Zakázkové krejčovství - Pelhřimov

Možná se mnoho z Vás zamýšlí nad tím, jak si koupit nové oblečení, které by Vám nejen slušelo, ale hlavně dokonale sedělo. Nebo jste si našli v módním časopise střih, který Vás natolik okouzlil, ale nemůžete ho sehnat?

Měli bychom pro Vás skvělé řešení a tím je si nechat ušít danou představu o střihu pomocí zakázkového krejčovství. Pokud žijete v blízkosti Pelhřimova, určitě Vás nezklame krejčovství Bělochová Jaroslava. Je to velmi milá paní, která je stále usměvavá a dokáže každému vyjít maximálně vstříc. A to nejen ženám, ale i mužům. Pokud věříte dokonalosti krejčovství, které je na zakázku a umíte ocenit toto řemeslo, je krejčovství Bělochová Jaroslava skvělým řešením.

A to nejen vzhledem k šití na míru podle Vašich představ, ale také o kvalitní práci. Krejčovství Bělochová Jaroslava, Vás určitě nezklame. Dokáže totiž dokonale vystihnout Vaše přání, což je velmi důležité.

Zakázkové krejčovství - Pelhřimov - Kontaktujte paní Bělochovou na telefonním čísle 607 230 727

Nabídka krejčovství Bělochová Jaroslava v Pelhřimově:

 • Velmi kvalitní ušití svatebních šatů, zcela podle Vašich představ a to i do nejmenších detailů.
 • Šití veškerých modelů pánských kalhot, ale také jejich oprav.
 • Opravy Vašich oděvů, které rádi nosíte a nemůžete se s nimi rozloučit, vhledem jejich pohodlnosti a vzpomínkám.
 • Pokud potřebujete jakkoliv ušít nebo upravit podle délky Vaše záclony, závěsy a podobné látky.
 • Šití různých pracovních oděvů, pro hotely, restaurace a hostesky, ale také po různé dělnické profese.

Výhody krejčovství Bělochová Jaroslava

Velikou výhodou je, že paní Bělochová Vám vyjde nejen velmi ráda vstříc s ohledem na Vaše přání a představy, ale také Vám dává možnost spolupráce mimo pracovní dny. Pokud jí navštívíte osobně, máte šanci mnohem větší a to z toho důvodu, že osobní kontakt, je vždy základem dokonalé spokojenosti obou stran. Jestliže nemáte tuto možnost osobní schůzky, je více vodný telefonický kontakt. Dalšími výhodami jsou:

 • Šaty jsou vždy ušité na míru přesně podle Vašich představ. Ale také přesně podle návrhu, který si přinesete.
 • Přesný a přizpůsobený střih podle Vaší postavy.
 • Barevné sladění, které si přejete a které se Vám líbí.
 • Dokonalá porada co se výběru střihu, barvy a látek týče.
 • Vždy ušití pouze originálního střihu.
 • Návrhy různých pracovních oděvů, šatů, kostýmů a podobně.
 • Šití ložního prádla, záclon, závěsů a různých podobných látek k internímu využití.
 • Ušití oděvu je možné ve velmi krátké době, a to velmi kvalitně. Ovšem za poplatek. Vždy záleží, jak nutně potřebujete mít oděv zhotovený.
 • Možnost ukázky vzorníku látek.
 • Poradí Vám nejen o možnostech střihu, ale také při výběru kvality látky, která je vhodná pro zhotovení daného oděvu.
 • Ale také co by vám slušelo, jelikož má s tímto dokonalé zkušenosti.

Ceny zakázkového šití v Pelhřimově

Pokud toužíte po přesném cenovém rozhraní určitých střihů, potom je toto zcela individuální. A to vzhledem náročnosti střihu, ale také propracovanosti. Dalším důležitým faktorem je množství. Vždy je proto velmi důležitá osobní schůzka, nebo pokud toužíte po předběžné ceně, potom je vhodná emailová nebo telefonická dohoda. Kde je možné se dohodnout na volbě materiálu, střihu, rozměrech a případně fotografie daného střihu poslané na emailovou adresu. Důležitá je ovšem vždy osobní schůzka, při které si můžete udělat jasné představy o možném pro a proti.

Co neopomenout u zakázkového šití

Neměli bychom zapomínat, že pokud si chceme nechat ušít oděv na zakázku, potom musíme počítat i s příplatkem za látku a za složitost daného střihu. Dalším detailem je, že například pánské obleky jsou vždy mnohem dražší nežli dámské šaty. Soukromé krejčovství je mnohem kvalitnější a preciznější. Je v něm vždy mnohem lidštější přístup a dokážou vyjít svým klientům maximálně vstříc.

Odvedená práce je nejen originál, ale hlavně vždy kvalitní. A to je velmi důležité si uvědomit. Už jenom z pouhého hlediska a tím je, že platíte vždy za dokonalost, která je sestavená pouze a jen podle Vašich představ a přání. Proto není nikdy od věci se nad touto skutečností vždy zamyslet, pokud toužíte obměnit nebo doplnit svůj šatník.

Jak se berou míry v zakázkovém krejčovství

Pokud si chcete změřit sami míry na šaty nebo jiný oděv, protože se nemůžete ihned dostavit, je velmi vhodné si přesně poměřit tyto základní míry pro dokonale padnoucí střih. Tím se předejde zbytečnému přešívání. Ovšem** návštěva krejčovství** je vždy nevyhnutelná. Co je nutné změřit:

 • Obvod krku – vždy se měří podélně kolem krku nad klíční kostí.
 • Délka rukávů – začíná se vždy od konce ramene.
 • Vnitřní délka nohavic – postavte se rovně a změřte si celou vnitřní délku.
 • Obvod stehna – dá se velmi dobře změřit i na kalhotách, které nosíte.
 • Boční délka nohavice – opět se postavte rovně a změřte si boční stranu bez pásku.
 • Horní obvod – zvedněte si ruce a přes prsa kolem podpaží si naměřte i tuto délku.
 • Pas – mnoho lidí si plete měření pasu. Pas se měří vždy tam, kde jste nejužší.
 • Sed – sed se měří kolem zadečku, kde jste nejširší.
 • Zadní délka – měří se od spodní části krku k pasu. Pokud si přejete delší střih, je vždy nutné připočítat délku, jakou si přejete navíc. Tak docílíte konečné délky košile nebo halenky.

Zakázkové šití pro hotely, hostesky a dělnické profese

Jestliže toužíte po změně svých pracovních oděvů, podle Vašich představ, je nutné si předem domluvit schůzku. Sdělíte přesné požadavky, které si představujete. Na základě těchto údajů je Vám nabídnuta cena, popřípadě další možnosti, kterými jsou: výšivky, loga, kombinace barev a podobně. Jestliže budete souhlasit s navrhovanou cenou, může se zakázka uskutečnit. Zhotovení těchto oděvů záleží na základě kusů a složitosti střihu. Proto je nutné počítat i s touto variantou. Vše je sděleno ihned po první schůzce v místě krejčovství.

Pracovní doba krejčovství paní Bělochové

Pracovní doba je daná v těchto dnech, ovšem po telefonické dohodě je možná návštěva i v jiné dny. Je zcela pochopitelné, že ne všichni mají možnost se dostavit v pracovní dny, jelikož jste pracující a nevyhovuje Vám přesně stanovená doba. Proto je paní Bělochová velmi ochotná si s Vámi dohodnout i jiný termín schůzky. Jinak pracovní doba je určena takto:

 • Pondělí a středa – ráno od 9 – 12 a odpoledne od 14 - 17 hodiny.
 • Úterý, čtvrtek a pátek – odpoledne od 14 - 16 hodiny.

Šití na zakázku je práce o dokonalosti a ušití oděvu přesně podle námi daných představ. Vždy se platí také za skutečnou kvalitu látek a stehu. Ušití oděvu na zakázku se nedá srovnávat s oděvy v různých obchodech. Je to dané originalitou a citlivého vnímání tohoto krejčovského řemesla. Osobní setkání s paní Bělochovou Vás přesvědčí o skutečné kvalitě, vstřícnosti a také o tom, že toto řemeslo dělá s láskou a velikou pečlivostí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15157 (rodina-finance.cz#22414)


Přidat komentář