Truhlářské práce - Říčany

Dřevěný nábytek nebo masivní nábytek je stále žádaný. Patří mezi velice oblíbený a pokud má někdo interiér zařízen nábytkem na míru, jeho byt se stává středem obdivu. Některé kousky mohou vypadat jak ze zámku.

V prodejnách nábytku můžete v dnešní době vybírat z  ohromného množství zboží, ale sériově vyráběný nábytek Vás zřejmě neosloví. Může se vám líbit, ale pouze dřevěný nábytek na míru plně respektuje Vaši individualitu, vystihuje Váš domov a Vaši osobnost. Můžete se rozhodnout pro nákup nové kuchyňské linky, kancelářského nábytku nebo si objednat nábytek z masivu, a můžete si být jisti, že obdržíte kvalitní výrobek, který Vám bude sloužit dlouhá léta. A pokud obdivujete práci starých mistrů, kteří v minulosti dodávali zdobený nábytek na zámky, vězte, že i dnes existují firmy, kteří to dokáží.

Nábytek na míru

Pokud potřebujete vyrobit nábytek, který přesně zapadne do vašeho interiéru, využijete nabídku** truhlářské firmy**. Služby truhlářské firmy spočívají v zakázkové výrobě, kdy Vám truhlářství dokáže vyrobit různé typy nábytku a výrobků ze dřeva v rozměrech a designu, který potřebujete. Můžete si přát vyrobit například moderní kuchyně na míru, dětský nábytek, předsíňové stěny, obývací pokoje na míru, stoly, nábytek do kanceláře nebo nábytek z masivu. Nábytek vyrobený na míru, dokáže maximálně využít prostor Vašeho bytu.** Zkušený truhlář** dokáže vytvořit jedinečný originál (rozměr, tvar, materiál, barva), který bude vypovídat o Vašem vkusu. Výhodou nábytku na míru je tedy kvalita, originalita a funkčnost.

Kuchyně na míru

Kuchyně a jídelna je vždy středem každé domácnosti. Je to místo, kde se rodina schází, ale je to také pracovní prostor. Proto se Vám truhlářství, které nabízí kuchyně na míru, snaží vyjít maximálně vstříc při výběru toho nejlepšího designu a materiálu. Na provozovně truhlářství Vám představí širokou škálu možností materiálů a jejich kombinací, a představí Vám možnost dodání elektrospotřebičů od smluvních partnerů. Můžete si nechat vyrobit například kuchyně ve vysokém lesku, masivní kuchyně, kuchyňské linky a kouty, kuchyňský bar nebo jídelní stoly v různých tvarech a velikostech.

Výhody kuchyní na míru

Pokud chcete vlastnit kuchyň, která se vám bude nejen líbit, ale bude přesně vyhovovat Vašim potřebám, nechte si kuchyni vyrobit na zakázku. Truhlářství Vám nabídne a představí možné materiálové a barevném řešení Vaší budoucí kuchyně. Dozvíte se o možnosti vybavení kuchyně nejnovějšími vestavěnými spotřebiči, a o možnostech technické vybavenosti, jako jsou dřezy, baterie, drtiče odpadu, osvětlovací systémy apod. Zakázkové truhlářství Vám na místě předvede různé varianty zásuvek, výsuvů a úložných prostor pro nádobí. Vaše nová kuchyně na míru bude přesně podle Vašich představ, dokonalá v každém detailu. Samozřejmostí je přesný požadovaný tvar kuchyně podle dispozice bytu.

Vestavěné skříně na míru

Nemáte dostatek úložných prostor? Nevyhovuje Vám vaše stará skříň? Potřebujete vyřešit ukládání šatů, obuvi, nebo jiných předmětů? Pokud se obrátíte na zakázkové truhlářství, jste na správné adrese, neboť právě tam Vám mohou nabídnout vestavěné skříně a skříňový nábytek dle Vašich představ. Oblíbenost vestavěných skříní stále stoupá, vestavěné skříně jsou praktické a díky novým, kvalitním materiálům můžete získat moderní, netradiční nábytek. Úložné prostory patří k nejdůležitějším prvkům každé domácnosti. Současný trend velkoprostorových vestavěných skříní v moderním designu z nich činí atraktivní součást interiéru. A právě zakázkové truhlářství Vám může nabídnout vestavěné skříně na míru s širokou nabídkou materiálového provedení a doplňků, které budou plnit nejen potřebnou funkční, ale také dekorační funkci. Vestavěné skříně Vám pak truhlářství vyrobí na míru přesně tak, jak to bude ideální pro Vaše prostory.

Restaurování historických interierů

Také je starožitný nábytek a tím i starožitné interiéry Vaší vášní? Starožitný nábytek je krásný, o tom není pochyb, ale mnohdy na něm zapracuje zub času a je potřeba jej zrestaurovat. A tady přichází ke slovu opravdoví mistři truhláři. Dokáží starý nábytek opravit tak, že nemáte šanci poznat, co mu vlastně před opravou bylo. Nabídka profesionálního truhláře v oblasti restaurování historických interierů obsahuje nejen opravy interiérových starožitností, ale dokáže zrestaurovat také krásné cenné kousky do exteriéru. Restaurování představuje umět opravit starožitný nábytek, historické stavební dekorace, starožitné dveře, různé starožitné drobnosti nebo také starožitné krby či kamna. Profesionální truhlářství, které se specializuje na restaurování historických interierů a exteriérů, dokáže vyrobit do nestandardních prostor na zakázku vyrobené kusy ze starých prvků. Samozřejmě, že výroba probíhá** ručně** a podle původních postupů a technologií.

Restaurování historických exteriérů

Práce na historických exteriérech jsou další kapitolou v široké nabídce zakázkové výroby. V nabídce služeb profesionálního truhlářství lze nalézt také opravy a restaurování domovních dveří, vrat i portálů, historických oken apod. Jedná se o renovaci historických částí a výrobu chybějících částí různých předmětů. Součástí renovačních prací je také povrchová úprava, kdy je v některých případech nutné povrch opatřit pravým, 24-karátovým zlatem.

Restaurování dveří a vrat

Staré historické dveře a vrata mnohdy leccos pamatují a lidé se k nim také často nechovají zrovna přátelsky. Proto služby restaurování dveří a vrat zaujímají poměrně velkou část objemu práce truhláře. Některé zakázky vyžadují velmi citlivé restaurování s použitím původních povrchových úprav a se zachováním původních kování.** Truhlář** tedy musí být velmi zkušený a musí vědět, co si může v průběhu práce dovolit. Další typy zakázek se týkají např. při restaurování vstupních dveří do bytových domů. Vstupní dveře je možné na přání zákazníka osadit moderními zámky, samozavírači či jinými technickými prvky. Tyto práce jsou obvykle prováděny ve spolupráci se specializovanou firmou. Při restaurování dveří či vrat se používají nejrůznější povrchové úpravy, aby bylo dosaženo dokonalého vzhledu. Na restaurované dveře lze zajistit pískovaná skla, vitráže, nová kování, opravu mříží, a samozřejmě také náhradní dveře po dobu opravy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15075 (rodina-finance.cz#23146)


Diskuze a zkušenosti

Machačová Naďa | 11.10.2011 22:26
Restaurování starých domovních dveří Prosím o zaslání kontaktu na vaši firmu, nějak ji nemohou najít. Děkuji. Mch


Přidat komentář