Truhlářské práce - Chomutov

Pokud rekonstruujete dům nebo byt, jistě zvažujete pořízení nové kuchyně. Přemýšlíte, že by se Vám do nového hnízdečka hodila i vestavěná skříň, nový stůl i židle a taky celá ložnice? V takovém případě je nejvyšší čas oslovit truhláře.

Truhlářství Chomutov

Naprostá většina zákazníků se obrací na truhláře v případech, kdy potřebuje vyrobit zakázkovou výrobu, čímž se rozumí různé typy nábytku, kuchyně, skříně, dveře, schodiště apod. Truhlář tedy vyrobí zakázku dle konkrétního požadavku zákazníka. Může se jednat o zakázku pro jednu domácnost, nebo o zakázku větší, jako např. výroba dveří do celé firmy. Pokud potřebujete nový nábytek do bytu, schodiště, dveře nebo novou kuchyňskou linku, vše potřebné najdete v nabídkách jednotlivých truhlářských firem. Pokud budete mít zájem nechat si od konkrétní firmy něco vyrobit, truhlář k Vám domů přijede zaměřit prostor, zpracuje návrh, udělá cenovou nabídku a pokud s navrženým budete souhlasit, následně Vám nábytek namontuje. A jaké že jsou nejčastější zakázky truhlářských firem? Čtěte dál.

Truhlářské práce - Chomutov

Žádný jiný nábytek neozdobí interiér a exteriér tak jako ten, který je vyrobený přímo na míru. Jestliže jste se rozhodli, že si necháte vyrobit nábytek přímo od truhláře, ale v Chomutově a okolí žádného neznáte, my vám jednu truhlářskou firmu představujeme.

Truhlářská firma pana Marcela Gaiera se zabývá truhlářskou výrobou a zhotovením nábytku na zakázku, podle přání klienta.Truhlářství Marcel Gaier

Zajišťuje výrobu:

  • Kchyňské linky
  • **Obývací sestavy
    **
  • **Koupelnový nábytek*** ***
  • ** Interierový nábytek**
  • Plovoucí podlahy

Vše na míru přesně do vašich prostor. Všichni truhláři této profesionální firmy kladou důraz na funkčnost, kvalitu a spolehlivost výrobků.

Truhlářská firma - Marcel Gaier

Adresa: Jirkovská 5011, Chomutov, 430 04

Telefonní kontakt: +420 777 969 147

Emailové spojení: ginterier@email.cz

Více informací o truhlářství Chomutov naleznete zde:http://ginterier.sluzby.cz/

** **Kuchyně na míru Chomutov

Kuchyně na míru žádají zpravidla zákazníci, jejichž prostory jsou atypické. Toto však nemusí být pravidlem. Současná moderní doba zavádí nové trendy včetně designu kuchyně. Žádoucí je, aby kuchyň byla optimálně přizpůsobena prostoru a prostor byl co nejlépe využit. Záleží jen na Vás, jaký typ kuchyňské linky si vyberete, z jakého materiálu a jakou barvu. Grafický návrh kuchyňské linky je nutný z toho důvodu, abyste si přesně uměli představit, jako bude Vaše nová kuchyňská linka vypadat.

Dělení kuchyňských linek podle dispozic prostoru

Kuchyňské linky můžeme rozdělit:

Kuchyně typu U

Kuchyň ve tvaru U je, dá se říct, nejpraktičtější. Díky tvaru U můžete v kuchyni vytvářet několik prací najednou, protože velký a ideální prostor této kuchyně Vám to dovolí. Tento typ kuchyňských linek se doporučuje tam, kde je dostatek prostoru. Jde o esteticky a uživatelky nejvyváženější variantu.

Kuchyně typu I

Pokud jsou Vaše prostorové možnosti omezené, bývá tento zpravidla jediným možným řešením. I taková kuchyně tohoto jednoduchého charakteru se však může stát opravdovým designových šperkem Vaší domácnosti.

Kuchyně typu L

U kuchyně tohoto typu se mísí podíl praktičnosti a estetiky. Dá se použít téměř do každého p

rostoru. Pokud tento typ doplníte ještě samostatně stojícím pultem, můžete dokonce získat kuchyňskou linku typu U.

Než zadáte truhlářovi zakázku na výrobu kuchyně, je potřeba si řádně promyslet pár velmi podstatných věcí, kterými jsou např. počet členů Vaší domácnosti, jak moc je kuchyň využívaná, kolik času trávíte v kuchyni, atd.

Kuchaně na míru Marcel Gaier

Vestavěné skříně Chomutov

Vestavěné skříně se staly nedílnou součástí interiéru našich domovů. Stále více lidí si vestavěné skříně oblíbilo. A není se čemu divit. Taková skříň totiž už neslouží pouze jako úložný prostor, ale díky svému skvělému vzhledu i jako dominantní kus nábytku. Užitnou hodnotu vestavěné skříně podtrhuje také důmyslné vnitřní vybavení, různé detaily, které umožňují snadnou manipulaci s věcmi, které se uvnitř skříně nacházejí. Výroba vestavěných skříní se samozřejmě přizpůsobí potřebě uživatele, jeho požadavkům. Vestavěné skříně volí zákazníci i z toho důvodu, aby vyřešili nedostatek prostoru v bytě nebo domě. Jak všichni dobře víme, místa totiž není nikdy dost.

Pokročilá modernizace bytu nutí lidi stále hledat praktičtější způsob využití prostoru, kterým vestavěné skříně bezesporu jsou. Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí, kterými jsou svislé posuvné, otevírací dveře, tou druhou částí je policový systém na míru. Vestavěné skříně jsou praktické a flexibilní. S posuvnými dveřmi získáte prostor s velkým potenciálem úložných ploch.

Jak probíhá samotná instalace vestavěné skříně?

Úplně prvním krokem je domluva s truhlářem na konkrétním čase a místě, kam si přejete skříň vestavět. Truhlář následně po příjezdu vše přeměří, zhodnotí a navrhne nejvhodnější řešení konstrukce skříně. Dále Vám ukáže vzorky materiálů, abyste si mohli vybrat barvu Vaší skříně a celkově ji sladit s nábytkem, který již ve Vaší domácnosti je. Poté, co má truhlář vše potřebné zaznamenané, zhotoví cenovou nabídku vestavěné skříně, vypracuje návrh. Poté už si domluvíte termín montáže a následně Vám bude vestavěná skříň namontována.

Vestavěná skříň Marcel Gaier

Plovoucí podlahy Chomutov

Plovoucí podlahy jsou v současné době stále více oblíbené. Atraktivní na nich je příjemný vzhled, který zapadne snad do každého interiéru, ale také, a to především,  široká škála barev, od těch nejsvětlejších až po barvu tmavého buku. Nechat si položit plovoucí podlahu do svého bytu s sebou přináší nespočet výhod. Mezi ty základní patří např. minimální nebezpečí tvorby spár, pocítíte komfort při chůzi, plovoucí podlaha je položena velmi rychle a bez zbytečného hluku nebo zápachu, dále taky plní izolaci proti hluku a hlučnosti způsobené chůzí po podlaze, pokud se Vám stane, že podlahu nějakým způsobem poškodíte, např. rýhami, škrábanci apod., není nic snadnějšího, že poškozený díl plovoucí podlahy demontovat a vyměnit jej za nový. Plovoucí podlahy jsou vysoce zdravotně nezávadné, velmi snadno se udržují, zejména po použití kosmetického prostředku na plovoucí podlahu, kterých je na trhu víc než dost a jsou vhodné pro podlahové vytápění. Několik nevýhod plovoucí podlahy by se samozřejmě taky našlo. Patří sem například malá odolnost proti kolísající vlhkosti a teplotě, malá odolnost proti zatečení – u zatečení hrozí větší nebezpečí zvlhnutí ve spárách a nelze ji použít v místnostech, kde je podlaha bodově hodně zatížena, zejm. velkými kusy těžkého nábytku.

Dveře a jejich výroba Chomutov

Dveře jsou jednou z prvních věcí, kterých si všimnete, když přijdete k někomu na návštěvu, nebo když se vrátíte z práce domů. Jsou totiž neustále na očích. Proto je velmi nutné vybrat takové, které podtrhnou půvab Vaší domácnosti. S dřevěnými dveřmi se dá bohatě experimentovat a to jak s jejich vzhledem, tak i s účelem. Existuje několik typů dveří. Klasickými dveřmi se rozumí dveře otočné. Jsou to takové, které se většinou otevírají do jedné strany, buď od sebe nebo k sobě. Můžete si zvolit z mnoha dezénů, celodřevěné dveře nebo v kombinaci se sklem. Pokud však máte zájem o dveře, které Vám nebudou zasahovat do prostoru, můžete využít nabídky posuvných dveří, které vedou po kolejnici umístěné ve zdi. Dveře se tím pádem zasunou do takového prostoru a nezabírají místo. Jedním z typů dveří jsou dveře zlamovací. Vypadají jako harmonika, která se při otevírání dveří skládá.

Vskutku existuje velké množství nábytku, které Vám truhlář k Vaší maximální spokojenosti zhotoví přímo na míru. Nic Vám neudělá takovou radost jako byt zařízený a vybavený dle Vašich požadavků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15062 (rodina-finance.cz#23062)


Přidat komentář