Psi a kočky - úprava a péče v Praze

Vaše domácí zvíře si zaslouží stejnou péči a pozornost, jaká se dostává i nám lidem. Údržba zvířete je náročnější, protože osrstění dá více práce než kůže, různé případné problémy spojené s péčí také nejsou žádný med. Svěřte miláčka do rukou odborníků.

Vezměte psa do salonu

Máte načtené různé publikace o psech, že drápky se mají stříhat tak a tak a že pravidelný sestřih a česání vede ke spokojenosti a zdraví zvířete. Ovšem praxe je trochu složitější. Uhlídat kdejaký cucek chlupů, který vede k celkovému plstnatění je složité. A co více, když máte doma šampiona, který potřebuje perfektní sestřih. To už musí vzít do ruky zkušený profesionál. Proto zvíře vezměte do salonu. Kam? Třeba do Cholupické ulice v Praze.

**
**

Psí salon Oliver v Praze

Tento salonek pro zvířata www.salonoliver.cz, který sídlí v Praze 4 se vám postará o vašeho miláčka dokonale. Navíc vám poradí s případnými problémy a lze si tu udělat i kurzy stříhání a trimování a můžete si tu vybrat i z pestré nabídky z e-shopu. Firma existuje již od roku 1990 a její hlavní náplní je stříhání psů. S tím je spojen i prodej potřeb na stříhání psů, kosmetiky a jiných produktů s tím spjatých.

Navíc takto dlouhodobá praxe vám zaručuje, že pokud chcete mít dokonalý sestřih svého psa či kočky na výstavu, tak zajděte právě sem, protože salon s tím má více něž bohaté zkušenosti. Pravidelně totiž navštěvují národní a mezinárodní výstavy psů a upravují všechna plemena psů pro tento účel. Zároveň se firma účastní i vybraných veletrhů, kde si můžete prohlédnout výrobky, které prodejna (hned vedle salonu) prodává a případně je i zakoupit. Pokud chcete perfektní péči pro vašeho miláčka, tak kontaktujte Salon Oliver na telefonu 241 710 968 nebo mobilech 606 837 139  nebo prostřednictvím e-mailu salon.oliver@centrum.cz. Pracovní doba salonu se odvíjí od telefonické objednávky. A co vám firma konkrétně nabízí?

Stříhání psů a koček v Praze

Pravidelná péče o kožíšek miláčků je jedním ze základů spokojeného zvířete. Je jedno, jestli máte doma výstavní kus nebo jen potřebujete nutnou úpravu pro pouliční směs. Nejenom, že má zvíře nějaký upravený vzhled a je tedy hezké na pohled, ale stříhání chlupů je i součástí zdravotní prevence.

Pokud zvířeti zplstnatí kožich nebo se v něm utvoří cucky, tak nejenom, že je to zvířeti nepříjemné, protože kůže nedýchá a brání se běžné termoregulaci. Miláčkovi je pak zbytečně pořád horko, cítí se nesvůj a nervózní, což může vést k nečekaným reakcím zvířete. V plsti se usazuje i špína, mohou se tam snadněji schovat parazité a tím, že kůže nepracuje tak, jak by měla, tak dochází k zánětům a i hnisavým reakcím. Ty mohou mít fatální důsledky, když je kůže mokvavá, tak může i odpadat. Nenechte to zajít tak daleko!

U zvířat se navíc dbá i na chloupky v oblasti tlapek. Ty totiž zadržují zbytečné nánosy špíny, které rovněž nepřispívají uzdraví zvířete a navíc – vám doma dělají větší nepořádek.

A pak tu máme ještě plemena psů, která vyžadují speciální péči a sestřih, bez kterého by to nebyla ani ta rasa (např. teriéři, bišonci, maltezáčci nebo pudlové).černý pes

Úprava psů a koček na výstavy

Pokud jste si pořídili plemeno s papíry a hodláte s ním objíždět výstavy, pak se bez služeb porfesionála neobejdete. Rozhodně to je investice číslo jedna. Odborník má jednat zkušenosti a ví, co které plemeno potřebuje a jak se na něj dívají hodnotící. Navíc ostatní majitelé svým zvířatům dopřávají rovněž tu nejlepší péči, tak byste se svým umem prostě neobstáli. A to nejspíše ani v případě, že budet mít kurz klasického stříhání. Úprava zvířete nezahrnuje jen to. Musí tam být přesné linie, které vyzdvihnou jeho přednosti a které nesmí být ani o píď mimo. Co se týká hodnocení, tak lze tvrdit, že ani modelky lidské, které si rovněž někdy připadají jako maso na trhu, neprocházejí takovým sítem. Nepodceňujte proto tuto profesionální úpravu zvířete.

E-shop a prodej potřeb pro úpravu psů

V obchodě, kde se setkáte s prostředky souvisejícimi se zvířaty, naleznete několik položek a bohatou nabídku zboží, ze které vám bude přecházet zrak. Asi sami víte, že nabídka kosmetiky nebo příslušenství není v pet servisech tak pestrá. Salon Oliver ale nabízí mnohem více.

Nalzenete zde kosmetiku jako jsou šampóny nebo jiné přípravky, které se postarají o srst vašeho miláčka, aniž by ji nějak podráždilstrojeky. Navíc pomohou vyřešit problémy, se kterými se i zvířata potýkají. Proto vybírejte, nebo si nechte poradit od profesionála. Pamatujte, že stejně jako vaše vlasy potřebují kvalitní péči, i zvířecí srst potřebuje úpravu. Navíc, kolikrát se myje zvíře? Rozhodně se nejedná o drahou investici.

E-Shop Slonu Oliver dále nabízí kvalitní fény, kartáče nebo hřebeny, které jsou také důležité pro zvíře. Správným prostředkem, totiž můžete „vytáhnout" krásu vašeho zvířete na povrch. Odměnou vám bude jemná a hebká srst, po které slastně přejedete rukou a rázem zapomenete na všechny starosti. Všechny prostředky jsou ve značkové kvalitě, kterou používají i profesionálové, takže vám to práci ještě, díky poznatkům, ulehčí.

Kleště na drápy, nůžky a strojky. Shánění strojku na zvíře je bohužel stále ještě problém. Ani v pet servisech nemají základ, který byste potřebovali. To se nedá říci ani o nůžkách nebo kleštích. Zde si ale majitelé zvířat pomáhají klasickými nůžkami, což je špatně. Nejen, že se vám pomocník brzy ztupí, ale navíc není stavěn pro tuto úpravu. Srst poté může být nerovná, třepatá a drápky nerovně střižené, což může rovněž způsobit zdravotní komplikace. Vyberte si tedy z produktů určených přímo k tomuto účelu.

Mezi další potřeby patří i obojky, vodítka, prostředky na trimování nebo i profesionální pomůcky. Pokud jste tedy z oboru, tak i vy si tu vyberete ze širokého spektra nabídky.

Na veškeré zboží se vztahuje záruční a pozáruční servis, opraví vám zde i vaše strojky nebo zbrousí stříhací hlavice a nůžky.

 

Školení stříhání a trimování psů - Salon Oliver

Tato zkušenost se vám rozhodně bude hodit, ať už jste profesionál či nikoli. Salon Oliver nabízí program v krásném a příjemnémpes výstavníprostředí Areálu c hovatelů (Interdog Bohemia) v Kynologickém výstavišti krásná louka v Mladé Boleslavi. Za osobu zaplatíte 1000 korun a naučíte se zde něco z teorie, poznáte praktické ukázky střihu pudla, knírače a ostatních plemen a samozřejmě vám budou zodpovězeny i dotazy.Po celou dobu konání zajištěno i občerstvení.

Objednat se můžete prostřednictvím formuláře na stránkách nebo na výše uvedených kontaktech. Přihláška do kurzu je platná po obdržení potvrzení o zaplacení. Poplatek musí být uhrazen předem, minimálně 7 dní před zahájením kurzu složenkou a kopii ústřižku zašlete obratem na adresu salonu jako doklad o zaplacení.

Kapacita kurzu je 20 účastníků.

Termíny pro školení v tomto roce jsou 19. 3., 16. 4., 10. 9. a 15. 10.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15162 (rodina-finance.cz#22540)


Přidat komentář