Stavební, malířské a lakýrnické práce - Praha 4

Rozhodli jste se zrekonstruovat byt se vším všudy, včetně stavebních, pokladačských, malířských či lakýrnických prací a nevíte kde začít a jak vůbec postupovat? Obraťte se na odborníky, kteří Vám veškeré práce kvalitně zhotoví.

Stavební, malířské a lakýrnické práce - Praha 4

Pokud hledáte opravdu kvalitní firmu na stavební, malířské nebo lakýrnické práce a jste z Prahy a okolí, velmi rádi Vám představujeme firmu, která provádí malířské, lakýrnické a stříkané práce včetně lepení papírových tapet. Dále se firma zabývá štukováním, pokládkou obkladů a dlažeb, drobnými zednickými pracemi včetně hrubého úklidu. Obrátit se na tuto naprosto profesionální firmu s mnohaletou praxí můžete, ať bydlíte v bytě či v rodinném domě, pokud chcete rekonstruovat kancelářské prostory, výrobní haly atd. Veškeré práce provádí s použitím kvalitního materiálu a pouze na základě ověřených technologických postupů.

Pokud tedy hledáte rychlost, vysokou kvalitu, preciznost, profesionalitu a příznivé ceny, neváhejte a firmu** ** kontaktujte. Učinit tak můžete buď osobně na adrese:, pokud však upřednostňujete telefonický kontakt, můžete volat na telefonní číslo: nebo použít emailovou adresu:. Pro více informací navštivte webovou stránku:

Nyní si pojďme říct něco více k práci, kterou firma provádí.

Pokládka obkladů Praha 4

Při pokládání obkladů velmi záleží na tom, z jakého materiálu obklady jsou. Je rozdíl, zda se rozhodnete položit keramické obklady, jinak se pokládají kamenné či sádrokartonové obklady.

Keramické obklady Praha 4

Pokud rekonstruujete byt nebo rodinný dům a rozhodli jste se položit nové keramické obkladačky do koupelny, je dobré vědět, že právě u keramických obkladů je nutné povrch, na který budou obklady položeny, opatřit omítkou. Až poté, co je povrch řádně očištěný a navlhčený, položí se na něj krajní obkladačky. Další obkladačky se kladou zdola nahoru. Obkladačky se pokládají na povrch, který je opatřen maltou o tloušťce 10 až 12 mm. Jestliže je podklad, na který se obkladačky pokládají, zcela rovný, je možné, aby malta měla i tloušťku menší. Mezi obkladačkami vznikají při správné pokládce vodorovné a svislé spáry, které by měly mít tloušťku 2- mm. Tyto spáry se na závěr obkladačských prací vyplní gumovou spárovačkou.

Kamenné obklady Praha 4

Kamenné obklady jsou v současné době velmi moderní a poptávka po jejich pokládce razantně stoupá. Není se čemu divit. Právě kamenné obklady vykouzlí z Vašeho interiéru neobyčejný design. Kamenné obklady se používají ve velké míře v administrativních budovách, ovšem i v bytovém interiéru jsou velmi krásné. Vše ovšem záleží na kvalitě jejich výběru a samozřejmě pokládky. Pokud jste se rozhodli pro pokládku kamenných obkladů, na výběr máte z přírodního nebo z umělého kamene. Přírodní kámen je o něco dražší než umělý a v prostředí, ve kterém je položen, přinese také o něco víc luxusu než kámen umělý. Kamenné obklady je možné lepit. Někdy však vyžaduje situace jejich zakotvení na stěnu pomocí kotev, aby mezera od stěny byla 2 cm.

Sádrokartonové obklady Praha 4

Sádrokartonové obklady lidé volí stále víc k tomu, aby zvýšili zvukovou izolace nebo pokud je podklad nerovný. Je možné tyto obklady pokládat do prostor, kde dochází často ke střídání vlhkostí a právě do těchto prostor se umísťují desky se speciální úpravou proti vlhkosti. Sádrokartonové desky se osazují na rošt, ale také se můžou lepit pomocí tmelu, což znamená suchý proces nanášení. Pokud se tyto desky lepí, je nutné věnovat značnou pozornost rovnému a předem očištěnému povrchu.

Lepení tapet Praha 4

Klasické tapety už nejsou také, jaké bývaly dřív, kdy se dalo vybírat pouze z pár druhů barev a vzorů a veškeré domácnosti díky tomu vypadaly na chlup stejně. V současné době získávají tapety nový, moderní nádech. Je možné je lepit na jakýkoliv povrch, a pokud máte na stěnách praskliny nebo jakékoliv skvrny, jsou tapety tím správným pomocníkem pro jejich zamaskování. Před lepením tapet je nutné zajistit, aby byl povrch rovný a hladký. To samozřejmě všechno připraví firma, která provede i samotné lepení tapet. Některé druhy tapet není možné lepit do místností, které se vyznačují vlhkostí. Díky tapetám můžete svůj interiér opticky zvětšit nebo zmenšit, vytvořit ve Vaší domácnosti ojedinělý design a vůbec s tapetami zaexperimentovat. Pokud nejste odborníky přes lepení tapet, je dobré oslovit odborníky, kteří přesně ví, jaké tapety se kam hodí, jaké barvy a vzory zvolit, aby ladili k Vašemu interiéru a hlavně kvalitně tapetu nalepí, že se nemusíte obávat žádných nerovností nebo nepřesností, a nebo toho, že by se Vám začala po čase odlepovat. Staré tapety se můžou odstranit vodou nebo za pomocí odstraňovače tapet nebo pokud lepidlo na tapety rozpustíte ve vodě. Než se nalepí tapeta nová, měl by se povrch natřít penetračním nátěrem. Lepidla na tapety se volí podle druhu tapet. Pokud tedy nemáte s tapetováním dostatečné zkušenosti, přenechejte jejich lepení odborníkovi. Tapety se nejdříve nařežou a se samotným lepením se začíná od rohu místnosti. Tapety je lepí vedle sebe, v rozích místností se však můžou překrývat. Dávejte pozor na to, aby při lepení nevznikali pod tapetou vzduchové mezery.

Malování bytu Praha 4

Možná Vás už omrzeli Vaše zdi doma, které jsou po několik let stejné, a rádi byste byli obklopeni něčím novým, co však nevysaje Vaši celou peněženku. Zde přichází na řadu vymalování zdí. Není nutné malovat pouze jednou barvou, zdi mohou být dokonce uměleckým dílem, které zaujme všechny, co k Vám přijdou na návštěvu. I u této činnosti je potřeba nejdříve stěnu na nátěr připravit a to tak, že se vytmelí všechny díry ve zdi. Potom je také možné nejdříve nalepit tapetu a malovat až na ni, nebo malovat přímo na stěnu. Barvy je možné nanášet houbou a to tak, že nejprve se stěna natře základovou barvou, která musí zaschnout. Abyste docílili dokonalého krytí, natřete zdi více vrstvami. Až stěny stoprocentně zaschnout, připravte si ne moc sytou barvu, která je jiného odstínu než je základová barva a vzorek naneste houbou. Houbu namáčejte do barvy jen zlehka, aby její struktura zůstala na zdi zřetelná. Na houbu příliš netlačte.

Jakou barvu pro výmalbu zvolit?

Než nějakou barvu koupíte, popřemýšlejte nad tím, jaké další barvy budete chtít kombinovat, zda k sobě půjdou a jak na Vás tyto barvy budou působit. Nevybírejte barvy podle současných nejnovějších trendů. Důležité je, aby se Vám barva líbila a abyste ji vnímali pozitivně. Při výběru barvy je nutné brát v potaz velikost interiéru, protože barevnými kombinacemi je možné prostor výrazně opticky změnit. Tmavá barva udělá z velkého pokoje útulnější místnost, světlé barvy zase malý prostor zvětší. V současné době je moderní používat pastelové barvy. Pro zpestření je možné natřít většinu ploch jednou barvou a některé plochy úplně jinou, sytou barvou. Jestliže v místnosti vymalujete jednu stěnu jinou barvou než ty ostatní, celá místnost získá úplně jinou atmosféru a nebude působit obyčejně a fádně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15118 (rodina-finance.cz#23259)


Přidat komentář