Pelíšky a pelechy pro domácí mazlíčky

Pejsek i kočička jsou odedávna našimi nejbližšími a nejvěrnějšími přáteli. Svět s nimi je mnohem veselejší. Často však přemýšlíme, jak sehnat nejkvalitnější zboží, pro jejich pohodlí.

Pelechy pro pejsky

Cestovní deky -   Velmi ideální pro pohodlí vašich pejsků. Mají hřejivé vlastnosti, proto jsou velmi vhodné pro ty z vás, kteří jezdíte s pejsky na výstavy nebo jen tak pro jeho pohodlí v autě. Jsou šité z fleece a šusťákoviny, takže se dají i velmi dobře prát. Můžete si vybrat jak barvu šusťákoviny tak i fleece. ** **

Domeček iglú pro malé pejsky – Je to malý domeček, vystlaný polštářkem z chlupatiny nebo dutého vlákna. Polštářek jde vyjmout a můžete ho svému pejskovi vyprat. Tyto domečky jsou v různých velikostech.

Matrace – Je velmi vhodná pro všechny druhy psů. Vyrábí se ve všech velikostech. Má vodě odpudivé a hřejivé vlastnosti. Velmi dobře drží svůj tvar a také potahy jsou možné vyprat.

Ortopedická matrace - Díky této matraci bude mít veliké pohodlí pro své tlapy, kyčle a nebude mít otlaky.

Ortopedický polštář – Má stejné vlastnosti jako ortopedická matrace.

Podložka do přepravky

Pelíšky pro psy – Velké množství druhů.

Pelíšky pro kočky

Domeček iglú – Domečky, které jsou ušity buď z peršanu, nebo plyše.

Nora pro kočky – Pelíšek, kterým uděláte své kočičce velikou radost. Je vhodný pro ty kočky co se rády schovávají.** **

Tunel pro kočky – Ideální hračka pro kočky. Můžete ho využít i jako pelíšek.

Závěsné iglú – Toto iglú je vhodné někde na zavěšení.

Odpočívadla

**
**

Ceny kvalitních pelíšků pro pejsky a kočičky se pohybují v cenovém rozmezí od 200,-Kč do 2000,- Kč. Vždy je to vázané na kvalitě materiálu a náročnosti. Proto je dobré vždy vybírat podle vašich představ a požadavků.

Pokud toužíte mít dokonalý komfort a pohodlí pro vaše psí a kočičí miláčky, jsou pelíšky jedinečné. Nabídka pelíšků na trhu je široká, proto si určitě vyberete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15152 (rodina-finance.cz#22037)


Přidat komentář