Kadeřnické salóny Hair City

Exotika, netradiční kombinace barev, jedinečné precizní účesy s vysokou dávkou nápaditosti a odvahy. I tak se dá charakterizovat nová kolekce účesů pro jaro/léto 2010 kadeřnických salónů Hair City. Zvolte duhové barvy letošního léta!

Móda hýbe světem!

Ženy, muži, děti; všichni v dnešní moderní době dbáme na to, jak vypadáme. Může se jednat o líčení, šperky, které nosí dámy i páni do společnosti nebo na kulturní akce, oblečení, které je významnou dominantou dnešní doby. Móda určuje trendy, atraktivní a rafinované doplňky, tvary a materiály obuvi či oblečení.

Neméně důležitá je ale vaše vizáž obličeje jako celku. Ta je bezesporu podtržena vašimi vlasy, které přitahují pozornost a oční kontakt všech kolemjdoucích. Zaměřte se proto na to, jak vaše vlasy vypadají, jakou mají kvalitu, jaký nosíte účes, barvu, jak si vlasy během dne upravujete.

Vlasy vyjadřují momentální náladu a rozpoložení, jsou nedílnou součástí, která vypovídá o vaší osobnosti, zájmech, temperamentu, povaze. Neváhejte a udělejte změnu, nechte vaše vlasy říct více o vás samotných!

Kadeřnické salóny Hair City

Abyste získali osobitý účes, který bude nejen odpovídat vašim představám, ale bude vaší nedílnou součástí a bude vyjadřovat vaše „já“, je nutné navštívit profesionály. Jedním z nich jsou kadeřnické salóny Hair City.

Hair City je síť kadeřnických salónů, které působí po celé České republice, proto nebude v žádné případě problém najít ten, který bude nejblíže vašemu ** b ** ydlišti. Návšt*** ** ěv ** ou tohoto salónu dáváte zelenou ** ***vaší proměně! A proč tomu tak je?

**
**

Profesionalita kadeřníků

Kadeřnické salóny Hair City nabízí širokou škálu služeb v oblasti vlasové kosmetiky, které jsou zajišťovány profesionálním týmem kadeřníků. Ti jsou pravidelně seznamováni a informováni o nových trendech, módních výstřelcích, technikách stříhání, melírování nebo barvení.

Každý z kadeřníků této sítě vám při výběru barvy, melíru nebo střihu podá kvalitní a profesionální konzultaci, která povede k těm nejlepším výsledkům. Řídí se nejen svými profesionálními poznatky a zkušenostmi, módou či trendy, ale zároveň sledují vaše přání. Ke každému zákazníkovi přistupují jako k individualitě, k osobnosti.** **

I vy jistě máte představu, v jakém účesu byste se cítili pohodlně, příjemně a atraktivně, aby vás nezatěžoval přílišnou náročností na údržbu, aby nebyl příliš výstřední nebo naopak málo kreativní. Ve spolupráci s kadeřníky salónu Hair City najdete to nejlepší řešení pro vás.

Kvalitní značková kosmetika

Salóny Hair City si zakládají na kvalitě prováděných služeb. S tím samozřejmě souvisí i použitá vlasová kosmetika. Nekvalitní vlasová kosmetika by mohla vašim vlasům jen uškodit a tak zničit celkový výsledek práce kadeřníka. Salóny Hair City myslí i na toto.

Pro vytvoření vašeho účesu se po celou dobu využívá pouze kvalitní značková kosmetika Matrix, Biolage, L´Oreal Professionnel, Redken, Kérastase a Schwarzkopf. Tato skutečnost doplňuje a podtrhuje profesionální a zodpovědný přístup k vašim vlasům a k vám samotným.

Kadeřníci v Hair City mají pro vás vždy něco nového!

V salónech Hair City se vám nestane to, že po dobu 5 let odejdete vždy se stejným účesem. Doba je velmi rychlá, podléhá trendům, rádi se strojíte, líbíte a jste atraktivní. Proto pro vás Hair City připravuje atraktivní kolekce, které jsou inspirovány tím nejlepším.

V současnosti máte možnost se seznámit s kolekcí pro jaro/léto 2010, pod názvem Color world by Hair City. Dopřejte tedy svým vlasům změnu a seznamte se více s touto atraktivní nabídkou.

Color world by Hair City

Tato kolekce připravená pro jaro/léto 2010 je inspirována barvami světa. Kadeřníci se nechali unést barvami exotických krajin, pouštním pískem, exotickými dřevinami, cizokrajným kořením a architekturou cizokrajných měst.

To vše jim umožnilo vytvořit takovou kolekci účesů, která je rafinovaná ve svém střihu, tvaru a exotická ve svých barvách. Výsledkem je škála účesů působících kouzelně až tajuplně, účesy jsou vysoce sofistikované, elegantní a samozřejmě precizní do každého detailu.

Mají jednu významnou a nespornou výhodu. Jsou vytvořeny tak, aby byla možná jejich okamžitá proměna za pomocí správného stylingu. Díky těmto rychlým a snadným úpravám z elegantního a jemného účesu vytvoříte divoké, uvolněné a nespoutané kadeře, které odkryjí vaši druhou stanu osobnosti.

Čím jsou střihy nové kolekce jedinečné?

Dominantou střihů vytvořených v rámci této kolekce je přední část účesu. Jedná se o plnou výraznou ofinu, která je střižena buď rovně nebo do jemného oblouku, který něžně lemuje vaše obočí. Ofina tak dodává kouzlo pohledu vašich očí, upoutává na ně pozornost.

U dlouhých i kratších střihů se v přední části účesu také často objevuje výrazná patka v podobě sofistikované vlny. Tato vlna dodává netradiční nádech účesu, je rebelská, nesmlouvavá, stahuje pozornost kolemjdoucích. Nebojte se vyřadit z davu a být výjimečná!

Kouzlo barevných odstínů nové kolekce

Pro každou tvář s ohledem na její zbarvení a obličejové rysy** ** najdou kadeřníci v salónech Hair City ten nejlepší účes. Účes není ovšem je tvar, střih, ale také vhodně zvolená barva. Barva dodává účesu a tím vašemu vzhledu šmrnc, lesk, jedinečnost.

V rámci nové kolekce se kadeřníci rozhodli využít barvy z řady Color Sync a Socolor beauty a melíry V-light z řady vysoce kvalitních profesionálních produktů značky Matrix. Tímto je zaručena maximální kvalita barevných odstínů, které při aplikaci nemají nežádoucí vliv na strukturu vlasu a které vydrží po velmi dlouhou dobu.

Výběr barev byl založen na inspiraci z exotických krajin, kde se setkáváte s netradičními barvami, jejich prolínáním odlesky. Kolekce se zaměřuje na duhově zlaté a béžové odstíny, teplejší blond v kombinaci s duhovými odstíny, ale také na syté zlatavohnědé nebo zlatavoměděné odstíny. Přirozený vzhled těchto odstínů je zajištěn přesným promelírováním tón v tónu v konkrétních partiích.

Nezapomínají ani na finální styling

Aby byl výsledek perfektní, nesmí se zapomenou na finální styling, který dodá účesu šmrnc, nadýchanost nebo neukázněnost. Pro styling jsou použity přípravky řady Tecni Art od L´Oreal Professionnel a Osis od Schwarzkopf Professional.

Záruka na provedenou práci

V kolika salónech se setkáte s poskytnutím záruky na provedené kadeřnické služby? Salóny Hair City si za svou prací stojí. Proto se neobávají poskytnout na své služby záruku. Poskytují vám profesionální péči se zárukou kvality na střih vlasů, a to po dobu 1 týdne, a na barvu, zde je záruka na dobu 2 týdnů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15134 (rodina-finance.cz#20701)


Přidat komentář