokud jste z Českých Budějovic nebo okolí a hledáte zahradnickou firmu, která Vám vytvoří návrh zahrady a následně jej na Vašem pozemku zrealizuje, máme pro Vás tip na zahradnictví ANTIARIS s.r.o. z Českých Budějovic. Zahradnictví ANTIARIS s.r.o. nabízí návrhy zahrad na míru konkrétnímu pozemku i následnou realizaci zahrady.

V areálu zahradnictví (vedle Sconta) si můžete zakoupit také různé okrasné rostliny, trvalky, trávy, skalničky, vodní rostliny, ovocné stromy a keře, listnaté i jehličnaté stromy, pěstitelské substráty, mulčovací kůry aj.

návrhy zahradAdresa: U Voříškova dvora 548, České Budějovice, 37004


Emailové spojení: styblo.antiaris@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 777 235 288 ***


** Zahradnictví ANTIARIS s.r.o. ** Vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Více informací o Návrhy a realizace zahrad – České Budějovice a okolí naleznete zde: http://www.zahradnictvi-antiaris.cz/

Návrhy zahrad - České Budějovice a okolí

Jak bude zahrada vypadat, až vysazené rostliny zesílí a vyrostou? Zcela jinak, než na začátku, když mladé rostlinky sázíte! Na to je důležité myslet proto, aby byl mezi sazenicemi zachováván dostatek prostoru pro jejich další růst a také pro výběr vhodného místa, aby později nečinilo problémy, že vzrostlé stromy zahradu, dům nebo sebe navzájem příliš zastíní, či začnou přerůstat oplocení a překážet tak sousedům apod.

Fakt, že zahrada bude po letech vypadat úplně jinak, než když jsou sazenice malé, je jedním z důvodů, proč je výhodné nechat si vypracovat návrh zahrady – na něm totiž uvidíte, jak bude zahrada vypadat po letech, až se vše rozroste do plných rozměrů.

Zahradník do návrhu promítne Vaše vlastní požadavky na vzhled a druhové složení zahrady, na přítomnost dalších zahradních prvků, jako jsou cestičky, kameny, dřevěné zahradní stavby, vodní plocha aj., ale také své znalosti a zkušenosti z oblasti pěstování a volby druhů a odrůd rostlin vhodných pro konkrétní stanoviště. Díky tomu bude zahrada krásná, zdravá a příjemná i po letech od svého založení.

návrhy zahrad

Chcete získat profesionální návrh zahrady zadarmo?

Za každé služby se platí a stejně tak ani navrhování zahrady není zadarmo. Přesto můžete získat profesionální** návrh na míru** Vaší zahradě zcela zdarma. V případě, že si necháte vytvořit profesionální návrh zahrady a poté se rozhodnete podle něj svou zahradu zrealizovat sami anebo s jinou firmou, návrh bude zpoplatněn běžnou sazbou, která obvykle činí přibližně 5 až 10 procent z předpokládané ceny za realizaci zahrady. Pokud však zvolíte realizaci zahrady téže firmou, u které jste si nechali vytvořit návrh, cena návrhu se obvykle odečte od ceny realizace, takže návrh zahrady je pak zcela zadarmo.

Realizace zahrad - České Budějovice a okolínávrhy zahrad

Návrh zahrady je důležitý pro to, aby zahrada vypadala dle Vašich představ a požadavků a abyste s ní byli spokojeni. Návrh zahrady je však pouze začátek. Samotný návrh zahrady by nebyl ničím, kdyby nedošlo k jeho realizaci. A právě realizace zahrady a následné sledování toho, jak se zahrada vyvíjí, jak roste, kvete, plodí, jak se mění v průběhu ročních období, je pro mnohé tím nejkrásnějším zážitkem, pro který stojí za to věnovat zahradě nějakou tu námahu a čas.

Chcete si zahradu vytvořit sami, anebo její realizaci přenecháte profesionálům? Pakliže máte dost sil i času, spoustu inspirace, energie i nadšení a samozřejmě i nějaké ty znalosti a zkušenosti, není důvod, proč si zahradu nevytvořit zcela sami. Budete z ní mít o to větší radost, když budete vědět, že se jedná o Vaši poctivou práci, kterou jste zahradě věnovali.

Na druhou stranu, pokud Vám zkušenosti chybí, nikdy jste na zahradě nepracovali, nemáte potřebné znalosti, nevíte, kde začít a jak postupovat, tak proč nevyužít služeb zkušených profesionálů? Odborníci mají dlouholeté zkušenosti s vytvářením návrhů zahrad, jejich realizací i údržbou. Dle složení půdy, terénu i orientace zahrady vůči světovým stranám dokáží vyhodnotit a předem odhadnout, jakým rostlinám se bude dařit na Vašem pozemku i v konkrétní části zahrady. Vědí, v jakém období je nejvhodnější čas pro výsadbu, jak při sázení postupovat, aby se rostliny ujaly a aby se jim dařilo a byly zdravé a silné.

Díky profesionálnímu přístupu zahradníků tak ušetříte nejen spoustu času, námahy a starostí, ale v některých případech i financí, neboť špatná výsadba svépomocí bez nedostatku znalostí a zkušeností může způsobit, že rostliny se neujmou a přijdou nazmar, takže nakonec zaplatíte více, než kdybyste zahradníky povolali hned na začátku.

Údržba zahrad - České Budějovice a okolí

Když si necháte vytvořit zahradu profesionální firmou, anebo si ji vytvoříte zcela sami, v obou případech platí, že zde práce nekončí. Zahrada je doslova živý organismus – neustále se vyvíjí, roste, mění se. A vy máte několik možností, jak k zahradě přistupovat. Pokud Vám imponují zahrady ve stylu anglických parků, kde stromy rostou volně bez jakýchkoliv zásahů, můžete nechat zahradu být a v podstatě jen sekat trávu v místech, kde stromy nerostou. Taková parková zahrada se ale nemusí líbit každému a navíc, ne každý má zahradu natolik rozlehlou, aby ji mohl nechat zarůst velkými stromy.návrhy zahrad

Pokud je Vaše zahrada menší a dáte raději přednost zastřihávaným stromům a keřům, ovocným stromům, pečlivě udržovanému trávníku a záhonům s květinami anebo s bylinami či zeleninou, bude to znamenat také nutnost častějších zásahů v zahradě. Pro někoho je taková péče o zahradu životním hobby, doslova velikou radostí, na kterou se vždy těší a nedočkavě vyhlíží, až přijde řada na sezónní zahradní práce.

Ne každý má však čas na údržbu zahrady anebo ho jednoduše práce na zahradě nebaví či na ně nestačí ze zdravotních důvodů. V tom případě si můžete najmout specializovanou zahradní firmu, která se o údržbu zahrady postará. Jiným případem může být situace, kdy raději přenecháte péči o zahradu zahradnické firmě z důvodů odbornosti jejich zaměstnanců – ti díky svým znalostem a zkušenostem dají zahradě jen to nejlepší a náležitě se o ni postarají.

Jak často pečovat o zahradu?

Máte dost času a péče o zahradu Vás baví? Pak budete na zahradě nejspíše velmi často a denně budete pozorovat, co se na zahradě mění, co zrovna roste, kvete, plodí a kde je potřeba nějak zasáhnout, provést údržbu, vytrhat plevel, posekat trávu, pohnojit, zakročit proti škůdcům, provést ořez dřevin apod.

Pokud se ale o zahradu z nějakého důvodu starat nechcete nebo nemůžete, pak přichází na řadu péče zahradnické firmy. Je třeba se rozhodnout, jak často budete služby zahradníků využívat. Je možné objednat si zahradníky jen jednou či dvakrát za rok, avšak** pravidelná údržba** dá zahradě mnohem více. Četnost návštěv zahradníků na Vaší zahradě je ideální probrat se zástupcem firmy, který Vám doporučí vhodný postup, jenž bude závislý také na tom, zda část prací v zahradě zvládnete sami (například pravidelné sekání trávy a odstraňování plevele) a zahradníkům přenecháte jen obtížnější úkony (například řez dřevin), anebo vyžadujete komplexní péči o zahradu. V prvním případě postačí návštěva zahradníků jen jednou či dvakrát za rok a ve druhém bude vhodné, aby zahradníci během sezóny Vaší zahradu navštěvovali častěji dle potřeby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15426 (rodina-finance.cz#23431)


Přidat komentář