Zakázkový nábytek - Týn nad Vltavou a okolí

Kouzlo zakázkového nábytku spočívá ve výrobě nábytku na míru. Pokud Vás neoslovila nabídka bytových kousků z obchodních nábytkářských řetězců, oslovte truhlářskou firmu. Ta Vám vyrobí nábytek dle požadovaného vzhledu, materiálu a rozměru.

S čím vším můžete oslovit truhláře, který se specializuje na zakázkový nábytek? Dalo by se říci, že prakticky se vším, co je ze dřeva. Ovšem, nejen ze dřeva. Truhlářské firmy totiž pracují nejen se** dřevem**, ale také jiným materiálem. Záleží na Vašich požadavcích, představách a stavu peněženky.

U truhláře si můžete nechat vyrobit jednotlivé kousky, jako je například stylový botník, věšák, lavice, stůl do kuchyně, konferenční stůl do obývacího pokoje, židle, stolík, ale také komplet kuchyňskou linku, nebo skříň do ložnice či předsíně apod.

Truhlář dnešní doby

dřevem jako materiálem se pracovalo od nepaměti. Vlastnosti dřeva a s ním související výhody se nemění, ať už jsme v současnosti, nebo bychom žili před sto, dvě stě i více lety. Něco jiného však je, jak přistupuje k výrobě nábytku samotný truhlář. Sleduje nové trendy, materiály, doplňkové komponenty aj.? Nebo jsou jeho vyrobené kousky stále stejné, neměnné, bez nových nápadů a kreativity?

Zkušeného a „moderního“ truhláře, jdoucího s dobou, poznáte snadno. Zajdete-li za ním, například s poptávkou kuchyňské linky či vestavné skříně, nejenže s Vámi probere Váš případný návrh, výkresy. Nabídne Vám rozličné varianty řešení, co do materiálu, způsobu vnitřní organizace skříněk, způsobu otevírání, typů úchytů aj. V případě, že byste přišli za truhlářem bez konkrétního obrázku, je možné se přímo u něj inspirovat. Buď Vám předloží fotografie, katalog realizovaných kousků nábytku, nebo se s Vámi také vydá k zákazníkovi, pro kterého vyráběl.

Solidní truhlář Vám také vypracuje předběžnou cenovou kalkulaci. V případě, že se pak domluvíte na vzájemné spolupráci, nic již nebude bránit tomu, aby začala výroba Vámi poptávaného** nábytkového** kousku.

Zakázkový nábytek - Týn nad Vltavou a okolí

Mohlo by se zdát, že nábytek si pořizujeme na celý život, nebo alespoň s tím přesvědčením. Ovšem plány jsou jedna věc a realita druhá. Náš vkus se totiž mění. Kromě toho, nové technologie, materiály, možnosti a kreativita výrobců, přináší neotřelé moderní kousky. Není také výjimkou, že se přestěhujeme, a tak se nám původní nábytek nebude hodit do nového bytu.

A pak tu je ještě finanční stránka. Celkové zařízení bytu není nijak levnou záležitostí. Je třeba se kolikrát rozhodnout, zda si pořídíme například kvalitní podlahovou krytinu, elektroniku, vybavení do koupelny aj. Je pak logické, že na „něčem“ je zapotřebí ušetřit a uskrovnit se. Pokud to byl Váš případ, že jste si dříve například pořídili sektorový stůl a židle, možná je již čas, dopřát Vaší kuchyni nové místo pro hodování. Kvalitní stůl je totiž základem každé kuchyně. Jak by se Vám líbil stůl a židle z masivu?

Skříně na míru do předsíně, ložnice

Úložného prostoru není nikdy dost. A pokud máme děti, ty postupně rostou a potřebují více místa nejen na oblečení a boty. Dětské pokojíčky ve standardních panelových bytech, nepatří zrovna k těm největším. Dětský pokojík, ať už pro batole, předškoláka, nebo také dospívající mládež, by měl být nejen útočištěm a místem odpočinku. V dětském, či juniorském pokojíku by měl být dostatek místa. Není zrovna nejšťastnější, když je pokojík plný nábytku, a v podstatě se v něm nedá hnout.

Jedním z efektivních řešení tak často bývají úložné skříně v předsíni, kam si děti mohou dát například oblečení či hračky, které nejsou zrovna v permanenci. Oproti tomu rodiče využívají skříně v ložnici, nebo také v předsíni, je-li předsíň dostatečně velká.

To, abyste mohli skříně v předsíni, či ložnici plně využít, je vhodné mít skříň de facto až ke stropu. To samé, co do výšky, platí i u šířky. Vydáte-li se do kamenných prodejen, či na internet, jistě se setkáte se slušnou nabídkou skříní. Ovšem, museli byste mít štěstí, abyste našli skříň či skříně, které by Vám plně vyhovovali, co do materiálu, vzhledu a rozměru. Možná chcete skříň „teď hned“, na druhou stranu, kdo ne. Kolikráte však i skříně, které byste si vybrali v běžné prodejně, nejsou na skladě a dodací lhůty se vyšplhají na týdny.

Podíváme-li se na práci truhláře, pak Vám nejen vyrobí skříň přesně dle Vašeho přání, ale jeho lhůta je častokrát srovnatelná s prodejnou. A pokud se Vám poštěstí se natrefit do období, kdy má truhlář volněji, pak se budete moci těšit z nové skříně i za kratší dobu.

Kuchyně na míru

Již dávno neplatí, že kuchyň je pouze útočištěm žen. Celá řada mužů se také dokáže pěkně otáčet ve světě voňavých pokrmů. Abychom se však v kuchyni cítili příjemně a vše měli pěkně po ruce a nemuseli se nad linkou příliš ohýbat, či si pokaždé brát židli, když chceme uložit nádobí, či nákup do horních poliček, je zapotřebí mít kuchyňskou linku na míru.

Je možné sice zajít do nábytkářské firmy a za pár okamžiků odejít s objednávkou a dodacími podmínkami nové kuchyně. Je možné si také pořídit kuchyni v rozličných internetových aukcích. Ruku na srdce, rozhodneme-li se pro kuchyň na míru, pak takové se žádná jiná nevyrovná. U kuchyně vyrobené na zakázku si totiž můžete sami navrhnout, či ve spolupráci s truhlářem, kde budou jako skříňky, šuplátka. Neméně důležité je také volba vnitřního prostoru. Poházené poličky, metličky aj., již nemusí „zdobit“ skříňku. Vše bude mít pěkně své místo. V kuchyni na zakázku se Vám bude vařit, péct jedna radost.

A záleží jen na Vás, zda si k nové kuchyni pořídíte rovnou i stůl se židlemi. Ono sladit** kuchyňskou linku** s jídelním koutem není nic jednoduchého, pokud pořizujete kuchyň a jídelní set separátně v klasické prodejně.

Říká se, že život je jeden velký kompromis. Něco na tom jistě bude. Kompromis je vhodné častokrát zvolit v pracovním i osobním životě. Ovšem ne ve všech směrech, to musíte být Vy, kdo sleví ze svých požadavků a přání. S nábytkem vyrobeným na zakázku, není třeba žádného kompromisu. Díky nábytku na míru, se budete cítit doma, skutečně jako doma. A pokud si necháte vyrobit nábytek do své kanceláře, pak i v tomto směru má takový nábytek významné postavení. Samotné vybavení kanceláře totiž vypovídá o Vašem vkusu, přesvědčení, stylu života. Zvete-li si do kanceláře své potenciální i stávající klienty, pak jistě není radno podceňovat takový „detail“, jako je nábytek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15083 (rodina-finance.cz#23177)


Přidat komentář