Tesařské, klempířské a pokrývačské práce - Velká Bíteš

Zima se neúprosně blíží a vy jste ještě nestihli zrekonstruovat či zateplit střechu? Nebo se nemůžete rozhodnout, jakou střešní krytinu zvolit? Je nejvyšší čas oslovit profesionální firmu.

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce Velká Bíteš

Pokud jste se rozhodli pro celkovou rekonstrukci Vaší střechy nebo její části, či stavíte dům a hledáte firmu, která by vám kompletně střechu zhotovila, máme pro Vás tip v podobě firmy, kterou naleznete na adrese: Velká Bíteš. Tato opravdu profesionální firma je schopna zajistit kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Ke své práci používá pouze ověřeného materiálu a postupů. Její vizitkou je kvalitně odvedená práce a maximální spokojenost zákazníků. Pokud Vás firma také zaujala a rádi byste využili jejich služeb, můžete tak učinit buď osobně na výše uvedené adrese, nebo telefonicky na čísle: , případně **emailem:
**

Pokud hledáte profesionalitu, kvalitu a příznivé ceny, pak je firma** ** tou nejlepší možnou volbou.

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce Velká Bíteš

Největší počet zakázek pokrývačských prací tvoří na našem trhu montáž krytin a to na šikmých střechách. Existuje nepřeberné množství druhů modelů a barev střešních krytin, ze kterých můžete vybírat. Ploché střechy však zaujímají také velmi významné místo a pro profesionální firmu není jejich pokrytí vůbec žádný problém.

Klempířskými pracemi se rozumí např. oplechování střechy včetně průčelí stavby. Dále sem spadají plechové krytiny, okapy, žlaby, střešní okna a lemování, podokeníky, odpadové trouby a mnoho dalších klempířských výrobků, bez kterých by střecha nebyla absolutně kompletní.

Izolace střechy je opravdu hodně důležitá a postará se o Vaši střechu po celé její ploše, navíc již natrvalo zajistí izolaci střechy bez vzniku tepelných mostů.

Každá střecha je jedinečná - Velká Bíteš

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv střešní krytinu, měli byste vědět, že všechny mají svá specifika. Musíte brát ohled zejména na sklon střechy a její členění. Pálené tašky s vázanou vodní drážkou je možné pokládat na střechy, které mají skon minimální 22 stupňů, neprofilované typy pálených tašek od skonu 20 stupňů. Na trhu se prodávají i tzv. posuvné tašky. Tyto jsou vhodné na novostavby, ale i pro rekonstrukce. Jejich výhodou je, že je možné je uložit na původní latě.

Jaké jsou systémy střešních krytin?

Střecha přestavuje takovou část domu, u které je naprosto důležitá funkčnost a dlouhá životnost. Aby byly splněny všechny požadavky kladené na střechu, je nutné, aby všechny díly střešní krytiny do sebe dokonale zapadaly. Kompletními střešními systémy se rozumí takové programy střešních krytin, které jsou vyvinuté k tomu, aby jediná firma dokázala za pomoci vlastní produktové řady vybudovat celou střechu do toho nejmenšího detailu.

Střešní plášť Velká Bíteš

Vnější plášť střechy tvoří z většinové části střešní krytina. A právě střešní krytina určuje nejenom vzhled střechy, ale především její funkčnost a životnost. Základní prvky střešního systému se od sebe odlišují právě použitým materiálem na krytinu. Pokud zvolíte betonové nebo keramické tašky, mějte na paměti, že jsou poměrně těžké. Už i z toho důvodu se vyrábějí v menších formátech. Pokud hledáte materiál lehčí, volte plech, asfalt, atd. U těchto lehčích tašek se vyrábí i větší formáty, které lze položit o to rychleji a snadněji.

Existují však i jiné varianty střešní krytiny. Mezi moderní patří například lehké tašky z vlnitého plechu s plastovou povrchovou úpravou, nebo lehké tašky z vlnitého plechu s kameninovou povrchovou úpravou, nebo také podvrstvené asfaltové šindele s břidlicovou drtí.

Pokud vybíráte střešní krytinu na Váš dům, nevybírejte pouze podle typu střechy, ceny nebo životnosti střešní krytiny, ale berte v úvahu i historické zázemí domu a klimatické podmínky, ve kterých dům stojí. Jestliže jste se rozhodli pro modernější materiál střešní krytiny, je vhodné, když zvolíte takový druh této krytiny, která bude imitovat klasické krytiny, které jsou nejčastěji používané v oblasti, kde stojí dům.

Důležité střešní doplňky Velká Bíteš

Velmi důležitými střešními doplňky, které také určují životnost střechy, jsou detaily v přestupech, průnicích a také detaily na okrajích střešního pláště. Veškeré kvalitní profesionální firmy nabízejí i celou škálu doplňků a příslušenství, díky kterým budou kritická střešní místa vyřešena, a tím dojde ke zlepšení funkčnosti střechy.

Ke střešním doplňkům patří speciální střešní díly, jako jsou hřebenáče, větráky, koncové díly, dále součástky, které jsou důležité pro správné upevnění krytiny a těmi jsou háky, držáky, úchyty, a tak podobně a dále doplňky, díky kterým se zvýší bezpečnost při pohybu na střeše, doplňky, které zabraňují sesuvu sněhu ze střechy, atd. Střešní doplňky se zpravidla vyrábějí z úplně stejného materiálu jako střešní krytiny a proto mají naprosto stejný vzhled jak krytina samotná.

Podle čeho vybrat střešní krytinu na dům - Velká Bíteš?

Tradičním tvarem v našich podmínkách je šikmá střecha. Pro šikmou střechu je opravdu hodně důležité, jakou krytinu zvolíte. Je nutné krytinu vybírat podle tvaru a typu střechy, ale i s ohledem na celkový charakter domu a povětrnostních podmínek. Krytina na šikmé střeše plní hlavní hydroizolační vrstvu a tato vrstva chrání ostatní části střešního pláště, ale také vnitřní prostor před nepříznivými povětrnostními vlivy, jako je vítr, voda, vlhkost. Střešní krytina existuje buď skládaná tvrdá, čímž se rozumí betonová nebo pálená taška, plech, desky na bázi sklad či polykarbonátu, povlaková, kterou jsou asfaltové pásy nebo plastové fólie, a nebo skládaná měkká, což představuje asfaltový šindel a živičné krytiny. Skládané krytiny je možné použít i k zakrytí nejenom rovinných ploch šikmých střech, ale i kuželové plochy, vikýře nebo napoleonský oblouk.

Přírodní materiál Velká Bíteš

Pokud dáváte přednost přírodnímu materiálu k pokrytí Vaší střechy, ideálním řešením je přírodní břidlice, která bývá upravena do tvaru obdélníků, rybí supiny, šestiúhelníku nebo čtverce. Tato břidlice je pevná, pružná a díky ní se dají vytvořit i atypické tvary střechy a detailů. Je vysoce mrazuvzdorná a má i dobré tepelné a zvukové vlastnosti. K dalším vlastnostem patří ty, že je středně těžká, její životnost je, dá se říct, neomezená, ale je poměrně drahá, ovšem nejdražší na ní je její pokládání, které je pracné. Tato břidlice se hodí pro novostavby i rekonstrukce.

Pálená taška Velká Bíteš

Z převážné většiny se jedná o profilové tašky a existují i různé tvarové a barevné varianty. V současné době se na trhu dá sehnat i pálená krytina s keramickou glazurou, která má nižší nasákavost a větší mrazuvzdornost a tuto krytinu je možné sehnat i v různých barevných odstínech. Taková střecha může vytvořit výrazný architektonický prvek. Klasická pálená keramická krytina se hodí a často se používá pro šikmé střechy u novostaveb, ale i rekonstrukcí se sklonem od 22 do 40 stupňů.

Betonová břidlice Velká Bíteš

Betonová břidlice je vyráběná v různých profilech, tvarech a barvách. Tyto tašky se hodí i do klimaticky hodně náročného prostředí, neboť mají nízkou nasákavost a vysokou mrazuvzdornost. Jsou vysoce pevné, díky čemuž snadno odolávají velkým a nečekaným změnám počasí.  Betonové tašky potřebují bezpečný sklon střechy, kterým se rozumí od 22 do 90 stupňů. Betonová krytina je krytinou těžkou, ale odolá i ledovým kroupům a vichřici. Životnost takové krytiny je minimálně 50 let.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15104 (rodina-finance.cz#23231)


Přidat komentář