Pokládka podlahových krytin - Plzeň - Jižní Předměstí

Víte, jaké druhy podlah se dnes nabízí? Znáte jejich přednosti? Pokud ne, tak se s nimi seznamte, protože výběr podlahy není jen o designu, ale také o účelovosti. Proto vás nyní zavedeme do světa podlahových krytin.

Z dob minulých jsme zvyklí na ledacos, a proto spousta lidí dnes vybírá zejména plovoucí podlahy. Ty jsou velmi variabilní a kvalitní. Určitě, pokud se vám líbí, tak jejich výběr lze podpořit. V souvislosti s trendem, se ale lidé nedívají i po jiných typech nebo se obávají těch, které znají z dob dřívějších. Není ale na místě se obávat. Dnešní nabídka je plná kvalitních produktů, které zajistí tu nejlepší funkci. Týká se to jak linolea, které může být umělé i přírodní, přičemž se nabízí velmi vkusné dezény a také praktičnost jako je třeba vysoká hygieničnost. Pak jsou tu parkety, které v některých mohou evokovat pokládku ze starších tělocvičen. Obavy ovšem nejsou na místě, dnešní parkety jsou naopak velmi luxusní a lze s nimi vytvořit efektní povrchy. Dřevěná podlaha je sama o sobě pak velmi luxusní obměnou dané krytiny. Poznejte ale i další varianty. Znáte korkové? Ty jsou ostatně také z dob dřívějších. A co třeba antistatické? S těmito a dalšími typy vás seznámíme.

Pokládka podlahových krytin - Plzeň - Jižní Předměstí

S poptávkou podlahářských prací v Plzni vám můžeme doporučit obrátit se na firmu pana Michala Honzíka. Jeho firma má vynikající reference, dlouholeté zkušenosti a jejich práce je precizní, přesná a rychlá. U pana Honzíka si můžete objednat jak renovaci tak i klasickou pokládku podlahových krytin od koberců, PVC, parket, plovoucích a litých podlah, vinylu aj. Přitom se můžete spolehnout na vstřícné jednání, na profesionalitu a ochotu. Pokud si budete chtít předem dohodnout přesný termín schůzky, nebo se budete chtít jen informovat o nabídce, pak můžete využít e-mailové adresy majkl.biker@seznam.cz nebo telefonního čísla +420 605 733 758. Pan Michal Honzík vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Pokládka podlah Plzeň

Pro ucelenou představu o panu Honzíkovi, jsme pro Vás připravili rozhovor v podobě poutavých odpovědí na následující otázky:

1. Co bylo podnětem pro Vaše rozhodnutí se, pro seberealizaci v oblasti podlahářských prací?

Přítel v oboru (velkoobchod), samostatnost.

2. Poznal jste nějakého učitele, který byl Vašim průvodcem?

Ano poznal, naučil mě základy a drobné rady.

3. Jaké byly odezvy Vašich klientů zpočátku? Jaké příběhy klientů Vaše práce časem přinesla?

Odezvy klientů byli stejné od začátku, snažím se dělat práci poctivě.

4. Jaký typ podlah realizujete nejčastěji?

Momentálně prakticky jen vinylové, dříve dřevěné a renovace.

5. Existují důvody, proč se nedá použít taková podlahová krytina, kterou si původně klient vybral?

Samozřejmě existují, většinou v tom hraje roli nepřiměřená vlhkost.

6. Pamatujete si, co byla Vaše první zrealizovaná zakázka?

První moje zakázka, myslím byla renovace starých prken.

7. Naopak víte, jaká zrealizovaná zakázka byla Vaše největší?

Největší realizace byli zubařské ordinace, firemní jídelna a renovace parketového sálu.

8. Rozšiřujete své vědomosti a zájmy o další odvětví? Kam směřujete, co dalšího očekáváte?

Jen okrajově montáž obložek, v podlahařině je toho dost a dost. Směřoval jsem k novinkám (vinyl) a ty úspěšně realizuji + pravidelné školení v Německu.

9. Můžete prozradit také něco o sobě, vše o Vašem konceptu a pojetí, ohledně Vašich zkušeností a celkově v rámci tvorby a inspirace.

Jsem komunikativní podlahář z Plzeňska, s hodně zájmy a přehledem v oboru. Zkušenosti mám více jak 10 let, práci mám většinou na doporučení a v tomhle duchu bych chtěl pokračovat dále...

10. Co Vás nejvíce naplňuje a těší na Vaší práci?

Konečný výsledek a opět, práce s vinylem.

Pokládka podlahových krytin - Plzeň

Z typů, které se vám nabízí, můžete volit plovoucí podlahy (laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), dřevěné podlahy, parkety, PVC lina (bytová PVC lina a zátěžová PVC lina), přírodní lina (bytová lina, zátěžová lina), marmolea, korkové podlahy, antistatické podlahy či položení koberců. Jako další služby jsou rekonstrukce parket či vyrovnávání podkladů pro pokládku podlah. Ve všech službách je vám zajištěno i dodání materiálu a jeho dopravení. Profesionální služby, ochota a kvalitní zpracování krytiny, která dlouho vydrží, jsou pak samozřejmostí.

Pokládka podlahových krytin Plzeň

Pokud jste před rozhodnutím, jakou podlahovou krytinu si vybrat, tak zvažujte především účel jejího využití. Jestli chcete levnější, měkčí, izolačně podporovanou či jaká jiná specifika byste si představovali. Seznamte se proto s charaktery a přednostmi vybraných podlahových krytin.

Typy podlahových krytin Plzeň

Existuje více typů podlahových krytin, ze kterých si můžete vybírat. Jednotlivé typy nebo jejich součásti můžete mezi sebou kombinovat, čímž vytvoříte originální a neotřelý dezén.

Plovoucí podlahy Plzeň

Už jsme se dotkli toho, že plovoucí podlahy jsou jedněmi z nejoblíbenějších. Proč tomu tak je? Tento podlah si lidé spojují především s jejich dezénem, který vypadá jako dřevěná podlaha. Jedná se však jen o svrchní vrstvu, která je třešinkou na dortu. Plovoucí podlaha je sama o sobě typem, který se skládá z několika vrstev, přičemž se zde zohledňuje izolace. Ta může být jak tepelná, tak zvuková a až poté přichází na řadu nášlapná vrstva, která může být z laminátu, dřeva či jiných materiálů. Předností plovoucí podlahy je především její cenová dostupnost, vysoká odolnost proti poničení a výběr nášlapných vrstev, které můžete doladit se zbytkem interiéru nebo si dopřát dřevěný prvek, ať už v pravosti nebo jeho imitaci.

Dřevěné podlahy Plzeň

Klasické** dřevěné podlahy** v sobě snoubí eleganci a kvalitu. Nejenom, že budete mít vysoce efektní podlahovou krytinu, ale máte zajištěnu i dlouhou životnost. Jednou z předností tohoto typu podlah je totiž její odolnost, ale také renovace. Pokud se povrch poškrábe, tak jej stačí obrousit a díky neměnné struktuře, když se odstraní svrchní vrstva, se i nadále nachází stejný dezén, tudíž máte podlahu opět jako novou. Pokud se vám navíc více poškodí určitá plocha, tak není problém vyměnit jen daný komponent. Tím nemusíte znovu investovat do celé podlahy, tudíž v tomto ohledu vás podlaha zas až tak vysoko cenově nevyjde.

Co se týká dřevěných podlah, tak klasické dřevěné prvky jsou parkety. Ty mohou být různých velikostí, odstínů (v závislosti na typu stromu) a také se nabízí i možnost linek, které vytvářejí léta na stromu. Obdobně je tomu i u čtvercových desek, jež jsou další obdobou dřevěné podlahy. Stejně tak se nabízí i velké množství barev, linií a rozměrů. Co se týká původu surovin, tak můžete vybírat z klasicky tuzemských dřevin, ale stejně tak se nabízí i exotické stromy, které pocházejí z dalekých krajin jako je Afrika, Jižní Amerika nebo Asie. Jednotlivé prvky tak můžete mít v jednom odstínu, ale lze si vyhrát i s barevnými kontrasty, možnostmi linek a na výběr máte i z více typů vzorů pokládky.

Lina a PVC podlahy Plzeň

Jedná se o produkty, jež jsou si charakterově velmi podobné. Klasické linoleum, které zdobilo minimálně skoro každou panelákovou domácnost v dobách před revolucí, je již minulostí. Dnes se nabízejí esteticky velmi příhodná linolea, která splňují i ty nejvyšší nároky na design, jsou zdravotně vhodné a také cenově velmi dostupné. Linoleum samo o sobě má měkčí povrch, takže jej můžete využít i jako tvrdší krytinu, po které ale chcete chodit bosí. Na výběr pak máte i z více typů zpracování. Jednak to může být umělý produkt, přírodní linoleum nebo též marmoleum. Přírodní obdoby lina jsou jednak velmi vkusná, ale také ekologická, protože se skládají z přírodních prvků, kdy je možné je recyklovat.** PVC** typy pak mají podobné vlastnosti, jen je jejich povrch, jak název napovídá, z polyvinylchloridu, zatímco linoleum je směsicí oleje, korkové moučky, pryskyřice a dalších přídavků. Oba typy podlahových krytin pak mohou být určeny jak pro bytové jednotky, tak i pro silnější zátěž.

Korkové podlahy Plzeň

Už jsme zmínili, že korková podlaha byla známá již v minulosti a pro mladší ročníky bude možná překvapení, že nesla podobnou nálepku jako linoleum. Ne moc oblíbená a levná varianta podlahy. Dnes naopak tento typ je velmi ceněný, protože prošel rovněž vývojem. Původ je korkový dub, který umožňuje měkký došlap a teplo, které tento typ krytiny evokuje.

Antistatické podlahy Plzeň

Tento typ podlah se využívá zejména v prostředích, kde je zapotřebí dodržovat hygienické předpisy. Předností je elektrostatická vodivost a tento typ se využívá v nemocnicích, farmaceutických zařízeních, vědeckých laboratořích a na jiných místech, kde se vyžadují tyto vlastnosti.

Položení koberců Plzeň

Pokud toužíte po opravdu měkkém a hřejivém materiálu, tak se samozřejmě nabízí koberec. Ten může mít více zhotovení a netýká se to jen barev a vzorů. Lze mít koberce s jemnější či hrubší strukturou, různé délky vlasu a pro opravdové designové labužníky se nabízí i typy vysázené kamínky. Trendem poslední doby jsou střapaté koberce, které mají strukturu spíše hrubšího plyše nebo provázkovitých prvků.

Vyrovnávání podkladů Plzeň

Základ je důležitý i v případě podlah. Pro rovnou podlahu se využívá různých technik, které připraví daný povrch pro pokládku. Jako základ se nabízí srovnání pomocí speciální hmoty (zvané stěrka) a také se využívají různé typy desek, jež se aplikují tak, aby byl povrch rovný.

Rekonstrukce parket Plzeň

Už jsme nadnesli, že dřevěné prvky se snadněji renovují, proto si je můžete nechat rekonstruovat. Jednak se nabízí broušení, kdy se obnoví struktura dané krytiny, pak se povrch znovu nalakuje, popřípadě naolejuje a také se vytmelí spáry. Rovněž lze vyměnit parkety, které už jsou více poškozené. Po této renovaci pak máte novou a efektní podlahu.

Mít kvalitní podlahovou krytinu je jedním ze základů každého domova. Dnes máte na výběr ze spousty typů, některé služby můžete kombinovat a kvalita je dnes na prvním místě. Na vás už je jen výběr dané podlahy v závislosti na tom, jak ji budete užívat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15040 (rodina-finance.cz#23008)


Přidat komentář