Masáže Kolín a okolí

Většina lidí dnes trpí nervozitou, stresem a napětím. Pokud se zaměříte na své fyzično, tak zpozorujete, že se často rovnáte, protahujete či si hnětete svaly. Právě zde se koncentruje ono napětí, kterého vás dokáže zbavit jen profesionál.

Proč jít na masáž?

Nechat si hnětat kůži, když vám masér uvolňuje svaly, patří ke slastným pocitům skoro každého z nás. Uvolní se vám svaly, odstraňuje se napětí a vy tak čerpáte novou energii. Navíc se dlouhodobě zbavujete ztuhlosti, namoženosti, bolesti a odstraní se i napětí psychického rázu, protože při masáži si odpočinete a relaxujete. S fyzickou bolestí se vám uvolňují i negativní myšlenky, vy vnímáte jen to pozitivní a problémy vidíte mnohem jasněji a víte, jak je řešit.

Zároveň se prokrvuje i kůže, která poté získává lepší barvu, omlazuje se, zpevňuje a podporuje se i snižování hmotnosti a redukce celulitidy. Speciálními tlaky však leze docílit i účinku, kdy se správně aktivují i vnitřní orgány, které mohou mít při své špatné funkci za následek různé nemoci. Nechte se proto hýčkat profesionály a navoďte si duševní i fyzickou pohodu.

V dnešním článku se zaměříme na ty z Vás, kteří bydlí v Kolíně a okolí. Známe tady totiž jeden velmi příjemný masérský salón, ve kterém se jakákoliv masáž stává lahodným požitkem a příjemnou chvilkou mimo realitu.

Pokud nevíte, co si pod jednotlivými procedurami máte představit, tak čtěte dále.

Sportovní masáže v Kolíně

Nejen pro sportovce je určená tato masáž, ale především tedy ano. Pokud máte zranění nebo namožení, tak se speciálně zacílí na daný problém a svaly se vám prohnětou tak, aby byla potíž odstraněna. Masér totiž přesně ví, jak působit tlakem a masírovat skupiny svalů, které jsou zatěžovány sportovními aktivitami. Výsledek je navíc dlouhodobý.

Nejedná se ovšem jen o následnou léčebnou techniku. Jestli si necháváte promasírovávat svaly rovněž před aktivní činností, tak se vám více aktivují svaly a vy podáte vyšší sportovní výkony, protože vám vše jde snadněji.

Rekondiční masáže v Kolíně

Tento typ procedury je spíše pro opačný typ lidí, než jsou sportovci. Tito lidé mají většinou sedavé zaměstnání anebo ve své práci často stojí, když pracují třeba v obchodě. Tím trpí nedostatkem pohybu a jejich svaly tuhnou, krátí se šlachy a pružnost již není taková, jaká by měla být. Pokud tedy trpíte ztuhlostí, strnulostí, nebo jste v minulosti byli sportovně aktivní a vypracovali jste si svalový aparát, tak nyní vám může atrofovat. Tím pádem svaly bolí a nejsou již plně funkční. Rekondiční masáž dosáhne uvolnění napětí ve svalech a tím přijde i pocit úlevy, odbourá se i stres a únava, cítíte se svěží a nabytí novou energií.

Klasické masáže v Kolíně

Klasická masáž je zaměřena na celkové uvolnění svalů a na vzpruhu těla. Neprobíhá nijak náročně po mechanické stránce, tudíž to nebude pro vás takový tlak. Výhodou klasické masáže je, že si můžete vybrat, s čím chcete pomoci. Trpíte-li ztuhlou krční páteří, tak si nechte prohnětat. Jestli máte zablokovaná záda, tak si nechte namasírovat je.

Někdy můžete mít i ztuhlé a oteklé nohy právě ze stereotypního sezení, tak masáž pomůže prokrvit končetiny, které se zbaví otoků Nezapomínejte ale i na ruce. Pokud často píšete na počítači, tak se rovněž můžete potýkat se ztuhlostí a bolestí. Nechte si prohnětat jednotlivé svaly a uvolnit klouby.

Nezapomínejte ani na přední část těla. Stres, napětí a nervozita, které nese dnešní doba se ukládají i v oblasti žaludku, tudíž je dobré nechat si masírovat i bříško anebo lze takto odstranit napětí i z hrudníku.

Relaxační masáže v Kolíně

Procedura, jež** vás uvolní nejen pomocí doteků maséra, ale třeba i hudby**. Při tomto procesu se hlavně odstraňuje napětí, stres a tělo se dopuje novou silou. Masáž se aplikuje hlavně na oblast celého těla, tedy horní a dolní končetiny, záda a šíje. Jednotlivými pohyby se dosáhne uvolnění napětí ve svalech a přijde nejen pocit úlevy, ale odbourá se také únava. Zároveň se zlepší stav svalů, šlach, kloubů a ostatních tkání nebo orgánů. Odbourává se také hluboká svalová zatvrdlost a navíc se vám prokrví pokožka, zlepšuje se krevní oběh, zabraňuje se vzniku otoků, zlepšuje se srdeční činnost a posiluje se obranyschopnost.


AMMA masáž v Kolíně

Jedna z masážních specialit. Je založena na poznatcích japonské akupresury, tudíž využívá metod východních filozofií, jež jsou velmi oblíbené. Masáž se dělá na zádech a šíji, které jsou namáhané při sedavém zaměstnání. Uvolňuje zde napětí ve svalech a úponech a prokrvuje je. Rovněž je metodika účinná při odstraňování bolestí hlavy a tím tak zlepšuje i koncentraci. V druhé fázi se pak přejde k rukám a na hlavu celý proces se** završí protahovacími cviky.**

Masáž je vhodná pro lidi, kteří mají vytěžující zaměstnání, pro ty, kteří potřebují uvolnit krční páteř a ramena (to se hodí zejména pro ty, kteří tráví hodně času za počítačem). Pokud jste časově vytížení, tak je pro vás tato procedura ideální, protože není nutná dlouhá příprava. Nesundáváte si oděv ani šperky.

Termozábal v Kolíně

Tato metoda vám prokrví tělo a prohřeje ho až hluboko do tkání. Složení z éterických olejů, jako je skořice, jalovec, zázvor a jiné nejen působí blahodárně na pokožku, ale výpary vám uvolní i mysl. Proto se nechte půl hodinky hýčkat, kdy se vám poté zlepší odbourávání tuku, odvádění přebytečné vody, posílí se krevní oběh, urychlí se látková výměna, podpoří se metabolismus tuků, zjemní se a zpevní kůže, která je hladká, pružnější a mladší.

Až půjdete na masáž, tak se nechte hýčkat tam, kde je třeba. Nemyslete na negativa, stejně s nimi nic neuděláte. Pokud toto během masáže eliminujete a následně si znovu vzpomenete na problémy, uvidíte je jasněji. Získáte totiž novou energii a to nejen fyzickou, ale i psychickou. Tato vzpruha vám pak pomůže se soustředit na více věcí, které budete hravěji zvládat a zlepší se váš osobní i pracovní život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15170 (rodina-finance.cz#22748)


Přidat komentář