Kam na kosmetiku v Praze

Jak si vybrat vhodný a kvalitní salon nabízející maximální péči, když je jich v současné době tolik? Zaměřte se například na reference, zavedenost konkrétního salonu. Kupříkladu beauty salon Arabella beauty farm zkrášluje ženy a dívky již patnáct let.

Kosmetické studio Oáza -  rozsáhlá nabídka kosmetických služeb na Praze

Pokud pocházíte z Prahy a nemáte svou kosmetičku, která zajistí spokojenost pro Vaši pleť a přemýšlítekam na kosmetiku v Praze, využijte kosmetické studio Oáza v Praze . Nabídka služeb je velice zajímavá , naleznete zde potřebné úkony a také péči s kvalitní kosmetikou.

Objednávejte se na telefonním čísle - 777 083 010.

Kosmetické studio se nachází na Praze - Strašnice s dobrou dostupností. Nabízí Vám komplexní ošetření v oblastech kosmetiky, které se níže dočtete.

Pomůžou Vám s péčí o Váš vzhled a zdraví v našem nově zřízeném studiu s vyškolenými odborníky vybavenými nejmodernějšími přístrojovými technologiemi. Obraťte se na nás my Vám rádi vysvětlíme principy nových progresivních technologií a prakticky si můžete ověřit garantované výsledky za zaváděcí ceny.

Služby studia:

 • Účinné a bezbolestné odstranění tukových vrstev
 • Formování postavy a odstraňování celulitidy
 • Aktivní peče o pleť
 • Aktivní peče o krásu a vzhled
 • Solárium - vertikální i horizontální
 • Permanentní make-up
 • Manikúra a modeláž nehtů
 • Bělení zubů - Dentalux

Věříme, že budete se službami a také s profesionalitou, kterou Vám kosmetické studio Oáza může nabídnout velice spokojeni. Níže Vám představujeme bližší informace o poskytovaných služeb.

Kosmetické ošetření

I když o svoji pleť pečujeme doma: čistíme si pleť čistící pěnou, tonikem, mlékem ráno a večer, používáme denní, noční, oční krémy, sem tam si uděláme peeling nebo masku, přeci jen je dobré čas od času navštívit kosmetičku, která se postará nejen o hloubkové vyčištění pleti, ale také se můžete těšit na příjemnou masáž obličeje, dekoltu, nanesení séra, výživových kapslí, masky, úpravu a nabarvení obočí, řas, depilaci horního rtu aj. Uvidíte, že při pravidelných návštěvách kosmetičky se stav Vaší pleti výrazně zlepší a získá svůj ztracený jas, hebkost a hydrataci. A jako bonus dojde ke zmírnění jemných vrásek.

Účinné a bezbolestné odstranění tukových vrstev

Kavitace je fyzikální jev, který působí na zásobu tekutin. Ultrazvuk při nízké frekvenci vytváří v intersticiálních tekutinách cyklus komprese a následné expanze, kdy se postupně generují mikrobublinky plynu (kavitace), které se zvětšují, až vyvolají porušení křehké tukové buněčné membrány. Tuk následně vyteče do mezibuněčného prostoru, kde je metabolizován do podoby ve vodě rozpustného glycerolu a mastných kyselin a vzniklé látky jsou transportovány lymfatickým systémem z těla ven.
Radiofrekvence je neionizující elektromagnetické záření pásma radiových vln, které způsobuje změnu elektrického náboje a odolnosti vůči pohybu iontů a molekul (dipólů) v oblasti ošetření. Tímto biofyzikálním efektem vzniká prohřátí tkání a následně dochází ke zlepšení oběhu krve v mikrovaskulárním systému, k nastartování lipolytické činnosti a stimulaci kolagenu. Kolagen (základní protein pojivové tkáně pokožky, se spirálovou molekulární strukturou) při velkém ohřátí vyvolá částečnou destrukci nitrobuněčných spojení, která se ihned projeví zkracováním a trojrozměrnou kontrakcí spirálovitých vláken. Zvýšení teploty současně aktivuje proteosyntetický účinek (syntézu) a produkci nového kolagenu typu 1 (fyziologický kolagen konturový). Zatímco zkracování proteinů se projeví okamžitě, nová proteinová syntéza sice zabere více času ale probíhá i v následujících měsících po ošetření. Konečným výsledkem je zvýšení pevnosti a vypnutí pokožky. Tyto dvě unikátní technologie dosahují výborných výsledků tím, že se používají při ošetření současně.

Omnika je v současné době nejmodernějším přístrojem na trhu s nejlepšími výsledky, jakých lze vůbec s přístrojovou technikou dosáhnout. S Omnikou lze současně pracovat na redukci tuků a zpevnění ochablé pokožky a její regeneraci. Díky této převratné technické kombinaci dostanete dlouhotrvající dvojitý efekt při značné úspoře času a tím i finančních nákladů při srovnání s ostatními technologiemi.
## Formování postavy a odstranění celulitidy

Novinka v boji proti celulitidě, obezitě a tvarem postavy. Masáž vakuovým masážním přístrojem DERMO V4 pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a rotujících kuliček, tzv. suché masáže. Vakuová přístrojová masáž působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. Ve spojení s technologiií ultrazvukové liposukce vykazuje nejlepší výsledky při formování postavy.

Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže klienta, je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace.
Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla, váhový úbytek a harmonie klienta.
## Aktivní péče o pleť

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a pro živé buňky má zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.
Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.
Světelná energie postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká – vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. Podle účinku na organismus je můžeme rozdělit na tři hlavní skupiny:
- Analgetický (proti bolesti) - potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizovaného světla. - Protizánětlivý - nastává díky působení polarizovaného světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů. - Biostimulační - při zvýšeném přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.

Laserové ošetření účelně doplňuje speciální laserová kosmetika Merlin, zvolená dle potřeb klientky. Speciální laserová kosmetika představuje nadstavbovou péči, která obsahuje dvoufázové ošetření založené na aplikaci hydrogelu a následné aktivaci laserovým paprskem. Práci kosmetičky tento systém velice urychlí a výsledky jsou viditelné mnohem dříve než by tomu bylo bez speciální kosmetiky. Předností této kosmetiky je především možnost řešit každý problém individuálně. Klientka poté tuto kosmetiku používá pravidelně ráno a večer až do vypotřebování v domácí péči. Pravidelné nanášení výrazně prodlužuje účinek laserového záření.
## Bělení zubů

Dentalux nabízí unikátní jednoduché kosmetické bělení zubů. Proces je rychlý, bezpečný a cenově dostupný. Nabízí zákazníkům lesklý, bílý úsměv za pouhých  20 minut během pouze jednoho ošetření. Pro zlepšení účinku bělení je nutno použít set pro domácí ošetření (doba použití cca 14 dnů). Vybělení zubů vydrží v závislosti na životním stylu obvykle 6-12 měsíců.

Proč navštívit kosmetické studio Oáza

 • Široká škála kosmetických a relaxačních služeb
 • Profesionalita
 • Spokojenost zákaznic
 • Zavedenost na trhu
 • Spolupráce s renomovanými lékaři

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15154 (rodina-finance.cz#22222)


Přidat komentář