Pokládka podlahových krytin - Svinaře - Lhotka

Správně zvolený typ podlahy a kvalitní způsob jejího položení nám zajistí teplo domova a zvýrazní celkový vzhled interiéru. V dnešní době existuje nepřeberné množství různých typů podlah, ze kterých si vybere opravdu každý.

Dřevěné podlahy Svinaře – Lhotka

Dřevěné podlahy volí hodně lidí zejména pro jejich dokonalé vlastnosti. Pryč jsou doby, kdy si dřevěné podlahy pořizovali pouze majetní lidé. Dnes si je pořizují ti, kteří hledají kvalitu a dlouhodobé řešení. Z dřevěných podlah můžete cítit teplo domova, které Vám doprovází na každém kroku. Dřevěné podlahy poskytují kvalitu a pohodlí. Vynikají svou přirozeností, jsou velmi útulné a oblíbené. Velkou výhodou dřevěných podlah je jejich schopnost uvolňovat vlhkost, čímž udržují stabilní klima v místnosti.

V současné době jsou dřevěné podlahy opravdovým hitem. Právem se pokládají za nejkrásnější a nejpřirozenější součást domova. Každému domovu přináší dřevěná podlaha přirozenou krásu. Dřevěné podlahy jsou nadčasovou záležitostí a každému bydlení dodají značnou eleganci a útulnost.

Hlavní výhody dřevěných podlah Svinaře – Lhotka

Nejenom, že jsou dřevěné podlahy velmi příjemné na dotek, tedy lépe řečeno na došlap, ale snad tou nejdůležitější výhodou je, že jsou, dalo by se říct, „nesmrtelné“. Dřevěné podlahy se dají nesčetněkrát renovovat, brousit, lakovat a vydrží pěknou řádku let. Někdy se uvádí, že dokonce až 400 let. Další obrovskou výhodou dřevěných podlah jsou jejich tepelně izolační vlastnosti, neboť nedovádí lidské teplo.  K dalším přednostem dřevěných podlah patří jejich schopnost uvolňovat vzdušnou vlhkost, díky které se udržuje stabilní klima v místnosti.

Dřevěné parkety Svinaře – Lhotka

Parkety jsou jednou z nejpoužívanějších podlah současnosti vyrobené z masívního dřeva. Přinášejí nadměrný pocit hřejivosti a útulnosti. Parkety je možné pokládat do nejrůznějších vzorů, např. do tvaru řetězu, stromečku či čtverce. Mají řadu výhod, kdy mezi ty nejdůležitější patří dlouhá životnost. Další výhodou je vynikající zvuková a tepelná izolace. Parkety jsou antistatické a antialergické, proto můžou být pokládány i v bytech nebo domech, které obývají alergici.

Parkety vždy krásně vyniknou v prostoru a často se stávají osobitým prvkem celého interiéru. Patří mezi nejčastěji vyhledávané materiály do domů, bytů, ale i do veřejných objektů. Tak vysoká obliba spočívá nejenom v jejich kvalitě, ale i rychlé a snadné montáži. I cenově jsou parkety velmi přístupné a proto si je může dovolit snad každý. Parkety jsou vysoce odolné proti zátěži, proti vzniku skvrn a jsou barevně stále.

Péče o parkety Svinaře – Lhotka

Péče o parkety je jednodušší než si myslíte. Patří to i k jejím výhodám, neboť parkety nejsou absolutně náročné na údržbu. Parkety stačí pouze vysát nebo umýt vlhkým hadrem. Životnost parket prodloužíte správně volenými přípravky. Další radou je parkety ihned po jejich pokládce nechat natřít speciálním krycím lakem, díky kterému se zvýší už tak vysoká odolnost parketové podlahy. Při vytírání parket dejte pozor na to, aby hadr či mop byl řádně vyždímaný.

Plovoucí podlahy Svinaře – Lhotka

Plovoucí podlahy se hodí do každého interiéru a lidé je volí zpravidla do obývacích pokojů, ale i kuchyní. Plovoucí podlaha je trvanlivá, nezávadná a vydrží po mnoho let stále pěkného vzhledu. Jejich výhodou je, že jsou finančně dostupné, a snadné na údržbu a stejně tak snadná je i jejich montáž. K tomu, aby plovoucí podlaha plnila svou správnou funkci, je nutná její správná a odborná pokládka. Proto k pokládce plovoucí podlahy oslovte odborníky.

Výhody plovoucích podlah Svinaře – Lhotka

Plovoucí podlahy mají nespočet výhod. Mezi ty základní patří velký výběr materiálů, typů a modelů plovoucích podlah, nízká pořizovací cena plovoucích podlah, snadná pokládka, snadná manipulace, vynikají krásným vzhledem, jsou snadné na údržbu a mají dlouhou životnost. Dalšími výhodami jsou jejich perfektní tepelně a zvukově izolační vlastnosti a je možné je kombinovat s podlahovým vytápěním.

Korkové podlahy Svinaře – Lhotka

Velmi oblíbeným používaným typem podlah jsou korkové podlahy. Stále více lidí si nechává pokládat korkové podlahy, neboť jejich vzhled je velmi atraktivní a dává vyniknout modernímu stylu bydlení. Korkové podlahy jsou vhodné např. do kuchyně, jsou vysoce odolné i na velkou zátěž a proti vlhkosti. Korkové podlahy vytvářejí pocit tepla při chůzi.

PVC podlahy Svinaře – Lhotka

PVC si lidé nechávají pokládat především do koupelny a kuchyně. Mezi jejich výhody patří vysoká odolnost vůči vodě a vlhkosti. PVC podlahy Vám zajistí dlouhou životnost. Jsou snadné na údržbu, jednoduše se čistí a vydrží dlouhou dobu stále krásné.

Pokládka koberců Svinaře – Lhotka

Snad žádný jiný typ podlahoviny nedokáže navodit pocit tepla a příjemný došlap jako právě koberec. K tomu, aby byl koberec krásným a elegantním doplněk každé domácnosti a aby stoprocentně plnil svoji funkci, je nutná odborná pokládka zkušeným podlahářem. Koberec je opravdu dobrou volbou pro vybavení interiéru. Jeho pořizovací cena je nízká a pokládka je snadná a rychlá. Další výhodou koberce je široká škála barev, typů, vzorů, rozměrů.

Broušení parket Svinaře – Lhotka

Pokud Vás už nebaví dívat se na opotřebovanou podlahu, poškozenou a poškrábanou od stěhování a chcete ze starých parket udělat nádhernou masivní podlahu, není nic jednoduššího než přizvat odborníky na renovace podlah, jakými je např. firma Marcel Duda. Díky kvalitnímu a profesionálnímu přebroušení parket můžete vrátit starým a zašlým parketám jejich původní vzhled, díky němuž se parkety opět stanou vzácným dekorativním prvkem Vašeho interiéru. Existují různé tloušťky materiálu, díky kterým je možné broušení provádět jednou či několika brusy za jejich celkovou životnost. Díky tomu Vám vydrží parkety krásné po několik desítek let a vždy po kvalitní renovaci budou vypadat opět jako nové.

Lakování parket Svinaře – Lhotka

Lakování parket patří k procesu renovace parketových podlah. Lakování parket předchází jejich broušení. K lakování je nutné volit kvalitní parketové laky, díky kterým se zaručí dlouholetá životnost lakovaných parket. I pro tuto činnost je vhodné oslovit odbornou firmu, která má s renovacemi parket – tedy s broušením a lakováním – své zkušenosti, protože jen díky ní budou mít Vaše zrenovované parkety krásný vzhled a hlavně vlastnosti, které prodlouží jejich životnost o mnoho let.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15097 (rodina-finance.cz#23218)


Přidat komentář